nsm
СitizensТип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано nsm
-
Куплю сетевые карты PCI-E x , 1 Gb под sfp 1 портовые
тема ответил в Multiflex пользователя nsm в Обладнання
Я теж прикупив би 1шт. -
курс?
-
Куплю ODF FOB-19 2U Сплайс-кассети Лицевая панель SC SC Пигтейлы
-
Цікавить на 48 з кріпленням, планками і касетами
-
По чому віддасте всі що маєте?
-
Потрібно розробити робочий проект для прокладання кабелю в ККК Укртелеком. Пропозиції в ПП.
-
Пропонуйте.
-
Продам Nanobridge M2 без крепления как б.у 1 шт + тарелки + решётка.
тема ответил в ECOLAN пользователя nsm в Обладнання
В тому то і справа, що там написали тарілки а потім пишете що маєте ще і кріплення(мішечки) -
Продам Nanobridge M2 без крепления как б.у 1 шт + тарелки + решётка.
тема ответил в ECOLAN пользователя nsm в Обладнання
Яка кількість є і по чому віддасте? -
Продам Nanobridge M2 без крепления как б.у 1 шт + тарелки + решётка.
тема ответил в ECOLAN пользователя nsm в Обладнання
Це тільки саме зеркало? -
Також купив у Вас 2шт. і також проблема як у vvv1465, а справа в тому що вони залочені під сша і канаду. Так що Мексику там не вибереш тим більше Україну(як мені і потрібно). Поясніть будь ласка як можна продавати і не попереджувати про таке покупця???
-
Це повністю комлект?(тарілка, кронштейн, кріплення що в мішечку,)
-
по 500грн готовий забрати
-
Куплю 20 шт. NanoBridge M5 б/у
-
брал у ланмаркет
-
Також потрібна.
-
Добрий вечір. Візьму 10шт., якщо по 110грн. забираю всі 15шт. Нова пошта смт. Рокитне(Рівне) вул. Івана Франка, 6а Наумович Степан Михайлович 0971462090
-
ТУ на побудову телекомунікаційної мережі по будинках.
-
І мені. Можна деревяні.
-
Договір для розміщення, експлуатації та технічного обслуговування інтернет-мережі Провайдера з метою забезпечення надання інтернет-послуг мешканцям Будинку. І тех. умов які ЖЕК видає.
-
Невже немає? Чи як пофлудити то бажаючих багато, а допомогти таких то немає.
-
Добрий день! Хто поділиться договором який підписали з жеком і ТУ які видав жек (сказали принесіть всій договір і ТУ і ми підпишемо). Буду дуже вдячний.
-
Потрібно 50-100мбіт Пропозиції в ЛС.
