nevidomuj
Сitizens-
Всього повідомлень
606 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано nevidomuj
-
Так само приєднуюсь до пошуку багатопарки по адекватним цінам) можна скооперуватись, якщо ще комусь потрібні не великі обєми
-
Тоді А2-А3 хоча б замінити на оптику. В ідеалі всі лінки було б добре замінити на оптику) Але можна замінити сегмент А1-А3, а в т.А2 поставити муфту, з якої "витягнути" одне волокно. мінус в тому, що треба буде ще одну пару медіаконвертерів для юзера в т.А2. Варіантів багато. головні питання 1. Нащо то робити? 2. Скільки грошей можете вкласти? Відповіді на питання потрібні Вам в першу чергу)
-
С днем системного администратора!
тема ответил в spaul пользователя nevidomuj в Наш флейм про мережі
Приєднуюсь до вітань! Приросту абон. бази і поменше витрат на обслуговування!!) -
на початок будуть 1, 2, 4Мб) Знаю, що Вам то смішно звучить, але в тому районі ніхто не пропонує більших швидкостей, а валити ринок з самого початку - не хочу. Все прийде, але з часом. Хотілося б почути якісь поради щодо топології і технології доступу.
-
Хочу задати ще одне нубівське питання) Як краще побкдквати "ядро" мережі. Буде аплінк і один пірінг. Для того всього маю настпуне обладнання Л2 світч Edge-core ES3528M Mikrotik RB750G Тазік двоядерний, 1Гб ОЗП, вінч 80Гб, вбудована 1Г мережева і дві Г-лінки 100м. АМД-к6 300Мгц, 31Мб ОЗП, вінч 2Гб Пентіум - 700Мгц, 512Мб ОЗП, вінч 60Гб. Бажано що б хоча б один тазік лишився і було з чого читати локал) В мене були варіанти як то все зробити; 1. Аплінк і пірінг втикаєм в СФП 3528, в інший комбо порт - Тазік(ЯКИЙ?) З білінгом. Відповідно лишається ще один Гб порті а решту - на клієнтів на сусідні будинки. 2. Аплінк і пірінг - в МТ, в нього ж тазік(який?) з білінгом і в нього ж - абонів, можна через едж-кор. 3. Аплінк і пірінг - в МТ, в якому налаштована привязка ІР+МАС, і в нього ж - абонів, можна через едж-кор. 4. аплінк і пірінг - в тазік(Який?) на якому все крутиться 5. Ваш варіант. Розумію, що питання нубівські, але дуже надіюсь на Ваше розуміння. Забув додати - на початок планується 10 аб з ростом в майбутньому, і канал в 5Мб для початку. Так само ццікавлять думки щодо технології доступу: рррое чи ір+мас
-
Навіщо в таке красиве місце йти з технологіями середніх віків? Яка мідь, який ТФ кабель? Забудьте про це назавжди. Бо Вам хватить його максимум на 1-2 роки, потім знову все будете переробляти і псувати історичні фасади. Тільки оптичний кабель. Бажано по технології "оптика в підїзд", на крайній випадок "оптика в будинок" Я і сам ЗА такий підхід, але питання в тому, що "густина" підключень в таких будинках дуже не велика. максимум до 5-8 аб на підїзд. Враховуючи дефіцит малопортових Л2 світчів з оптикою думав про такі "виноси" в сцсідній підїзд. Заодно і зменшується к-сть активного обладнання, тобто і потенційних точок відмови. Ну і ще нюанс такий, що дві сусідні мережі повністю на міді працюють вже років 6. Тому питання залишається відкритим. Чи варто робити такі "виноси"? Чи краще таки ставити в кожному підїзді обладнання і до кожного волокно? Чи може волокно вести на середній підїзд, а від нього два сусідні по міді і там мильниця?
-
Може всетаки в когось є куски багатопарки? купив би по розумним цінам
-
Брав СФПішки. Оперативно, якісно, товар відповідає опису!
-
Дякую за поради) Тоді зразу питання) В кого можна взяти багатопарку 5кат або 5е невеликими кусками і не дорого? може в кого куски лишились?
-
ну а якщо з приблизно 60м кабелю десь до 20м буде телефонного то на 100мб не заведеться?
-
Ще маю одну нубівське запитання) Пданую ставити один ящик на 3 доми. Тобто в центральному ящик з облоаднанням, а до двох сусідніх - багатопарка, що б не тягнути купу витух) От і запитання, чи можна використати в якості "багатопарника" - телефонний кабель? Розумію, що то не стандарт і т.п., але цікавить РЕАЛЬНА практика з такими речами. Чому прийшов до такого рішення - бо хочеться зменшити к-сть активного обладнання(тобто і потенційних точок відмови) і взято було до уваги той факт, що будинки є не високими і до абонента аж ніяк 100м кабелю не буде.
-
Ну у Львові поки роутери працюють нормально. І є один магазин, який обслуговую, підключений до КС як фізик. Найгірше було - коли дах смолили і кабель перепалили. більше тижня чекали на ремонт...
-
Канал до 24 Мбит/с реально всего 16 скорость резать обязательно , но как сделать локальную отдельной настройкой? Телепати в відпуску!!! Чітке формулювання проблеми - 80% її вирішення) Наскільки я зрозумів, то потрібно різати швидкість нету, а локалку давати анлім?
-
Швидкість різати не плануєш?
-
Місце дислокації?)
-
Как отличить вышки мобильных операторов
тема ответил в антоха пользователя nevidomuj в Для тих, хто в пелюшках ще
Вони зовсім не однакові, але треба якіснішу фотку. І антени також відрізняються) -
Как отличить вышки мобильных операторов
тема ответил в антоха пользователя nevidomuj в Для тих, хто в пелюшках ще
з ліва на право лайф мтс київстар Були б ближчі фотки - можна було б точніше сказати, бо так це все здогадки -
Цікавить 2 пари гігових одноволоконних медіків, або дві пари СФПішок одноволоконних гігових, можна б\у
-
Яка ціна на них буде?
-
Mustek PowerMust 600
тема ответил в ukraine_dp пользователя nevidomuj в Джерело безперервного живлення
до-речі, а Mustek PowerMust 600 usb після повного розряду включається сам при появі живлення? -
Тут сенкс)
-
Цікавить де можна взяти таку камеру. Взяв би спочатку одну штуку. Напишіть, будь-ласка, контакти людей, які можуть привезти, чи які мають в наявності їх. Наперед вдячний!)
-
Хоч вони і різні були, але я не пам'ятаю, щоб хоча б в одної влади вдалось зруйнувати міф про "дві України". Ну тут знову ж таки питання таке, що при зміні влади міняли шило на мило. Тому я і говорю про культурну революцію. Спочатку потрібно виховати молоде покоління так, щоб воно було ДОСТОЙНОЮ заміною теперішній владі, та мало інші моральні цінності. Це звучить смішно, але робиться ще важче... але реально. Тут я б сказав так. Будь-яка дія викликає протидію. Биттям морд зараз національні питання не вирішуються, а так діють лише провокатори (можна згадати який скандал був довкола 9 травня у Львові, але всім відомо що це все була зпланована двохстороння провокація і частина з того, що Ви могли прочитати в ЗМІ - теж провокація). В наш час потрібні не надрадикальні методи, а прості ОБДУМАНІ кроки. Тут згоден. Нам потрібно не шукати штучні точки розколу, якими нас роз'єднують, а згуртовано захищати себе, свої права і майбутнє, тобто своїх дітей, внуків і т.п. Ну тут вже проблема в тому, що наш народ боїться. Влада в руках народу? - Я вважаю що так, але люди цим правом не користаються. Уявіть собі, які втрати понесуть підприємства, якщо ВСІ робочі ВСІХ підприємств забастують на 1 год? А якщо на день? Ну не звільнять ніколи ВСІХ. Але до таких радикальних методів є більш простіші. Але знову ж таки, проблема в мисленні, самопозиціонуванні і слабодухості. Нема тої ідентифікації з чимось міцним і незламним, а скоріше з дрібним і розколеним. Добре, полеміку продовжимо після свят, бо збираюсь їхати в гори) Всім бажаю вдало, весело і з користю провести вихідні!)
-
О тут тепер я з Вами згідний) Але знову ж таки, не без нюансів. Річ в тім, що дії патріотів (які не зачіпають болючі питання типу мови і т.п.) переважно залишаються без уваги, або не з надто великим рівнем уваги. ЗМІ і провладним структурам вигідні резонанси і на тому вони заробляють, тому і існують такі стереотипи. Багато є різних акцій, спрямованих не на розпалювання ворожнечі, а на відродження свого. Але навіть конструктивні розмови в інтрнеті в 90% випадків не призводять ні до чого((
-
Нація це НЕ сукупність людей з однаковим мисленням) Не хочу розводити порожні балачки, але з Вашої відповіді зрозумів тільки одне - Ви не розумієте поняття "нація". Без образ. Думаю варто повернутись до теми, тобто про неграмотність та безкультурщину)
