Equiano від Google нарешнті працює
Google нарешті запустив свій кабель Equiano вартістю 1 мільярд доларів, який з’єднує Західну Європу з Південною Африкою після того, як він був прокладений в Кейптауні минулого місяця.

Підводний інтернет-кабель є кабелем з найвищою пропускною спроможністю в Африці, який простягається на 15 000 км від Португалії до Південної Африки та складається з 12 пар волокон і має проектну пропускну здатність 150 Тбіт/с.
 
Проект прокладання кабеля, який має дев’ять точок розгалуження, був вперше представлений у 2019 році та є одним із найбільших підводних інтернет-кабелів Google за даними Submarine Networks.

Він пролягає вздовж західного узбережжя Африки від Португалії до Melkbosstrand, на північ від Кейптауна. Останні роботи відбулися 8 серпня. Equiano є однією з шести приватних кабельних систем Google, які діють або розробляються, і 19-м підводним кабелем, у який конгломерат інвестував.
Google прогнозує, що робота Equiano призведе до створення 1,6 мільйона робочих місць згідно зі звітом, виготовленим на замовлення Google. У звіті також прогнозується, що кабель призведе до падіння цін на дані в регіоні на 16-21 відсотки.

В кабелі застосовується мультиплексування з просторовим розділенням каналів (SDM), - нова технологія для підводних кабелів, яка також була впроваджена у трансатлантичному кабелі Google Dunant, який з’єднує Францію та США.

На шляху до Кейптауна є кілька розгалужень, які з’єднують інші країни, включаючи Намібію та Того, з планами виходів на Нігерією, ДР Конго та острови Святої Єлени.

Google кооперувався з Telkom Openserve для прокладання свого підводного кабелю в Південній Африці. А для будівництва свого підводного морського кабелю в Африці Google об’єднався з африканськими провайдерами Paratus, WIOCC/OADC і Namibia Telecom.

Кабель названо на честь Olaudah Equiano, письменника нігерійського походження та аболіціоніста (рух проти рабства), який був у рабстві хлопчиком і заслужив свободу.
Публікації за темою:
більше приховати
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading