-
Всього повідомлень
356 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
5
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано imbiter
-
теж цікавить нс м2 локо, яка ціна?
-
Операторы связи заплатят за сельский интернет
тема ответил в equipez пользователя imbiter в Мережа - бізнес
"НКРСИ установит невысокие тарифы, которые осилит местное население, а "Укртелеком" будет получать компенсацию" Вся суть в компенсації.... Я б теж будував мережі по селах, якби платили компенсацію... -
подивіться в сторону TP-Link TL-SL2210WEB
-
Письма из реанимации, или какие вопросы задают любопытные клиенты .Всё сюда !
тема ответил в Brandcomputers пользователя imbiter в Наш флейм про мережі
поганий інтернет [13.11.2011 10:47:57] Рома Денисюк: привіт чого в мене інтернет паганий..! [13.11.2011 10:49:04] Alex: З чого ти взяв що він в тебе поганий? [13.11.2011 10:49:27] Alex: я бачу що в тебе закачка йде зі швикістю 2мбіт - все як має бути [13.11.2011 10:50:31] Рома Денисюк: А ти подивись як інтернет грузить і відео негрузить [13.11.2011 10:51:02] Alex: якщо ти торентом щось качаєш - то ясно що сторінки нормально відкриватись не будуть [13.11.2011 10:52:13] Рома Денисюк: та воно і як некачаю тоже погано [13.11.2011 10:52:38] Рома Денисюк: може віндовс переставити...? [13.11.2011 10:53:08] Alex: які сане сторінки погано відкриваються? [13.11.2011 10:53:22] Alex: звідки відео не грузиться? [13.11.2011 10:54:21] Рома Денисюк: з контакту і з younube во я зара дивлюсь відео 4 хвилини жду 5 і тільки 1 хв завантажило [13.11.2011 10:54:45] Alex: [13 листопада 2011 р. 10:51] Alex: <<< якщо ти торентом щось качаєш - то ясно що сторінки нормально відкриватись не будуть [13.11.2011 10:55:15] Рома Денисюк: но я як і некачаю всерівно погано грузить [13.11.2011 10:55:31] Alex: та не може такого бути! [13.11.2011 10:56:17] Рома Денисюк: ну от дивись я зара зупиню торент і побач [13.11.2011 10:56:43] Рома Денисюк: а в торенті швидкісьть 50 [13.11.2011 10:56:53] Рома Денисюк: глянь [13.11.2011 10:57:48] Alex: зараз в тебе загрузка каналу 1,7мбіт вот що я бачу [13.11.2011 10:58:30] Рома Денисюк: незнаю но відео зараз грузить нормально .. !вже [13.11.2011 10:58:59] Alex: [13 листопада 2011 р. 10:51] Alex: <<< якщо ти торентом щось качаєш - то ясно що сторінки нормально відкриватись не будуть [13.11.2011 10:59:11] Рома Денисюк: Поняв поняв [13.11.2011 11:03:16] Рома Денисюк: Зарас справді став інтернет лутший -
Колись пробував таку, ще була можливість замість юсб використовувати телефон з блутузом - відійшов від компа, система заблокувалась, підійшов - розблукувалась згадаю як називалась - відпишу...
-
Якто ставити на димохід, то можуть газовщики наїхати
-
и там будут местные каналы с новостями, да? Можливо ще регіональну рекламу тре ?, став ще ефірну антену далі диплексор і по одному кабелю піде сат тв і аналог
-
А що мішає колективно приймати канали із супутника? Ставте на криші тарілку, дальше мультисвіч, абонентам сат тюнери(напр orton 403 ціна ~22$) і беріть гроші за оренду тюнера....
-
сертифікат до якого числа дійсний?
-
Ну что придеться и мне поделиться "уникумами" на данном форуме
тема ответил в FiberWorld.com.ua пользователя imbiter в Чорний список
В таких випадках потрібно відправляти наложеним платежем: прийшов подивився , воно - заплатив, не воно - відправив назад... -
Ага, плотність абонентів велика, але платоспраможність це спірне питання) Хтось один підключиться а далі буде таке :
-
wimaxx, і що Ви пропонуєте? можливо появилось щось по цні wi-fi?
-
Приєднуюсь! Всім зв'язку без браку і пінгів без втрат!
-
Антена АП12 з пігтейлом в комплекті? Яка довжина, роз'єми?
-
Вас ще не закрили? Тоді ми йдем до Вас!
тема ответил в serverusko пользователя imbiter в Для Адміністраторів
тут все просто: напишіть , що абонементів у Вас в мережі немає -
а тюнер dvb-t2 привезете?
-
пардон, а сх..яли их должно разрывать? Судяти по фото - в середині буде збиратись вода, чи там герметично закривається? Ви бачили як вода рве труби на мачтах?
-
цікаво, як такі фундамети зимують, їх не розриває від води та морозу?
-
Яка ціна на Nano Bridge M5 22 AirGrid M5 23
-
теж цікавить ціна....
-
УПС с выходами под материнскую плату (АТХ)
тема ответил в Ramz пользователя imbiter в Джерело безперервного живлення
тут є, зі входом 12В, тільки там максимум 75Вт. Ще колись попадались материнки mini itx з 12в живленням. -
"Возьму под свою лицензию" WiFi-2.4 во Львовской обл.
тема ответил в zas пользователя imbiter в Мережа - бізнес
теж цікавлять умови.... -
хтось взнав що за антена на фото?
-
проблема в тому, що після зміни частоти тп-лінки потрібно перегрузити.
-
написав в ПМ
