Перейти до

~AsmodeuS~

Сitizens
  • Всього повідомлень

    732
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    7

Все, що було написано ~AsmodeuS~

  1. ~AsmodeuS~

    Релиз АСР системы ABillS 0.7x

    об'єднання Dv+Dhcphost+Ipn+Vlan і ще багато цікавих моментів для оптимізації роботи підтримки Когда увидим то ? больше месяца как доступно
  2. ~AsmodeuS~

    Релиз АСР системы ABillS 0.7x

    ні просто оновити
  3. ~AsmodeuS~

    простой модуль для NAS accel ipoe

    тот что в комплекте с ABillS до 500 тис
  4. ~AsmodeuS~

    простой модуль для NAS accel ipoe

    accel-ppp accel-ipoe включили в свободную 0.58, кажеться это было в конце 2014, прошло 3 года и нужно куда то двигаться и появилась версия 0.7х в которой это уже в комплекте с самого начала.
  5. ~AsmodeuS~

    простой модуль для NAS accel ipoe

    Версию для которой эта доработка укажите
  6. ~AsmodeuS~

    Abills Netblock

    что именно интересует ?
  7. ~AsmodeuS~

    Abills Netblock

    Abills Netblock Модуль блокировки internet ресурсов Возможности - Блокировка по IP - Блокировка по DNS - DPI (в стадии тестирования) - Proxy - Автоматическая закачка списка ресурсов для блокировки и синхронизация - Поддерживает Mikrotik Linux FreeBSD
  8. ~AsmodeuS~

    Релиз АСР системы ABillS 0.7x

    об'єднання Dv+Dhcphost+Ipn+Vlan і ще багато цікавих моментів для оптимізації роботи підтримки
  9. ~AsmodeuS~

    Релиз АСР системы ABillS 0.7x

    наверное в конце следующего месяца выйдет паблик с новым модулем Internet+
  10. ~AsmodeuS~

    Релиз АСР системы ABillS 0.7x

    они ж бесплатно не дописывают )
  11. ~AsmodeuS~

    Релиз АСР системы ABillS 0.7x

    пару фактов о системе - были повреждены системные таблицы базы - бекап больше месяца не создавался до конца - ну и самое главное потёрты юникс логи выборочно - а сегодян заметил, что те файлы которые вчера открывал уже забиты на половину мусором итоги думаю подведете сами Где вы там логи увидели потертые выборочно ? Чойто вы не договариваете...... а вот база ваша ушатана. только ваша база совпадение ? и сервант повис от глюка перлового процесса билинга.... взлома системы по ссх не было, попытки да были миллион, но взлома не было. Как то странно выглядит упала только база билинга... Проблем по диску нету, да и рейд там как бы если чо... П.С. Посмотрев тот сервант для себя сделал ИМХО былинг дырявый. Сори за прямоту но факт есть фактом. А вот как быть владельцу этой сети, тут уже вопрос, попал на бабло 100% потому что похерилась база билинга, но это пол беды, вот что делать дальше хз.... не дуже уважно читали, але я постараюсь вам пояснити ще раз і можливо ви мені поясните в чому тут проблема білінга. Розкажу по крокам все що відбувалось. 1 звінок клієнта "все пропало, мене взламали не можу зайти в адмінку і в кабінет абонентів" 2 дає пароль я захожу в команді last 2 записи, досить підозріло перевірили зразу на експлоіти, проксі та пройшлись по логу апача все чисто. 3 перевіряємо базу зразу побачили що є користувачі і паролі сходяться 4 попробували запустити пару програм для тестування зразу побачили crash таблиць 5 запускаємо myisamchk і отримуємо обнулені таблиці, попробували злити з таблиць без перевірки SELECT іде до певного місця і вивалюється 6 Вирішили відновляти з дампу так як видно було що дампи створюються кожний день 7 створюємо додаткову базу на що система каже таблиці mysql.proc та mysql.func пошкоджені 8 відновили їх 7 заливаємо дамп виявляється він неповний (причина п 4-5), таблиця з користувачами порожня 8 так як ABillS зберігає бекапи за останніх 30 днів, їх було перевірено і всі вони мали ту ж проблему 9 Знайшли дамп за 14 рік залили обнулені таблиці звідти, але там тільки половина користувачів 10 інших ми відновили з остаточних логів системи, а іменно з історії адміністраторів 11 наступного побачив, що деякі файли які створені попереднього дня були забиті сміттям з чого можна зробити висновок що є проблеми з вінчестером і треба провести його аналіз, про що проінформував власника ps. система 0.55 поверх 4 років в автономній роботі без нашої підтримки
  12. ~AsmodeuS~

    Релиз АСР системы ABillS 0.7x

    Как избежать подобных ситуаций? Якщо є софт, який можливо має баги, впроваджуйте додаткові рівні захисту. Якщо доступ "до адмінки" потрібен тільки вам (і обмеженій кількості працівників) розгляньте наступне: 1. додайте HTTP Basic Auth - потрібно буде додатковий логін і пароль, щоб просто побачити хоч щось. Недолік - брутфорситься. Але якщо використовувати логін не "admin", а щось складніше - має право на життя. 2. додайте автентифікацію по HTTPS user сертифікатах. Не ламається, але адмін має вміти прочитати man openssl і нагенерити сертифікатів раз в рік. 3. пункт 1 разом з пунктом 2. (Я вибрав такий варіант, наприклад, для одного з своїх веб сервісів) 4. інші варіанти типу VPN в інтранет і адмінка доступна тільки звідти. 5. інші *збочені* варіанти типу port knocking. Якщо кусок сервісу має бути доступним для всіх - типу "персональний кабінет абонента" - тоді все набагато печальніше. дякую за пораду
  13. ~AsmodeuS~

    Релиз АСР системы ABillS 0.7x

    пару фактов о системе - были повреждены системные таблицы базы - бекап больше месяца не создавался до конца - ну и самое главное потёрты юникс логи выборочно - а сегодян заметил, что те файлы которые вчера открывал уже забиты на половину мусором итоги думаю подведете сами
  14. ~AsmodeuS~

    Платная версия Abills. Ваши отзывы.

    чтобы это сделать нужно как бы прочитать докуметацию, а именно раздел "Требования"
  15. ~AsmodeuS~

    Платная версия Abills. Ваши отзывы.

    или забить ей в поиске на офф сайте )
  16. крон сам отправляет на действующего админа почту по факту, если програма что то выдаёт на консоль зависания могли быть связанны с тем что не закрывалась программа или "ктото адаптировал её под себя"
  17. настройте отправку почты с крона на админ email и увидите причину их появления
  18. ~AsmodeuS~

    Польша

    ABillS имеет польскую локлизацию
  19. ~AsmodeuS~

    сессия

    поробуйте отключить pppd_compat и проверте коректен ли этот адрес gw-ip-address=10.0.0.10
  20. ~AsmodeuS~

    сессия

    используетепри подключении тип авторизации chap
  21. ~AsmodeuS~

    сессия

    попробуйте chap авторизацию и все должно заработать
  22. ~AsmodeuS~

    сессия

    авторизацию и аккаунтинг покажите
  23. ~AsmodeuS~

    сессия

    дайте radiusd -X
  24. ~AsmodeuS~

    сессия

    протокол авторизации какой :? pap chap ms-chap ?
  25. ~AsmodeuS~

    Релиз АСР системы ABillS 0.7x

    поправлено 0.75.114
×
×
  • Створити нове...