nevidomuj
Сitizens-
Всього повідомлень
606 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано nevidomuj
-
дякую за поради! (без сарказму)
-
ціни цікавлять на 1, 5 і 10 пар
- 13 ответов
-
- SFP
- SFP WDM Tx1310 1.25G 3km
- (та 1 ще)
-
а якщо в мене мікротік рб750ж, а з другої сторони пірінгу рс з віндою?
-
Дякую за підказку) зараз буду гуглити що і до чого) Зразу питання, потрібно налаштовувати крім пірінгу ще пріоретизацію трафіку, наскільки я розумію? І ще підкажіть як це "підняти пірінг на сірих АС", бо щось нічого не може знайти...
-
а інші варіанти? найкраще - рівень захисту підняти зміною шифрування... Ще один варіант - тп-лінк настроїти " в качестве базы", а Асус - як ТД
-
1. Поміняйте шифрування з WEP на WPA чи WPA2. НАБАГАТО зменшаться шанси підключення сторонніх людей. 2. На ТП-лінку поставте дозволені маки, а всі інші - заблокуйте. 3. Якщо по вафлі підключено тільки тп-лінк - попробуйте підняти міст між ними, але не файкт що вийде це зробити між різним обладнанням. 4. Відключити ПОВНІСТЮ ДХЦП, і працювати тільки на статиці, і бажано не стандартній 192.168.1.1 ))
-
А налаштувати TL-WA5210G "не судьба"?) Якщо підключаються до цієї ТД, то налаштовувати краще її, хоча питання ЯК налаштоване все обладнання залишається невідомим... Екстрасєкси в відпуску)
-
Забираю 1. TP-Link TL-SL2210WEB 450 грн 2. D-Link DES-2110 450грн за 800
-
Я правда не користувався wireshark, але мені здається, що вона не зможе показати номер вілану, якщо порт, через який дивитись є нетегованим... Правда з віланами ще вживу не працював, тільки читав про то, тому сильно не копайте, якщо я не правий...
-
так само цікавлять ціни
-
картинки в студію)
-
Цікавлять ціни Коммутатор DES-3200-10 Коммутатор ES4612
-
Мій 220 один в сервісі, а один працює. Але як тільки виключається мідний лінк або живлення- починаються танці з бубном) Деколи допомагає перезагрузка тупого світча, в який втикнутий в 220, деколи зміна порта, деколи ще щось... Повернусь до свого останнього питання: Чи варто замінити звязку 220 з мильницею на 2210 чи 2218? Може порадите інші схожі моделі, але критерій - габарити. в мене БК-330 стоять) Ну питання на що замінити 220 вже розкрито частково, але хотів би почути і інші думки! І в яку ціну згадані ТКО?
-
Хочу замінити зв'язку медік з СФП + мильниця на TP-Link 2210/2218 Відгуки читав різні, тому ще раз хочу порадитись, щоб не лаханутись з тим
-
Хто продасть такий світч б/у?
-
Доєднуюсь до привітань!) Всього найкращого!)
-
Заберу у Львові одну бухту за 400грн. о938і986і8
-
І я взяв би один
-
Есть ли у кого опыт применения Step4Net FTTH002-SM-02
тема ответил в shef692003 пользователя nevidomuj в Оптоволокно
і в кого і по якій ціні приблизно його можна взяти? цікавить на 8 ОВ -
Есть ли у кого опыт применения Step4Net FTTH002-SM-02
тема ответил в shef692003 пользователя nevidomuj в Оптоволокно
але є такий варіант від Одеси, Окад маркуквання. Практики мало, але він себе показав з хорошої сторони, з гелем всередині... правда тільки в середині приміщення використовуємо, але думаю і на зовні мав би себе нормально вести. -
В значенні що я зареєструвався, вказав дані, написав адмінам, але результату нема. Чи є зміст піднімати BGP на початках? Якщо можна - коротко плюсимінуси. Місцева точка обміну трафіком є, але там свої нюанси, хочемо спочатку між собою сусідами об'єднатись, а тоді можна буде і в місцевий ІХ підключатись. В мене в профілі є вся інфа можлива, і результату нуль. але питання не в тому. just FYI - lviv-ix.net.ua Про це знаю) Але я ще маленький, і АСки своєї немаю... П.С. ВСІМ дякую за відповіді) Ще деякі питання лишились мінімальні
-
Питання по темі. З ким можна порадитись на рахунок пірінгів, тобто як правильно їх організовувати і т.п. Конкретно цікавлять поради як хто робив пірінги. Що "бігало" по пірінгам, спільні ресурси і т.п. Питаю тут, бо на http://forum.ua-ng.net.ua/ мене не прийняли... Хочу почати з пірінгу між "сусідами", а там з часом і до UANG доберемось. Бо наскільки я розумію в асоціації поки нема нікого зі Львова, з ким би можна було скооперуватись(
-
глюк знову проявився. Зробив для себе висновки: Таке стається після пропадання живлення на одній із сторін чи перетиканню патчкорда і т.п. П.С. Порадьте недорогі медікі замість ТР-лінків) цікавлять Гб під сфп і 100мб вдм.
-
сьогодні знову глюк. але цього разу картина така: пропало живлення на однійй стороні і появилось, а таким чином(пропадання мідного лінка) заглючив ПРОТИЛЕЖНИЙ медік, тобто той, що з другої сторони стоїть. цього разу допомогло віддалено виключити і включити порт, в який включений медік.
-
Бред. 1. По моему обращению техническое бюро/управление архитектуры при гор. совете подготавливает мне акт выбора трассы прокладки кабеля и устанавливает комиссию в лице тех компаний и служб, коммуникации которых проходят в предполагаемом районе прокладки кабеля. При составлении акта тех бюро или управление архитектуры может предоставить готовую сьемку, а может выдать задание на ее изготовлание. 2. Подготавливается рабочая сьемка на которую наносится предполагаемая трасса прохождения кабеля. 3. Согласовывается акт выбора трассы со всеми службами, коммуникации которых пересекаются или проходят по тем же улицам в вышеописанном случае в комиссию включены: РЭС, Газ, Водоканал, УТ, ЦПС, Атраком, Пожарники, Санстанция, Гор. архитектор, Зам. мера. 4. На основании акта выбора трассы подготавливается рабочий проект, который опять согласовывается со всеми вышеперечисленными службами, но теперь печати ставятся не на форме акта, а на рабочей сьемке. 5. Получается ордер на земельные работы, который опять подписывают все службы. 7. Выполняются работы. 8. Выполняется исполнительная сьемка, на которую ставится печать Обл/Гор-архитектуры. Alex_E проблемы? "Колодцы", а более грамотно говоря смотровые устройства в охранной полосе +-1м от моего кабеля или кабельной канализации я могу ставить хоть через каждые два метра, естественно за исключением мест где выполнялись проколы и даже в проекте их может не быть, а просто могу показать в исполнительной сьемке. А могу через два-три года набить десяток смотровых устройств и просто скорректировать съемку. І для такого будівництва не потрібні ніякі ліцензії і інші дозвільні документи? А як бути з асфальтованими дорогами? йде мова про нормальні дороги в 4-6 смуг.
