Перейти до

nevidomuj

Сitizens
  • Всього повідомлень

    606
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано nevidomuj

  1. 1. ставте розділові знаки, бо дуже важко зрозуміти що Ви хотіли сказати 2. Цей режим призначений не лише для мостів. все дуже залежить від схеми.
  2. WDS? нє, не чули...
  3. Сабж. Пропозиції сюди або приват. Цікавить 1-2шт.
  4. адреса?
  5. Якщо Ваш "умовний" сервер отримує ІР за допомогою ДХЦП - тоді нема жодних проблем. Опишіть детально, ЯК "сервер" отримує інтернет? ДХЦП, РРРоЕ, РР2Р, статика? Які завдання виконую ваш "сервер"? Це важливо, бо можливо Вам доведеться прокидати якісь порти для подальшої коректної роботи "сервера". І ще розкажіть про той другий комп? Чому Ви вирішили ставити РБ 750 перед "сервером"? П.С. Ох, ще трохи і екстрасєксом стану)))
  6. nevidomuj

    Спайка оптики

    які мінімальні обєми, чим варите?
  7. nevidomuj

    Осторожно кидалы!

    ясно, значить Кіріл тепер точно не віддасть грошей.... ну що ж, прийдеться заяву катати, хоч дуже того не хотілось...
  8. Хто ще може запрпопонувати???
  9. nevidomuj

    антена для mini-pci

    unikalen, Вас вже просили намалювати схему!) Це пришвидшить процес вирішення Вашого питання! З Останніх постів зрозумів, що БС і клієнт знаходяться в одному будинку. То може краще використати кабельне зєднання, і таким самим чином зекономити як на обладнанні, так і на спокійному сні, бо кабель завжди надійніше за безпровідне зєднання. Ті антени, що ви пропонуєте - не підходять!!! це китайське Ге, а якщо Ви хочете підключити 20 чоловік на один сектор БС і спати більш-менш спокійно - то не варто економити на обладнанні (в міру), Ваш сон - дорожче обійдеться)
  10. Цікавить на початок 10Мб, з можливістю розширення до 50-100Мб. Деталі - в приват
  11. Яка глибина корпусу?
  12. Комплектація?
  13. Щоб не створювати нову тему - напишу тут. 1. Чи дуже навантажує обладнання велика кількість віланів? Зараз в "ядрі" стоїть РБ750Ж, до нього хочу підключити Л2 світч і сегментувати мережу віланами. Питання чи не "забагато я хочу" від того РБ, бо зараз навантаження ЦП доходить в піках до 60%, от щоб він не загнувся від того. 2. За допомогою чого, чи яких опцій можна видати абоненту постійну білу ІРішку, якщо він включений в веб-смарт? Чи обовязково має бути на доступі повноцінний Л2? Підкажіть про що почитати) п.с. Мова про РРРоЕ вже не йде, мова про ДХЦП. Наперед всім вдячний за підказки і розуміння)
  14. Можу запропонувати той самий 1Gbit/s але дешевше)
  15. Пишіть в ПП - спробую допомогти. А при потребі можу підїхати і подивитись що до чого.
  16. nevidomuj

    ПРОДАМ ZyXEL GS-4012F

    резерв
  17. приєднуюсь до привітань!)
  18. Ромка, дуже дякую, але пізно побачив повідомлення. і наскільки я перевірив - ІРішки не змаршрутизовані. Як я це зробив? - створив лєвий вілан і на нього повішав той реальник, який мені видали. результату - нуль. Хоча зараз буду пробувати, бо моя Ірішка для НАТу, пул і шлюз знаходяться в трьох різних підмережах... буду чаклувати)
  19. Як можна перевірити чи дані ІРішки правильно змаршрутизовані?
  20. не працює так...
  21. ну те, що пптп і ппое різні речі це зрозуміло, але з точки зору налаштувань воно схоже?
  22. Потрібно видати клієнту білу ІРішку через РРРоЕ. Але наразі я то все перевіряю на віддаленому пптп. як працює - описав вище
  23. ок, буду пробувати) дякую і на тому! і ще питання, чи можна видавати через РРРоЕ адресу з пулу 91.200.113.у/30 , але що б шлюзом був, допустим 91.200.114.х? Я правильно розумію, для цього потрібно ще один маршрут? П.С. Чи відрізняється настрояка для внутрішнього РРРоЕ сервера і пптп сервера, через який я конекчусь віддалено?
×
×
  • Створити нове...