nsm
СitizensТип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано nsm
-
Куплю Изолента 3M PVC Tape 3M-19 - 300 мотков
тема ответил в Den_LocalNet пользователя nsm в Торгівля
мені також потрібна. в лс -
Цікавить відгуки тих хто вже користується. Співвідношення ціна-якість.
-
що залишилось? та яка хотілка?
-
20шт потрібно
- 3 ответа
-
- SC/APC
- Fast Connector
-
(та 1 ще)
Теги:
-
які сигнали?
-
Цікавить
-
Кто какие готовые внешние патчкорды сейчас использует?
тема ответил в pshyrik пользователя nsm в Оптоволокно
Виготовляти самому -
Кто какие готовые внешние патчкорды сейчас использует?
тема ответил в pshyrik пользователя nsm в Оптоволокно
Хто використовує одесу 0.5кН 4мм? Як приварюєте півпатча? не ломає волокна при втягувані? -
Місце на базовій станції та цінова політика
тема ответил в igor_datsenko пользователя nsm в Пошук провайдера
Тобто Ви маєте на увазі оренда антено-місця на вежі мобільщиків?- 4 ответа
-
- Хорол
- базова станція
- (та 1 ще)
-
Хто бере канал в ДатаЛайн, як сервіс?
-
продам медиаконвертеры бескорпусные и в корпусах
тема ответил в tkachik пользователя nsm в Обладнання
20км? гігабітні? -
який в них сигнал?
-
Кто какие готовые внешние патчкорды сейчас использует?
тема ответил в pshyrik пользователя nsm в Оптоволокно
Який кабель використовуєте? -
Кто какие готовые внешние патчкорды сейчас использует?
тема ответил в pshyrik пользователя nsm в Оптоволокно
Не пробували варити DVP 740 в Splice-On коннектор SC/UPC? Теж цікавить Пробовал. Как-то не понравилось. Слишком "одноразовое" Оставил эти разъёмчики на случай чп Як себе веде одеса при зварці з півпатчем та термоусадкою? Не рветься волокно з часом? -
Кто какие готовые внешние патчкорды сейчас использует?
тема ответил в pshyrik пользователя nsm в Оптоволокно
В большенстве случаев берут готовые патчи.Но некоторые приваривают к кабелю внутренние (3мм) патч-корды. Таким образом и строят сеть. Но как показывает практика, со временем переходят на готовые патчи. Так как более надежнее и "головной боли" меньше. Но как говорится "хозяин - барин" ))) от мы перешли от готовых до "привариваем 3мм пачкорд" и намного надежней чем готовый Який кабель використовуєте? Яка технологія? -
Кто какие готовые внешние патчкорды сейчас использует?
тема ответил в pshyrik пользователя nsm в Оптоволокно
Підніму тему. Хто які готові патчі використовує? Бажано з контактами
