Перейти до

nevidomuj

Сitizens
  • Всього повідомлень

    606
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано nevidomuj

  1. nevidomuj

    Ассоциация локальщиков

    дякую за поради! (без сарказму)
  2. nevidomuj

    SFP модули -Распродажа!

    ціни цікавлять на 1, 5 і 10 пар
  3. nevidomuj

    Ассоциация локальщиков

    а якщо в мене мікротік рб750ж, а з другої сторони пірінгу рс з віндою?
  4. nevidomuj

    Ассоциация локальщиков

    Дякую за підказку) зараз буду гуглити що і до чого) Зразу питання, потрібно налаштовувати крім пірінгу ще пріоретизацію трафіку, наскільки я розумію? І ще підкажіть як це "підняти пірінг на сірих АС", бо щось нічого не може знайти...
  5. nevidomuj

    TP-Link TL-WA5210G

    а інші варіанти? найкраще - рівень захисту підняти зміною шифрування... Ще один варіант - тп-лінк настроїти " в качестве базы", а Асус - як ТД
  6. nevidomuj

    TP-Link TL-WA5210G

    1. Поміняйте шифрування з WEP на WPA чи WPA2. НАБАГАТО зменшаться шанси підключення сторонніх людей. 2. На ТП-лінку поставте дозволені маки, а всі інші - заблокуйте. 3. Якщо по вафлі підключено тільки тп-лінк - попробуйте підняти міст між ними, але не файкт що вийде це зробити між різним обладнанням. 4. Відключити ПОВНІСТЮ ДХЦП, і працювати тільки на статиці, і бажано не стандартній 192.168.1.1 ))
  7. nevidomuj

    TP-Link TL-WA5210G

    А налаштувати TL-WA5210G "не судьба"?) Якщо підключаються до цієї ТД, то налаштовувати краще її, хоча питання ЯК налаштоване все обладнання залишається невідомим... Екстрасєкси в відпуску)
  8. nevidomuj

    Продам Свичи L2 24 порта б\у

    Забираю 1. TP-Link TL-SL2210WEB 450 грн 2. D-Link DES-2110 450грн за 800
  9. Я правда не користувався wireshark, але мені здається, що вона не зможе показати номер вілану, якщо порт, через який дивитись є нетегованим... Правда з віланами ще вживу не працював, тільки читав про то, тому сильно не копайте, якщо я не правий...
  10. nevidomuj

    Купим Planet WGSD-1022 б/у или аналог

    так само цікавлять ціни
  11. картинки в студію)
  12. nevidomuj

    Продам много много

    Цікавлять ціни Коммутатор DES-3200-10 Коммутатор ES4612
  13. nevidomuj

    TP-LINK MC220L нюанси

    Мій 220 один в сервісі, а один працює. Але як тільки виключається мідний лінк або живлення- починаються танці з бубном) Деколи допомагає перезагрузка тупого світча, в який втикнутий в 220, деколи зміна порта, деколи ще щось... Повернусь до свого останнього питання: Чи варто замінити звязку 220 з мильницею на 2210 чи 2218? Може порадите інші схожі моделі, але критерій - габарити. в мене БК-330 стоять) Ну питання на що замінити 220 вже розкрито частково, але хотів би почути і інші думки! І в яку ціну згадані ТКО?
  14. nevidomuj

    TP-LINK MC220L нюанси

    Хочу замінити зв'язку медік з СФП + мильниця на TP-Link 2210/2218 Відгуки читав різні, тому ще раз хочу порадитись, щоб не лаханутись з тим
  15. nevidomuj

    Продам Dlink des-2110

    Хто продасть такий світч б/у?
  16. Доєднуюсь до привітань!) Всього найкращого!)
  17. nevidomuj

    Продам кабель UTP, 100% МІДЬ

    Заберу у Львові одну бухту за 400грн. о938і986і8
  18. nevidomuj

    Продам Dlink des-2110

    І я взяв би один
  19. і в кого і по якій ціні приблизно його можна взяти? цікавить на 8 ОВ
  20. але є такий варіант від Одеси, Окад маркуквання. Практики мало, але він себе показав з хорошої сторони, з гелем всередині... правда тільки в середині приміщення використовуємо, але думаю і на зовні мав би себе нормально вести.
  21. nevidomuj

    Ассоциация локальщиков

    В значенні що я зареєструвався, вказав дані, написав адмінам, але результату нема. Чи є зміст піднімати BGP на початках? Якщо можна - коротко плюсимінуси. Місцева точка обміну трафіком є, але там свої нюанси, хочемо спочатку між собою сусідами об'єднатись, а тоді можна буде і в місцевий ІХ підключатись. В мене в профілі є вся інфа можлива, і результату нуль. але питання не в тому. just FYI - lviv-ix.net.ua Про це знаю) Але я ще маленький, і АСки своєї немаю... П.С. ВСІМ дякую за відповіді) Ще деякі питання лишились мінімальні
  22. nevidomuj

    Ассоциация локальщиков

    Питання по темі. З ким можна порадитись на рахунок пірінгів, тобто як правильно їх організовувати і т.п. Конкретно цікавлять поради як хто робив пірінги. Що "бігало" по пірінгам, спільні ресурси і т.п. Питаю тут, бо на http://forum.ua-ng.net.ua/ мене не прийняли... Хочу почати з пірінгу між "сусідами", а там з часом і до UANG доберемось. Бо наскільки я розумію в асоціації поки нема нікого зі Львова, з ким би можна було скооперуватись(
  23. nevidomuj

    TP-LINK MC220L нюанси

    глюк знову проявився. Зробив для себе висновки: Таке стається після пропадання живлення на одній із сторін чи перетиканню патчкорда і т.п. П.С. Порадьте недорогі медікі замість ТР-лінків) цікавлять Гб під сфп і 100мб вдм.
  24. nevidomuj

    TP-LINK MC220L нюанси

    сьогодні знову глюк. але цього разу картина така: пропало живлення на однійй стороні і появилось, а таким чином(пропадання мідного лінка) заглючив ПРОТИЛЕЖНИЙ медік, тобто той, що з другої сторони стоїть. цього разу допомогло віддалено виключити і включити порт, в який включений медік.
  25. nevidomuj

    Подвеска ВОЛС на ЛЕП

    Бред. 1. По моему обращению техническое бюро/управление архитектуры при гор. совете подготавливает мне акт выбора трассы прокладки кабеля и устанавливает комиссию в лице тех компаний и служб, коммуникации которых проходят в предполагаемом районе прокладки кабеля. При составлении акта тех бюро или управление архитектуры может предоставить готовую сьемку, а может выдать задание на ее изготовлание. 2. Подготавливается рабочая сьемка на которую наносится предполагаемая трасса прохождения кабеля. 3. Согласовывается акт выбора трассы со всеми службами, коммуникации которых пересекаются или проходят по тем же улицам в вышеописанном случае в комиссию включены: РЭС, Газ, Водоканал, УТ, ЦПС, Атраком, Пожарники, Санстанция, Гор. архитектор, Зам. мера. 4. На основании акта выбора трассы подготавливается рабочий проект, который опять согласовывается со всеми вышеперечисленными службами, но теперь печати ставятся не на форме акта, а на рабочей сьемке. 5. Получается ордер на земельные работы, который опять подписывают все службы. 7. Выполняются работы. 8. Выполняется исполнительная сьемка, на которую ставится печать Обл/Гор-архитектуры. Alex_E проблемы? "Колодцы", а более грамотно говоря смотровые устройства в охранной полосе +-1м от моего кабеля или кабельной канализации я могу ставить хоть через каждые два метра, естественно за исключением мест где выполнялись проколы и даже в проекте их может не быть, а просто могу показать в исполнительной сьемке. А могу через два-три года набить десяток смотровых устройств и просто скорректировать съемку. І для такого будівництва не потрібні ніякі ліцензії і інші дозвільні документи? А як бути з асфальтованими дорогами? йде мова про нормальні дороги в 4-6 смуг.
×
×
  • Створити нове...