nsm
СitizensТип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано nsm
-
Пропонуємо.
-
Досі куплю
-
Куплю AirMax 16dBi 120 градусів 2шт б/у. Пропонуйте.
-
С 1 июня 2015 года «Киевстар» изменяет условия предоставления услуги «Домашний Интернет»
тема ответил в urs пользователя nsm в Мережа - бізнес
Ми так і працюємо. Інакше починається, я заплатив вчора, а інтернет включився сьогодні(міжбанківські перерахунки)- де мій 1 день інтернету. А так абонент знає що заплатив авансові і користується, якщо має намір користуватись в наступному місяці теж турбується щоб були кошти на балансі до 1-го числа. Інакше забиває на все на цілий місяць. -
Ідем далі... Inno Instrument View 5(новий) і Fujikura FSM 60S "Kit-A" Plus(б/у). Думки хто який би взяв?
-
Дякую. Вірно кажете він потрібен для PON по селах, а в даний час лінк по радіо. Але можливо в майбутньому і оптику якось дотягнемо, так що хотілося б взяти щось краще.
-
нууу.... каждому свое... кореец более универсален. в качестве одной из основных фич - сваривает 3мм круглый кабель или FTTH кабель встык либо можно приварить половину оптического патчкорда. Позволяет быстро оконечивать клиентские вводы при подключении оптикой. Также ремонт поврежденных кабелей встык. Скільки часу Ви користуєтесь своїм? Мене більш цікавить якісь зварки в порівнянні з японцями. Щоб можна було(при потребі) розварювати й магістралі бо грошей на ще один точно не буде.
-
НІ, я про порівняння нового корейця і б/у японців.
-
Якщо порівняти з б\у Fujikura FSM-50S, Fujikura FSM-60S і Sumitomo Type-39. Що краще буде?
-
Хто що про його може сказати? Вартий він уваги? Потрібно для ПОН і магістралі 10-15 км.
-
вже пропонували, дорого...
-
за 250грн заберу
-
Потрібно 3шт. Чекаю на пропозиції.
-
Продам мониторинг безопасности и климатических условий серверной APC AP9320
тема ответил в r12x3 пользователя nsm в Торгівля. Серверне обладнання
Ще є система в продажі?- 43 ответа
-
- APC AP9320
- APC
- (та 5 ще)
-
Если это не опечатка, тогда выходит 2.5грн/опора/месяц. Не то что 30грн... Правда договорился по 22грн, но для села это тоже самое что и 30грн.
-
Взагалі то питання стояло більш, хто які УПСи використовує. Щоб надійні і за 1-2 роки не "вбивали" акб. Ділимося в кого що встановлено.
-
На даний час нагрузка біля 400ват. Планую ставити із запасом, так що більше 1квт, щоб потім через рік знову замінювати.
-
У кого які стоять, з якими акб? Щоб тримали 4-8 годин.
-
Куплю серверный ИБП под внешние аккумуляторы б/у. Мощность от 1кВт.
-
Протестуйте і виложить результат. Цікавить АКБ
-
і мені, якщо можна
-
Куплю сетевые карты PCI-E x , 1 Gb под sfp 1 портовые
тема ответил в Multiflex пользователя nsm в Обладнання
Або 2- портову б/у, нову
