Перейти к содержимому

Borys

Сitizens
  • Публикации

    163
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    1

Все публикации пользователя Borys

  1. 2 длінки заберу.
  2. Borys

    Продам модули XFP б/у

    Вадим. Шліть наложеним як минулого разу - швидше буде.
  3. Пізно знач писали Думаю, це питання кількох днів. Пан Яцук не встигає стількО підписувати
  4. Той, хто справді відправляв їм листа, а не розводив політику в тій темі - таке також отримав. Ну може завтра отримає. Ми отримали вчора.
  5. Borys

    Продам модули XFP б/у

    Зарезервуйте мені пліз ще одну пару ! Дякую.
  6. Borys

    Продам модуль GBIC 1310 WDM

    можна їх фото ?
  7. Borys

    Подскажите mikrotik ROs 6.6 x86

    Підтверджую! Для Х86 краща версія 5.26!
  8. Судячи з голосування, крім мене тільки 9 людей це відправили ? 10 сторінок обговорення і такий "пшик" ? Складається враження, що тут тільки покричати можуть
  9. Borys

    Куплю б/у cisco SCE-2020

    Думаю для "покращення" якості тирнету для народу вже сьогодні Тут актуалізували ?
  10. Тривалість прогріву можна виставити.
  11. Borys

    Куплю Planet SGSW-24240

    І мені
  12. Borys

    куплю 10gb свич

    Без жодних проблем працюють разом!
  13. Доброго всім дня. Власне шукаємо організацію, яка може зробити прокол під дорогою у Львові. Контакти через ПП. Дякую.
  14. Івано-Франківська - 2000 грн/рік/км
  15. Borys

    м.Львів, вул. Гординських, 3

    Ми можемо. Але з понеділка задзвони. Відразу після фільтрів на смтп зробимо
  16. Borys

    Продам карточки пополнения

    Надійний чоловік. Рекомендую !!! Друкуємо самі + багато знайомих партнерів. Всі задоволені.
  17. В такій самій указці була подібна проблема. Потім вилетіла кнопка і залишився сам мікрик в глибині. Натискаємо скрепкою, яка тепер в комплекті з указкою Працює безвідмовно
  18. Borys

    Продам Zyxel MES3500-24F

    Отакий поставте http://www.costcentral.com/product-images-new/zyxel-mes3500-24f.jpg
  19. Borys

    Продам Zyxel MES3500-24F

    На фото не MES3500-24F !
  20. Ги За 69 гривень немає 150 мБіт !!! Дивно.
  21. Borys

    Будет ли работать? отраженный сигнал

    А може там краще через транзитний будинок і кабель кинути а не "дзеркалити" ним ? Ну так я наполовину вгадав
  22. Borys

    Будет ли работать? отраженный сигнал

    Дайте вгадаю .... На дах доступу нема і треба з вікна в вікно ? Може тоді краще висунути подалі СХТ і напряму ?
  23. Borys

    Продам Cisco 3550-12G

    Соррі за офтоп... Вест може хочеш 4912G здається ..... Точно з Кат-осом, і здається навіть робочий
  24. Borys

    Продам D-Link DGS-3120-24SC - 4500 грн

    Безнал з ПДВ ?
×
×
  • Создать...