Перейти к содержимому
Local

OLKOM

Маглы
  • Публикации

    3
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Репутация

0 Обычный

О OLKOM

  • Звание
    Пролетал Мимо

Посетители профиля

868 просмотров профиля
  1. Цікавить модуль MIC-3D-2XGE-XFP. За скільки реально віддасте?

  2. OLKOM

    Tier3 датацентр у Львові

    На мою думку, якщо брати навіть далеко не самі економічні кондиціонери Emerson HPS то в них ККД буде приблизно 2.84 на HPS 14му, тому якщо рахувати що ІТ-навантаження генерує тепло 1 до 1, то для прорахунку споживання потрібно множити не на 1.5 а на 1.3. Відповідно 10670, відповідно 410$. Відповідно заробити на стійці 50$ в разі, якщо не враховувати амортизацію обладнання і зарплату та не крутити це все на генераторах суттєвий час, для лоукостера може і не зовсім нереально. Маш зал на 20 стійок буде приносити 1000$. А якщо враховувати що на "роздріб"поюнітово стійку можна розродати і за 1000$ (відповідно заробивши 500$) і розпродати навіть 10% стійок в роздріб, то виходить, що машзал буде приносити вже 2000$. Якщо це ЦОД який не заповнений на 100%, це вигідно. Потім чекаємо заповнення на 100% і починаємо потихеньку підіймати ціни, хтось буде відмовлятися але ми вже в плюсі і будуть приходити нові клієнти рано чи пізно. Такі ціни мають право на життя і не завжди за рахунок тотальної економії. Хочу додати що розрахунок oles дуже неточний, але годиться щоб оправдати високу ціну. По-перше якщо брати великий обєм ел. енергі, то ставиться своя підстанція 10кВ із двома вводами із різних високовольтних ліній і тоді ел. енергія купується по іншій ціні (так роблять багато торгових центрів де є продукти), по друге додатково ставляться двохзонні лічильники і ціна вночі ще дешевша. Крім того витрати на охолодження в зимовий період набагато менші ніж літом.
  3. OLKOM

    куплю UPS на 2 лінії

    Перед упсом поставте такую штуку http://www.aliexpress.com/item/4P-63A-380V-MCB-type-Dual-Power-Automatic-transfer-switch-ATS/1895148154.html и будет вам счастье. Работает - проверено.
  4. OLKOM

    Динамическая маршрутизация (Quagga)

    FreeBSD xxx.xxx.xxx 10.0-RELEASE FreeBSD 10.0-RELEASE трафик ходит, то есть статические маршруты работают, не поднимается только ospf-сессия...
  5. Может кто подскажет куда копать... Есть два NASa (MPD5) на FreeBSD, между ними поднята динамическая маршрутизация (Quagga). Возникла надобность на одном нас-сервере объединить два интерфейса в lagg. При этом ospf-сессия на коре не поднимается. Такая же проблема была когда пробовали менять MTU на входном интерфейсе. Может кто сталкивался с такой проблемой?
  6. OLKOM

    Продам sfp+10G FOXGATE

    а конкретніше можна?
  7. Куплю модуль OS6-XNI-U2 2SFP+ 10GigE к коммутатору OS6850E-U24X-EU Предложения в личку....
  8. OLKOM

    Продам Dell R610

    Продать все реально. Вопрос за сколько. На какую цену рассчитываете?
  9. OLKOM

    Куплю крюки для опор (Киев)

    И какая цена по вашему реальна?
  10. Может кто-то предложить что то похожее на D-Link DES-3200-28F но только на 48 SFP портов?
  11. OLKOM

    Куплю крюки для опор (Киев)

    если еще есть интерес, могу сделать по 27,00 грн. с НДС при количестве от 100 шт. г. Ивано-Франковск
  12. OLKOM

    Куплю GBIC

    Куплю GBIC-1SM-1310nm-10 или GBIC-1SM-1310nm-20 в количестве 20 штук.
  13. OLKOM

    Куплю Dell Poweredge 6650 или аналог

    сколько готов заплатить?
×