Jump to content
Local

torgovec

Сitizens
  • Content Count

    479
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by torgovec

  1. torgovec

    Продам PON (ONU) -GPON,GEPON

    Двохстандартні такі продаємо ONU BDCOM GPON & GEPON GP1501-DT 445.85 грн ONU FoxGate G2001R двухстандартна 410.90 грн XPON 3K X151G, 1GE EPON&GPON 431.50 грн
  2. Продам устаткування для GEPON & Gpon. ОНУ на сьогодні є такі. 1 GEPON ЕP 1001 Е1 393.77 2 ONU BDCOM P1501D1 1*10/100/1000 TX 1*PON Realtek plastic GEPON 483.17 3 ONU FoxGate NR1101 10/100/1000 Realtek 376.48 4 ONU FoxGate 1001WZ 10/100/1000 ZTE 110*70*30 400.50 5 ONU PICOTEL PU-E810 EPON 1*PON ZTE 5V-1.0A 110*70*30 379.03 6 ONU FiberField FF-E171Z встроенный роутер Opt82,ACL 393.77 7 ONU FiberField FF-E172RWF встроенный роутер Wi-Fi 150Mb Opt82,ACL 714.17 8 ONU Alcatel-Lucent I-010G GPON 1*1Гб IPTV 496.62 9 ONU Huawei HG8010C-EU GPON (роз'єм SC/UPC сині) 445.99 10 ONU BDCOM GPON GP1501-1G LC\UPC 587.29 11 ONU TP-Link TX6610 1*10/100/1000M TX,1 GPON,plastic 558грн Гарантія 1 рік. на опті знижки. sales@istc.kiev.ua 044-234-5335, 067-2903595
  3. Предлагаем SFP разных производителей и модификаций 1. 4A SFP 1G WDM 20km SC пара 398 грн. 390 грн. 2. 4A SFP 1G WDM 3km SC 1310 107 грн. 104 грн. 3. 4A SFP 1G WDM 3km SC 1550 115 грн. 113 грн. 4. 4A SFP 1G WDM 3km SC пара 222 грн. 217 грн. 5. A-GEAR SFP 1G WDM 20km SC пара 448 грн. 440 грн. 6. A-GEAR SFP 1G WDM 3km SC 1310 116 грн. 113 грн. 7. A-GEAR SFP 1G WDM 3km SC 1550 125 грн. 121 грн. 8. A-GEAR SFP 1G WDM 3km SC пара 241 грн. 234 грн. 9. A-GEAR SFP 10/100/1000 RJ45 242 грн. 237 грн. 10. ALISTAR SFP 1G WDM 20km SC пара 349 грн. 340 грн. 11. ALISTAR SFP 1G WDM 7km SC пара(лазер CYOPTICK USA) 257 грн. 253 грн. 12. ALISTAR SFP 1G WDM 3km SC пара 222 грн. 218 грн. 13. 4A SFP 1G WDM 3km SC 1310 перешитая 100Мб 111 грн. 108 грн. 14. 4A SFP 1G WDM 3km SC 1550 перешитая 100Мб 119 грн. 117 грн. 15. 4A SFP 1G WDM 3km SC пара перешитая 100Мб 226 грн. 221 грн. price.xls
  4. TP-Link T1500G-8T (TL-SG2008) 8x1GE RJ45 1'545 грн TP-Link T2500-28TC (TL-SL5428E) L2 24*100+4*1GbCombo QinQ VLAN 3'540.00 грн 3 050грн TP-Link T1600G-18TS (TL-SG2216) 16*1Gb+2*1Gb Combo SFP SNMP VLAN 3 050грн TP-Link T1600G-28TS (TL-SG2424) 24*100/1000+4*1Gb SFP Vlan 3 720грн TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) 48*100/1000+4*1Gb SFP Vlan Smart 7850грн 7 650грн завжди в продажу.. Гарантія 5 років(NBD). Продаж з ПДВ. Офіційні. 067-2903595, 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
  5. Прдолжу тему Влада и К( продажа свичей ящиками). TP-Link TL-SL2210WEB 8*10/100+2*1G(1*SFP+1*UTP) при покупке ящика(8шт) цена 58 (467гривен). TP-Link TL-SL2218WEB 16*10/100+2Gb(1*RJ45+1*SFP) при покупке ящика(6шт) цена 74 (596гривен) также приехали роутеры TP-Link TL-WR741ND 802.11n 150M/s MIMO 1T1R цена на ящике (20шт)210гр за штуку. 1. Доставка в регионы всеукраинскими службами доставки по прайсам этих служб. Стоимость упаковки и доставки до приемного пункта+25гр. Исключение-Ночной Экспресс +0,00гр. 2. Оплата либо наличными, либо на счет ЧП(+1%), либо на счет ООО с НДС(+9%) 3. Отправка из Киева осуществлятся в течении 2 дней после поступления денег.
  6. Роутери з АС і гіговими портами 1 TOTOLINK A3002RU AC1200 (4+1)*1Gb 4ant usb 2.0 DC12v 2a 1080 популярна модель 2 TOTOLINK A1004 802.11ac 750Мб (1+4)*1Gb 3ant 9vDC 0,8a 994грн 3 TP-Link Archer C1200 AC1200 Dual Band Wireless Gigabit Router 1925грн 4 TP-Link Archer C2 AC750 DB (4+1)*1Gb US 2.0 2ext ant 1270.00 5 TP-Link Archer C5 AC1200 DB (4+1)*1Gb 2*USB 2.0 ,2ext ant 1480грн 6 TP-Link Archer C7 AC1750 DB (4+1)*1Gb 2*US 2.0 3ext ant 2800грн 7 TP-Link Archer C9 АС1900 DB (4+1)*1Gb 4101грн 8 TP-Link Archer C3150 AC3150 Dual Band MU-MIMO Wireless Gigabit Router, 5900грн 9 TP-Link Archer C3200 AC3200 Dual Band MU-MIMO Wireless Gigabit Router 6100грн 10 TP-Link Archer C5400 АС 5334мб/с 2USB 8ant 7875грн 11 TP-Link Archer C5400X АС 5334мб/с 2USB 8ant 9900грн 11 TP-Link TL-WR1043N 450Mb (4+1)*1Gb USB 3ant 1275.00 12 Mikrotik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC). GB AC 2007.82 новинка 13 Mikrotik RB750Gr3 hEX (1+4)*1Gb USB 2.0 1407.02 14 Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac WAN SFP 1Gb 2972.26 15 D-Link DIR-825/ACF Dual Band 802.11n/ac 4x1GE LAN, 1xSFP WAN, 2580грн 16 D-Link DIR-651 802.11n (4+1)x1Gb 2.4 2*2dBi WPS WMM 1080грн 17 D-Link DIR-879 802.11ac AC1900 4x1GE LAN, 1x1GE WAN 4349грн 18 D-Link DIR-825/AC/G1 802.11n 4x1Gb 1*USB 2.4/5GHz 4*2dBi 1390грн 19 Edimax BR-6478AC AC1200 300(2,4)+867(5 ГГц) (1+4)*1Gb 1657грн 20 Edimax RG21S ET 4*1Gb 4ant 2533 Mbps 3777грн 21 Linksys EA6100 AC, (2,4 GHz и 5 GHz),1 x Ethernet WAN,4xL 2002грн 22 NETIS WF2780 AC1200Mbps 4*1Gb IPTV 4ant 910грн 23 NETIS WF2880 AC 1200Mbps 4*1Gb 4ant USB 1260грн 24 NETIS WF2681 AC1200 4*1Gb 4ant геймерський 1560грн 25 ASUS BRT-AC828 Wi-Fi 802.11ac VPN AC2600 (2+8)*1Gb M.2 SATA 14541грн 26 ASUS RT-AC52U/B1 802.11ac AC750 (4+1)*1Gb, USB 2.0 2антени 1562грн спецціна для провайдерів 28 Keenetic Giga (KN-1010) AC1300, 5х gigabit LAN, SFP,USB3.0,USB2 3680грн Роутери з АС і 100Мб портами 1 TP-Link Archer C20 V4 AC750 DB (4+1)*100MB US 2.0 2ext ant 785грн 2 TP-Link Archer C2 AC750 DB (4+1)*1Gb US 2.0 2ext ant 1270грн 3 TP-Link Archer C50 V3 AC 1200 DB (1+4)*10/100 985грн 4 TP-Link Archer C60 AC1350 Dual Band (1+1)*10/100 5ant 1478грн 5 ASUS RT-AC51U 802.11ac AC750 4*10/100, USB 2.0 2 1008грн кращий з 100Мб з АС 6 Mercusys AC12 AC маршрутизатор AC1200 + 4Lan*100 4ant 686грн оптимальна ціна Роути нові. Гарантія офіційна 2роки. продаж зПДВ. 044-2345335 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
  7. в продажі.. попит на АС як не дивно зростає..
  8. Продам приставки MAG 250 Micro оптом и в розницу Вот табличка цен от производителя (продаем по ней) от 1 шт от 10 шт от 30 шт от 50 шт от 100 шт 670 630 610 595 580 Постоянным клиентам как всегда лучшие условия!!! Расширяем ассортимент по просьбе наших любимых клиентов Приведена цена едина для всех форм оплаты. В том числе и по бн с НДС.
  9. torgovec

    Продам патч-корди

    нови прихід мідних патчкордів...
  10. Патчі категорії 6. 1 Патч-корд 0.5m UTP Cat 6 сірий CU KD-PAUT6050GY KINGDA 20.60 2 Патч-корд 1m UTP Cat 6 сірий CU KD-PAUT6100GY KINGDA 24.53 3 Патч-корд 2m UTP Cat 6 сірий CU KD-PAUT6200GY KINGDA 38.59 4 Патч-корд 3m UTP Cat 6 сірий CU KD-PAUT6300GY KINGDA 50.36 5 Патч-корд 5m UTP Cat 6 сірий CU KD-PAUT6500GY KINGDA 72.26 Ціни з ПДВ. На опті знижки. 044-2345335, 067-2903595 sales@istc.kiev.ua
  11. ЗП якби інтимне питання, в приваті обговорюється.. чи не так?
  12. а аналогічні ГЕПОН маєте?
  13. та то ясно..а хто ж про клієнта буде думати? про пенсіонерів, малозабезпечених,студентів? в Європах держава а у нас?
  14. Почистили незабранные резервы. В результате на складе есть некоторое небольшое количество медиаконверторов. A-GEAR BP 220AC-5DC 1,20А Блок питания 33гр A-GEAR MC-213WL (100Мб, 20 км, ТХ1310, WDM) wo BP 164гр A-GEAR MC-215WL (100Ìá, 20 êì, ÒÕ1550, WDM) wo BP 164р ALISTAR AFT-813W (WDM 100Мб 20км 1310)+ БП 191гр ALISTAR AFT-815W (WDM 100Мб 20км 1550) + БП 191гр A-GEAR МС-213X14W (оптика100Мб+4*10/100медь,20 км,ТХ1310,WDM)+БП 295р A-GEAR МС-215X14W (оптика100Мб+4*10/100медь,20 км,ТХ1550,WDM)+БП 295гр TP-Link MC220L 1Gb(Rj45)-1Gb(fiber LC) w SFP convertor 160гр Цены указаы в гр. в Киеве по состоянию на утро 14.11.2012г. Кто первый оплатил-тому и отгрузили. продаем только парами. 4-портовые можно и распаровку. следующий большой приход-дней через 10.
  15. torgovec

    Продам приставки MAG

    322,322В1 в продажу. 324, 324В2 теж в продажу 410 в продажу..мало..підтримує 4К. 275 в продажу MAG 425A .UHD 4K 2/8 Android 8.0 сертифікована Google 2169грн, НОВИНКА-теж в продажу. пульти теж маємо. гарантія 1 рік. 067-2903595, 050-4473126, sales@istc.kiev.ua
  16. Netis WF2780 менше 900грн коштує TOTOLINK A3002RU AC1200 (4+1)*1Gb 4ant usb 2.0 DC12v 2a теж менше тисячі для провів.. Воля і Ланет їх сотнями на гігові лінки ставлять.
  17. torgovec

    КУПЛЮ Des 3200-18 / 26 / 28

    і де Ви їх купите,нові? вони EOL..
  18. torgovec

    Продам медики WDM 100Mb

    Продаємо нові медіаконвертори D-Link DMC-810SC 1000BaseTX-BaseLX (10км) 1310нм 2200грн розпродаж.. Медики D-Link, Fora, RCI, Foxgate, Step4Net ,AGEAR з БЖ від 195грн Медики 1Gb від 420грн Медики під SFP 100Mb/1Gb від 417грн Медики ММ від 905грн БЖ до медиків від (5v 0,6A 5v 1A 5v 2A) від 69грн Можливий продаж без БЖ. Можливий продаж з ПДВ і ФОП 067-2903595, 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
  19. самі популярні ні сьогодні ASUS RT-AC51U 802.11ac AC750 4*10/100, USB 2.0 882грн ASUS RT-AC52U/B1 802.11ac AC750 (4+1)*1Gb, USB 2.0 1375грн 1328грн NETIS WF2780 AC1200Mbps 4*1Gb IPTV 4ant 820грн TOTOLINK A3002RU AC1200 (4+1)*1Gb 4a usb 2.0 975грн TP-Link Archer A6 AC1200 MU-MIMO (4+1)*1Gb ,4ext +1int ant 1465грн TP-Link Archer C5 AC1200 DB (4+1)*1Gb 2*USB 2.0 ,4ext ant 1115грн TP-Link Archer C50 V3 AC 1200 DB (1+4)*10/100 875грн TP-Link Archer C20 V4 AC750 DB (4+1)*100MB US 2.0 2ext ant 720грн Mikrotik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC). GB AC 128Mb RAM 1588грн Роути нові. Гарантія офіційна 1-3роки. продаж зПДВ. 067-2903595 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
  20. цінии знижено.. Прошу звертатись при потребі
  21. torgovec

    Продам патч-корди

    Патчкорди мідні і ССА 0,5-20м по кращій ціні зі складу. категорії 5Е і 6. UTP i FTP. ПДВ. Відправка в регіони.гарантія. 067-2903595, 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
×