nevidomuj
Сitizens-
Всього повідомлень
606 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано nevidomuj
-
Дякую за підтримку!)
-
Народ, хто має ціни від ТС, викладіть тут. Не думаю, що там є щось таке особисте, що не можна викладати в "паблік". Бо дійстають вже ці лахатрони з цінами в лічку
-
Місто? Вуха в комплекті?
-
дякую за поради... буду вчитись... Пішов читати інфу про настройки того всього)
-
та не проблема, просто питання чи варто... це виходить, що на кожен будинок треба буде робити свій РРРоЕ сервер. В мене поки їх не багато, але ж з часом кількість буде збільшуватись....
-
а якщо один РРРоЕ сервер підняти на брідж, в який будуть входити всі вілани? Ногами не бийте, бо тільки хочу впроваджувати вілани в мережі. п.с. То все на МТ в мене
-
Варіант, який Вам запропонували - також не поганий. фактично Вам запропонували злитись, але Ви "інвестуєте" в спільну справу своїх 40 аб, а він - документи. Юридично це оформити можна по різному, наприклад - ПП, де ви будете співвласниками з однаковими правами і долями. Спробуйте подивитись на ситуацію без власних амбіцій. Якщо вдвох Ви зможете мати більше прибутку і активніше розвиватись - то погоджуйтесь! Варіант з "я буду під ним їх обслуговувати і прибуток 50 на 50 ділити" - також нормальний, але питання, ЩО означає обслуговування? Якщо це означає робити і далі повністю всю роботу самому, а від партнера тільки документи - то треба думати. Хоча так само не такий вже і поганий варіант.
-
Договор на прокладку кабеля в траншее
тема ответил в Apelsin пользователя nevidomuj в Мережа - бізнес
мене так само цікавить такий договір. tarasto.lviv пес gmail крапка com Наперед вдячний! -
Я так розумію, що raspppoe дозволяє користуватись одночасно і-нетом з РРРоЕ підключення, і локалки безпосередньо по езернету? Маю схоже запитання, як у ТС. Але мене більше цікавить варіант з одним РРРоЕ сервером, який би працював на різні вілани.
-
рішив сам - розкажи іншим!)
-
Заберу 250-300 8 волокон трос не дорожче ніж 2грнм, якщо трос не відділявся від кабелю. Якщо ще є такий кусок)
-
І я б не відмовився) особливо, якщо ще будуть з оптичними портами
-
Ціну можна взнати?
-
якщо можна - скиньте мені ці всі інструкції. Тобто: Монтажник зв'язку - антенник Монтажник зв'язку - кабельник //эта должность подходит для монтажника волс, подземные коммуникации Монтажник зв'язку - лінійник //эта должность подходит для монтажника волс, наземные коммуникации Монтажник зв'язку - спаювальник Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування Електромонтер лінійних споруд електрозв'язку та проводового мовлення Наперед вдячний!! tarasto.lviv[at]gmail[dot]com
-
Думаю мова йшла при рядового монтажника мереж, який здійснює підключення абонентів. Так само цікавить така інструкція, але монтажника ВОЛЗ.
-
росширяет зону покрытия... неа, роширює зону видимості!))
-
і мені прайсик
-
Ромка, +100500))))
-
Я російську мову розумію прекрасно. Але от Вашого формулювання ніяк не второпаю))) Напишіть конкретніше, що Ви маєте на увазі "видимість між ними у % відношені"! Якщо не розумієте українську - напишу російською...
-
може мова йде про видимість між географічним точками, в яких встановлене відповідне обладнання??? П.С. Це в мені прокинувся телепат, хоч він сьогодні і вихідний))
-
Ну тоді з нового року візьмусь за справу по серйозніше. Дякую всім за репліки-підказки) І з наступаючим Вас!)
-
мені він їх просто продава, без всяких фірм і т.п. З одної сторони розумію, людина дійсно могла попастив аварію і довго відновлюватись, але з іншої сторони - не вірю що за той час людина може говорити з іншими, а мені подзвонити не може і сказати яка ситуація, тому і є сумніви.
-
Друзі, моя Вам порада - не мати ніяких справ з даним продавцем. Купляв в нього раз обладнання - все було ок. Потім ще раз хотів взяти. Домовились з ним, кинув 1000грн. йому на карточку ще 9 серпня. Спочатку казав що скидають в дефолтні настройки комутатори. Потім пропав. На дзвінки не відповідає або не доступний. Але бували і випадки коли дзвониш - не бере. дзвониш знову - абонент розмовляє. Ну не повірю я що за весь той час не можна було віддзвонитись і сказати що і як! Один раз приблизно два місяці назад вдалось додзвонитись до нього, сказав що він попав в аварію, і як тільки стане на ноги за декілька тижднів відправить. декілька тижднів вже давно пройшли. До останнього не хотів тут писати нічого, але доводиться... Якщо хтось знає як можна його знайти, або може хто порадить як повернути гроші - буду дуже вдячний за відповідь. Ось дані, які я маю про нього: Кушнаренко Харьков 0509697394 mechclone@gmail.com
