Даже если там Денисенко что-то сказал, донести быдломассе через вкшечку что-то нереально. Они не воспринимают совершенно правду. А те, кто воспринимает, нп. росийский контингент на LinkedIn - сидят тихо, засунув головы себе в жопы, и не делают ни.че.го. Поэтому оставьте их в покое, их не вылечить.
Шановні представники мобільного зв'язку. Розгляньте питання, щоб не надавались пакети безкоштовного зв'язку (по війні) на стартові пакети, які активовані після 24.02. Ці пакети скоріше за все масово забирають мародерським шляхом окупанти для організації зв'язку на нашій території