Jump to content

nevidomuj

Сitizens
  • Posts

    606
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by nevidomuj

  1. в Вашому випадку підійдуть майже будь-які світчі!) Наприклад можна закупити D-Link DES -1100-16 , це якщо хочете нове. Будете мати хороший запас по портах. Якщо десь більше портів потрібно - відповідно на 24 порти. Але в більшості Ваших випадків Вам потрібно 3 порти. тому можна шукати різні БУ варіанти, типу д-лінк 2108 і всяке таке. але це гірший варіант від попереднього. В центр, як вже говорили вище - можна щось краще взяти, наприклад едж-кор. Найголовніше буде потім правильно і послідовно то все налаштувати, бо наскільки я розумію - в вас всі ІР на клієнтах прописані статично. їм потрібно буде або міняти вручну ІР на інші, або краще - піднімати ДХЦП в новому вілані . Якщо якісь питання - можете звертатись, допоможу
  2. Я так розумію фото нема?
  3. чекаємо фото. і також зробіть фото з середини місця зєднання кабелю)
  4. SFP тільки 1310 чи є пари?
  5. Может вы не заметили, но раздел называется соответственно. Подивіться УВАЖНО як називається розділ... це Local → Организация → Поиск провайдера П.С. На форумі є спеціально розділ по регіонам, де підрозділ Львів!)
  6. Колись IPTV буле в аербайтса, теперішнє Інті. Але як зараз - не в курсі
  7. нє, просто продавеь валюту переплутав)
  8. За тим срачем Ви забули ревізію написати!)
  9. В нас схожа ситуація в загальному в мережі. Всі будинки стоять впритик один з одним. Ставимо один ящик на 3 будинки. Якщо використовувати тільки якісний мідний кабель - можна ризикнути і 1 на 5 будинків. Я більше схиляюсь в Вашому варіанті поставити 2 ТКД на 5 будинків, тобто в 2 і 4. До ТКД підводите волокно, там Л2 чи смарт. Сусідні будинки включаєте багатопаркою, або декілька 4-парок, ще є дешевшим рішенням. Схиляюсь більше до варіанту з 2 ТКД, ніж 1 ТКД на 5 будинків, щоб уникнути варіантів, де довжина абонентського кабелю більше 100м. Дехто буде слиною бризгати, що в них біметал на 220м працює, але я вважаю що стандартів потрібно дотримуватись. п.с. в принципі я б не радив між будинками вішати мідь, але розуміючи чудово Вашу ситуацію - найоптимальніший варіант по співвідношенню ціна\якість.
  10. розписую по Віланах, що і як має бути: VLAN 2 (UP-link) - 1 port (tag чи untag, залежно від аплінка) + 2 port tag VLAN 3 - 3port untag, 3 port - 3 vid + 2 port tag VLAN 4 - 4port untag, 4 port - 4 vid + 2 port tag VLAN 5 - 5port untag, 5 port - 5 vid + 2 port tag Тобто на 3,4,5 і т.п. портах потрібно забрати теговані вілани, а налаштувати ОДИН відповідний вілан (для 3 порта - 3) і аналогічне значення pvid. На Фрі - Всі вілани (2,3,4,5) - теговані По останньому скріну є ще проблеми, можливо тому і не працює. З mpd не допоможу, нажаль. Якщо не розберешся - пиши в лічку, зроблю віддалено.
  11. поставте на першому порті 2 вілан, а на другому порті всі вілани в тег і все запрацює) І уточніть чи порт підключення до аплінку має бути тегований. Швидше за все - нетегований. Так як в Вас налаштовано - 1 вілан нікуди не йде, окрім самого 1 порта) П.С. Раджу наперед подумати про менджмент вілан. Опишіть детально що включається в який порт. Наприклад: 1 порт - аплінк від АДСЛ 2 - ФріБСД Сервер 3 - сегмент на мильницях 4 - Л2 світч, з якого йдуть лінки на будинки(в цьому випадку треба на порт прокидати менджмент вілан і стільки віланів, скільки буде використовуватись на Л2 світчі) і т.д. і т.п.
  12. І мені телефончик) Наперед вдячний!)
  13. ще буде кабель?
  14. Цікавлять детальніше характеристики і фото
  15. в т. А і В будь-який веб-смарт чи Л2, який працює з вланами. В т.С - МТ або сервер з ФріБСД, лінуксом чи іншим дистрибутивом. Налаштувати таким чином, щоб кожен канал АДСЛ приходив своїм віланом, і юзерів розкидати по віланах, якщо це потрібно. П.С. Це якщо є звязок між т. А і С, та В і С) поки немає більшого каналу - можна і так працювати.
  16. і я б взяв повністю робочий)
  17. UP!! Все ще шукаємо пропозиції в тому районі. бажано оптика)
  18. Плюсую за жарт) Але, якщо не важко, дайте серйозну відповідь!)
  19. Вибачайте за некропостинг, але чи не могли б Ви уточнити про яку саме ліцензію йде мова? Ліцензія на обслуговуванння?
×
×
  • Create New...