В планах робити все законно(ліцензія, дозволи, виводи і т.д.)
1. Даний вид діяльності по новому ПКУ повинен бути на загальній системі оподаткування (якщо чистий дохід до 9500 грн. то 15% податку, якщо вище то 17%). Я так зрозумів це стосується ФОП і ТОВ?
2. Далі ще потрібно заплатити 34,7% в ЄСВ від чистого доходу (але не більше 17 мінімальних прожиткових мінімумів, тобто десь 17 тис. грн.). Це виходить потрібно плати майже 50%... хто як робить?
3. Як законно приймати готівку у абонів для ФОП, ТОВ. Плюси, минуси?
Дакую!