Перейти до

nsm

Сitizens
  • Всього повідомлень

    255
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано nsm

  1. В планах робити все законно(ліцензія, дозволи, виводи і т.д.) 1. Даний вид діяльності по новому ПКУ повинен бути на загальній системі оподаткування (якщо чистий дохід до 9500 грн. то 15% податку, якщо вище то 17%). Я так зрозумів це стосується ФОП і ТОВ? 2. Далі ще потрібно заплатити 34,7% в ЄСВ від чистого доходу (але не більше 17 мінімальних прожиткових мінімумів, тобто десь 17 тис. грн.). Це виходить потрібно плати майже 50%... хто як робить? 3. Як законно приймати готівку у абонів для ФОП, ТОВ. Плюси, минуси? Дакую!
  2. nsm

    Все сертификаты Юбикьюти

    Пожалуйста отправте и мне сертификаты naumovich-hmil @ ukr.net
  3. нужен интернет канал МТС или КС, а не железка!
  4. Нужна релейка! кто может посоветовать или сделать?
×
×
  • Створити нове...