Jump to content
Local

torgovec

Сitizens
  • Content Count

    493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by torgovec

  1. Такі роути з вбудованими або зовнішніми модемами 1TP-Link TL-MR6400 300Mbps build-in 4G LTE modem 1xSim Card Slot 2230.02 2TP-Link TL-MR3420 300M N 3G 1 Wan+4*10/100 1xUSB2.0 for 3G/4G modem 775.02 3TP-Link M7350 4G bat 2000 mAh Modem Router 1xSim slot+1xMicroSD card 2230.02 4TP-Link Archer MR200 AC750 4G LTE (2*4G+2ex)ant (3+1)*10/100 1slot SIM 2620.00 5TP-Link Archer MR400 AC 1200 4G LTE (2*4G+2ex)ant (3+1)*10/100 1xSim C 2715.00 6Mikrotik RBSXTR&R11e-LTE SXT LTE kit вбуд.модем 2G/ G/ 4G/LTE катю4 3808.49 7HUAWEI B311-221 N300, 4G/LTE, 1xGE LAN/WAN, 1xFXS, слот для SIM-карты 2155.00 8HUAWEI WS318n N300 2xFE LAN, 1xFE WAN White 545.00 9HUAWEI WS5200 AC1200 4xGE LAN, 1xGE WAN White 1279.00 10D-Link DIR-620S 802.11gn(300) (1+ 4)*10/100 USB 2.0 779.00 11D-Link DWR-921 N300, 4G/LTE, 4xFE LAN, 1xFE WAN, слот для SIM-картки 3125.00 12D-Link DWR-953 AC1200, 4G/LTE, 4xGE LAN, 1xGE WAN, Слот для SIM-картки 4295.00 13D-Link DWR-956 AC1200, 4G/LTE, 4xGE LAN, 1xGE WAN, 1xFXS, Слот для SIM 4545.00 Всі роути нові, офіційна гарантія. на опті знижки. 050-4473126, 067-2903595 sales@istc.kiev.ua
  2. torgovec

    Продам 4G/3G WiFi роутери

    роути в продажі..
  3. Продам малопортові гігабітні світчі на доступ 1 Edge-Core ES3510MA L2 8x10/100+2x1Gb Combo SFP 3429грн 2 D-Link DGS-1100-06/ME L2 5*1Gb+1SFP защита ст.6кВ 190*120*38 1660грн 3 D-Link DGS-1100-10/ME L2 8*1Gb+2combo SFP 190*120*38 2280грн 4 Raisecom ISCOM2110EA-MA-WP L2 8*10/100Base-T+2*100/1000Base-X SFP 2948грн 5 Raisecom ISCOM2608G-2GE-AC L2 8*100/1000Base-T+2*Combo1000 3618грн 6 DCN S4600-10P-SI 8*10/100/1G+2Combo(SFP) 100/1G L2 Multicast 3565грн 7 D-Link DGS-1210-20 16*1Gb+4*Combo1GB DGS-1210-20/F 3600грн 8 D-Link DGS-1210-20/ME/A1A 16*1Gb+4*Combo1GB 280 x 180 x 44 4600грн нові. гарантія 1-5років. на опта і постійним клієнтам знижки. sales@istc.kiev.ua 050-4473126? 067-2903595
  4. світчі в наявності і в продажу..
  5. Продам адаптери фірми Mellanox. Гарантія 3 роки. ціни для провайдервів, ПДВ включено На опті і постійним клієнтам знижки. Mellanox 100GbE MCX516A-CCAT dual-port QSFP28, PCIe3.0 x16 Native RoCE 30'136.50 грн Mellanox 10Gb MCX4121A-XCAT ConnectX-4 Lx 2*SFP+, PCIe3.0x8 ROHS R6 7'818.87 грн Mellanox 25Gb MCX4121A-ACAT ConnectX®-4 Lx EN NIC 10'398.23 грн Mellanox MCX414A-GCAT 50GbE dual-port QSFP28 Native RoCE v1/v2 RDMA 18'869.36 грн sales@istc.kiev.ua 050-4473126, 067-2903595
  6. Mellanox, INTEL в продажу. гарантія 3 роки. ПДВ включено. sales@istc.kiev.ua 050-4473126, 067-2903595
  7. та ні.. про це взнали від Зеботів цього року.. почитайте історію про тиск на Національний банк, про Зе, Данилишина, ІВК і компанію..
  8. якась прямо безвихідь у Вас..)) Політика-діло брудне..з цим треба жити..
  9. безвіз, почалась децентралізаця-плюси в себе на районі добре бачу, армія краща ніж в 14 році, церква українська, ріст економіки(скільки кварталав підряд?), стабільний курс(після обЇєктивного падіння 14 року).. щобуде після Зе- побачимо..що буде в сухому залишку...надіюсь що щось хороше таки залишиться(в крайньому разі молоді зрозуміють,що треба вчитися...)))
  10. а Ви дивіться що в сухому залишку після кожного..
  11. непрофесіоналізм.. "Преисподняя полна добрыми намерениями, а небеса полны добрыми делами».-англійське і російське прислів"я..
  12. він це не розумів коли йшов на вибори? виходит що він пішак в чиїхось руках.... так здайте біометричний паспорт і ходіть в московську церкву..Насправді все набагато складніше..пошук простих рішень в складних ситуаціях-це як називається?
  13. Ціни при покупці ящика роутів в подарунок фірмова кепка від TP-Link!! при оптових покупках безкоштовна доставка в регіони Самі ходові 1 TP-Link TL-WR840N HW v.2 20шт * 418грн 2 TP-Link TL-WR841N 20шт * 474грн 3 TP-Link TL-WR940N v3 450Mb 10шт * 610грн 4 TP-Link TL-WR850N 3000Mbps (апгрейд 840 для провайдерів) 20шт * 386грн новинка для проайдерів Економ-версія відомого бренда: 1 Mercusys MW300RE Підсилювач бездротового сигналу, швидкість 300Mbps 20шт * 390грн 2 Mercusys MW305R_V2 Бездротовий маршрутизатор 300Mbps + 4Lan 3ant 20шт * 320грн (вже номер 4 по популрності в Україні) 3 Mercusys MW325R Бездрот.посилений 300Mbps+3Lan+4Ant 10шт * 381грн 4 Mercusys AC12 AC маршрутизатор AC1200 + 4Lan*100 4ant 10шт * 677грн 5 Mercusys MW301R Бездротовий маршрутизатор 300Mbps + 2Lan 2ant 20шт*291грн самий дешевий з 300Мбітних І популярні роути в місцях з нестабільним живленням TOTOLINK N150RT 150Mbps 20шт * 296грн знову в продажу TOTOLINK N300RT 3000Mbps 20шт * 338грн.. Акційна ціна на 300Мб TOTOLINK A3002RU AC (4+1)*1Gb 4a usb2.0 10шт * 1050грн Totolink N100RE-v3 20шт * 279грн новинка. самий дешевий 150Мб Тotolink N200RE-v3 20шт * 316грн новинка. дешевий 300Мб Роути нові. Гарантія офіційна 2роки. продаж зПДВ. 044-2345335 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
  14. 1 TP-Link TL-WR840N HW v.2 20шт * 435грн 2 TP-Link TL-WR841N 20шт * 490грн 3 TP-Link TL-WR940N v3 450Mb 10шт * 638грн 4 TP-Link TL-WR850N 300Mbps (апгрейд 840 для провайдерів) 20шт * 385грн для провайдерів.. мало.. 1 Mercusys MW301R Бездротовий маршрутизатор 300Mbps + 2Lan 2ant 10шт * 270грн 2 Mercusys MW305R_V2 Бездротовий маршрутизатор 300Mbps + 4Lan 3ant 10шт*349грн 3 Mercusys MW325R Бездрот.посилений 300Mbps+(3+1)Lan+4Ant*5Дбі 10шт*425грн 4 Totolink N100RE-v3 150Мб 2*100Мб 9vDC 0,5a 20шт*245грн 5 Totolink N200RE-v3 300Мб 2*100Мб 9vDC 0,5a 20шт*287грн 6 TOTOLINK N150RT 150Mbps (1+4)*10/100M 802.11b/g 9vDC 0,5a (20шт/1) 20шт*269грн 7 TOTOLINK N300RT 300Mbps (1+4)*10/100M 802.11b/g 9vDC 0,5a 2ан (10/1 20шт*317грн 8 TOTOLINK A702R AC1200 (4+1)*100Mb 4*5dBi 9V DC/0.8A 20шт*517грн ціни для провайдерів. гарантія 1-2 роки 067-2903595 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
  15. Медики і БЖ в продажі.. 067-2903595, 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
  16. Продаємо НОВІ медіаконвертори Медики D-Link, Fora, RCI, Foxgate, Step4Net ,AGEAR з БЖ Optolink1M-FE-20A (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm standart size metal 175грн Optolink1M-FE-20B (100M, 20km, SC, RJ45 Tx1550nm standart size metal 175грн FMC-101W-MINI Медиаконвертер + БЖ пластик HDV-8050 60х30х50 253грн FMC-102W-MINI Медиаконвертер + БЖ HDV-8050 60х30х50 253грн MC-213WH (100Мб, 20 км, ТХ1310, WDM) метал 94*71*27мм 274грн MC-215WH (100Мб, 20 км, ТХ1550, WDM) +PSU метал 94*71*27мм 274грн Медики 1Gb EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 10/100/1000 490грн EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 10/100/1000 490грн Медики під SFP 100Mb/1Gb D-Link DMC-G01LC 1Gb Rj45->1Gb SX (100Mb,1Gb) RTL8L13M 690грн RCI300S-G медіаконвертер 10/100/1000Base-TX, SFP слот, LFP 418грн Медики ММ TP-Link MC200CM 1000BASE-FX/1000 BASE-T MM SC 1211грн БЖ до медиків від (5v 0,6A 5v 1A 5v 2A) 65грн Можливий продаж без БЖ. Можливий продаж з ПДВ і ФОП 067-2903595, 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
  17. щось 2 роки як тема не підтримується.. який асортимент з вин минулого року лишився?
  18. Зайшла поставка TOTOLINK A3002RU AC1200 (4+1)*1Gb 4ant usb 2.0 975грн для провів..на опті знижки..
  19. Роутери з АС і гіговими портами 1 TOTOLINK A3002RU AC1200 (4+1)*1Gb 4ant usb 2.0 DC12v 2a 1080 популярна модель 2 TOTOLINK A1004 802.11ac 750Мб (1+4)*1Gb 3ant 9vDC 0,8a 994грн 3 TP-Link Archer C1200 AC1200 Dual Band Wireless Gigabit Router 1925грн 4 TP-Link Archer C2 AC750 DB (4+1)*1Gb US 2.0 2ext ant 1270.00 5 TP-Link Archer C5 AC1200 DB (4+1)*1Gb 2*USB 2.0 ,2ext ant 1480грн 6 TP-Link Archer C7 AC1750 DB (4+1)*1Gb 2*US 2.0 3ext ant 2800грн 7 TP-Link Archer C9 АС1900 DB (4+1)*1Gb 4101грн 8 TP-Link Archer C3150 AC3150 Dual Band MU-MIMO Wireless Gigabit Router, 5900грн 9 TP-Link Archer C3200 AC3200 Dual Band MU-MIMO Wireless Gigabit Router 6100грн 10 TP-Link Archer C5400 АС 5334мб/с 2USB 8ant 7875грн 11 TP-Link Archer C5400X АС 5334мб/с 2USB 8ant 9900грн 11 TP-Link TL-WR1043N 450Mb (4+1)*1Gb USB 3ant 1275.00 12 Mikrotik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC). GB AC 2007.82 новинка 13 Mikrotik RB750Gr3 hEX (1+4)*1Gb USB 2.0 1407.02 14 Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac WAN SFP 1Gb 2972.26 15 D-Link DIR-825/ACF Dual Band 802.11n/ac 4x1GE LAN, 1xSFP WAN, 2580грн 16 D-Link DIR-651 802.11n (4+1)x1Gb 2.4 2*2dBi WPS WMM 1080грн 17 D-Link DIR-879 802.11ac AC1900 4x1GE LAN, 1x1GE WAN 4349грн 18 D-Link DIR-825/AC/G1 802.11n 4x1Gb 1*USB 2.4/5GHz 4*2dBi 1390грн 19 Edimax BR-6478AC AC1200 300(2,4)+867(5 ГГц) (1+4)*1Gb 1657грн 20 Edimax RG21S ET 4*1Gb 4ant 2533 Mbps 3777грн 21 Linksys EA6100 AC, (2,4 GHz и 5 GHz),1 x Ethernet WAN,4xL 2002грн 22 NETIS WF2780 AC1200Mbps 4*1Gb IPTV 4ant 910грн 23 NETIS WF2880 AC 1200Mbps 4*1Gb 4ant USB 1260грн 24 NETIS WF2681 AC1200 4*1Gb 4ant геймерський 1560грн 25 ASUS BRT-AC828 Wi-Fi 802.11ac VPN AC2600 (2+8)*1Gb M.2 SATA 14541грн 26 ASUS RT-AC52U/B1 802.11ac AC750 (4+1)*1Gb, USB 2.0 2антени 1562грн спецціна для провайдерів 28 Keenetic Giga (KN-1010) AC1300, 5х gigabit LAN, SFP,USB3.0,USB2 3680грн Роутери з АС і 100Мб портами 1 TP-Link Archer C20 V4 AC750 DB (4+1)*100MB US 2.0 2ext ant 785грн 2 TP-Link Archer C2 AC750 DB (4+1)*1Gb US 2.0 2ext ant 1270грн 3 TP-Link Archer C50 V3 AC 1200 DB (1+4)*10/100 985грн 4 TP-Link Archer C60 AC1350 Dual Band (1+1)*10/100 5ant 1478грн 5 ASUS RT-AC51U 802.11ac AC750 4*10/100, USB 2.0 2 1008грн кращий з 100Мб з АС 6 Mercusys AC12 AC маршрутизатор AC1200 + 4Lan*100 4ant 686грн оптимальна ціна Роути нові. Гарантія офіційна 2роки. продаж зПДВ. 044-2345335 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
  20. Заходить поставка TP-Link Archer A6 AC1200 MU-MIMO (4+1)*1Gb ,4ext +1int ant 1195грн для провів.
  21. На початку липня очікуємо нову поставку TBS. прошу додавати в приваті свої "хотілки".. Товар в продажі.. 1 NG NGTVX4 r.2 1/8 Android 7.1.2 Nougat S905W 2*USB WiFi 2.4 ГГц очікуємо поставку 2 inext 4K ultra Android TV 7.0.1+ 2/16Gb 2,4Ггц AllwinnerH3 4K UHD(2160 992грн 3 iNeXT TV4 S905X 1GB/8GB 2.4 Android TV 7.0.1+ 4K UltraHD 2160p в 30fps 790грн 4 X96mini Smart TVBox S905W Amlogic Cortex A53. 2G/16G Android 7.1.1 bg 831грн Гарантія 1рік. sales@istc.kiev.ua 050-4473126, 067-2903595
  22. Продам комп"ютерні DVB карти/тюнери 1 ТВ-тюнер внутренний TBS 5990 USB DVB-S2 TV QBox CI 3207.60 2 ТВ-тюнер внутренний TBS 6205 (Pro Quad Tuner DVB-T2/T/C , PCI-Ex1-x16) 3693.70 3 ТВ-тюнер внутренний TBS 6209 DVB-T2/C2/T/C/ISDB-T 8 Tuner 6439.40 4 ТВ-тюнер внутренний TBS 6281 SE PCI-E DVB-T2/T TV Tuner Card 1810.25 5 ТВ-тюнер внутренний TBS 6522 DVB-C DVB-S/S2 DVB-T ISDB-T 3158.90 6 ТВ-тюнер внутренний TBS 6590 (аналог 6910, але мультистандартна) 3839.50 7 ТВ-тюнер внутренний TBS 6903 Professional DVB-S2 Dual Tuner PCIe Card 4762.70 8 ТВ-тюнер внутренний TBS 6904 (Quad DVB-S2 Card PCI-E x1-x16) TBS6904 3790.80 9 ТВ-тюнер внутренний TBS 6908 (Quard DVB-S2 Card PCI-E x1-x16) TBS6908 7484.21 транзит 10 ТВ-тюнер внутренний TBS 6909 Octa DVB-S2 Card PCI-E x1-x16 TBS6909 5783.30 11 ТВ-тюнер внутренний TBS 6910 DVB-S2 Dual Tuner Dual CI PCIe Card 3620.00 транзит 12 ТВ-тюнер внутренний TBS 6922 SE (DVB-S2 Card, PCI-E bus x1- x8) 2478.60 13 ТВ-тюнер внутренний TBS 8922 DVB-S2/S Card HDTV (MPEG2/MPEG4/H.264 2041.20 14 ТВ-тюнер внутренний TBS 2603 H.265 HDMI encoder 4981.40 транзит 15 TBS 2951 Professional IPTV Streaming Server (AMD SoC Quad Cor Стрімер 15430.31 та медіаплеєри 1 NG NGTVX3 r.2 1/8 Android 7.1.2 Nougat S905W 2*USB WiFi 2.4 ГГц 911.26 2 inext 4K ultra Android TV 7.0.1+ 2/16Gb 2,4Ггц AllwinnerH3 4K UHD(2160 1069.30 3 iNeXT TV3 S905X 1GB/8GB 2.4 Android TV (6.0.1) 4K UltraHD 3840*2160 929.62 Гарантія 1рік. sales@istc.kiev.ua 050-4473126, 067-2903595
  23. Моделі з портами 10Gb. офіційні. гарантія пожиттєва. Ціни для провайдерів.на опты знижки D-Link DGS-3000-28SC L2+ 20*100/1Gb SFP+4*100/1Gb Combo+4*10Gb SFP+ L2 18100грн D-Link DGS-3620-28SC 20*SFP 1Gb+4*Combo 1Gb+4 *10Gb L3 32400грн!!! D-LINK DXS-1210-12SC 10x10G SFP+, 2x10GBaseT/10G SFP+, L3 27850грн D-Link DGS-1210-28XS/ME 24*100/1000 SFP+4*10GbSFP+ заміна DES-3200-28F 11199грн D-Link DGS-3130-30S 24xSFP, 4x1GE/SFP, 2x10GE, 4xSFP+ 10G, L3, Stackab 22400грн D-Link DGS-3000-28XS L2+ 24*1Gb SFP+4*10Gb SFP+ L2 14199грн sales@istc.kiev.ua 067-2903595, 050-4473126
  24. Приїхали такі моделі з портами 10Gb. офіційні. гарантія пожиттєва. Ціни для провайдерів. D-Link DGS-3000-28SC L2+ 20*100/1Gb SFP+4*100/1Gb Combo+4*10Gb SFP+ L2 17000грн D-Link DGS-3620-28SC 20*SFP 1Gb+4*Combo 1Gb+4 *10Gb L3 35000грн D-LINK DXS-1210-12SC 10x10G SFP+, 2x10GBaseT/10G SFP+, L3 24950грн sales@istc.kiev.ua 067-2903595, 050-4473126
×