Borys
СitizensТип публикации
Профили
Форум
Календарь
Все публикации пользователя Borys
-
2 длінки заберу.
-
Вадим. Шліть наложеним як минулого разу - швидше буде.
- 8 ответов
-
- XFP
- Продам модули XFP б/у
- (и ещё 3)
-
Пізно знач писали Думаю, це питання кількох днів. Пан Яцук не встигає стількО підписувати
-
Той, хто справді відправляв їм листа, а не розводив політику в тій темі - таке також отримав. Ну може завтра отримає. Ми отримали вчора.
-
Зарезервуйте мені пліз ще одну пару ! Дякую.
- 8 ответов
-
- XFP
- Продам модули XFP б/у
- (и ещё 3)
-
можна їх фото ?
-
Новая лицензия? А давайте массово обратимся в НКРЗ?
тему ответил в _WesT_ пользователя Borys в Сеть - бизнес
Судячи з голосування, крім мене тільки 9 людей це відправили ? 10 сторінок обговорення і такий "пшик" ? Складається враження, що тут тільки покричати можуть -
Думаю для "покращення" якості тирнету для народу вже сьогодні Тут актуалізували ?
-
Тривалість прогріву можна виставити.
-
І мені
-
Без жодних проблем працюють разом!
-
Доброго всім дня. Власне шукаємо організацію, яка може зробити прокол під дорогою у Львові. Контакти через ПП. Дякую.
-
Ціни на стовпи РЕСу по усіх областях України
тему ответил в Tries пользователя Borys в Сеть - бизнес
Івано-Франківська - 2000 грн/рік/км -
Надійний чоловік. Рекомендую !!! Друкуємо самі + багато знайомих партнерів. Всі задоволені.
-
Ремонт лазерной указки (визуальный локатор повреждений)
тему ответил в _Maks_ пользователя Borys в Ремонт сетевого оборудования. Сервис.
В такій самій указці була подібна проблема. Потім вилетіла кнопка і залишився сам мікрик в глибині. Натискаємо скрепкою, яка тепер в комплекті з указкою Працює безвідмовно -
Отакий поставте http://www.costcentral.com/product-images-new/zyxel-mes3500-24f.jpg
-
На фото не MES3500-24F !
-
Нужен Интернет во Львове, ул. Федьковича, 32, кв1
тему ответил в Саша Василенко пользователя Borys в Поиск сетей
Ги За 69 гривень немає 150 мБіт !!! Дивно. -
А може там краще через транзитний будинок і кабель кинути а не "дзеркалити" ним ? Ну так я наполовину вгадав
-
+
-
Дайте вгадаю .... На дах доступу нема і треба з вікна в вікно ? Може тоді краще висунути подалі СХТ і напряму ?
-
Соррі за офтоп... Вест може хочеш 4912G здається ..... Точно з Кат-осом, і здається навіть робочий
-
Безнал з ПДВ ?
