Перейти до

kushnir00

Маглы
  • Всього повідомлень

    74
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано kushnir00

  1. kushnir00

    мост на 4 км 100 мег- що краще

    тобто Нанобріджи краще і дешевше і якщо там навіть буде около 80 мегабіт і около 2-4 тис ппс то все буде добре. а якщо реально треба прокачати 100 мег фулдуплекса то брати карточки спарклан або мікротіка, і собирати на х86 і до них антену направляну на 2 поляризації. Питання а як прокинути влани через нанобрідж??
  2. kushnir00

    мост на 4 км 100 мег- що краще

    яку швидкість зможе прокачати грув ??
  3. kushnir00

    мост на 4 км 100 мег- що краще

    Просто зараз начав читати за мікротіка і карточки на 300 мбіт тести вродь непогані люди пишуть . Но сума лінка реально заоблача між Нанобріджами 25. Дорого самі плати нормальні а за антени вообще мовчу як дорого на 2 поляризаціїї
  4. kushnir00

    мост на 4 км 100 мег- що краще

    яка прокачка по швидкості ?
  5. kushnir00

    мост на 4 км 100 мег- що краще

    дякую за пропозицію но в мене знайомий піднімав на них мости і казав що погано- но може щось в нього ненастрояно скільки можна на них прокачати?? Питання при якій кількості пакетів загибається Юбікюті тобто нанобріджі 2.4 і 5 гіг -- так як є нами піднято 1 мост на 5 км пряма видимість, там прокачали через тоталкомандер 10-11 мегабайт (одночасно качали 11 фільмів з файлопомойки) но так як там мало клієнтів то зараз той мост працює нормально за швидкість супер, но там мала кількість пакетів около 2-3т.
  6. мост на 4 км що краще, ставити нанобріджі, чи щось з мікротіка, треба реально прокачати 70 мег гарантованих. Будуть ходити торенти треба щоб при нагрузці не валилася швидкість і нінги не росли СИЛЬНО. Підскажіть щось недороге дякую.
  7. Куплю кріплення до нанобріджа М5 на яке кріпиться сама антена, і на нього вже ставляться хомути де регулюється антена ---Срочно 1 шт
  8. kushnir00

    Куплю б.у. Л2 свич 48+2

    продам свічі 3448 2 шт ціна договірна
  9. kushnir00

    Куплю свитч 8port 10/100Mb + 1-2 sfp

    також цікавить 3-5 штук
  10. ап цікавлять свічі
  11. kushnir00

    продам немного wi-fi б.у

    ап можна список шо є ??
  12. ап цікавлять свічі, срочно візьму 3-4 десятка або шо в кого є
  13. kushnir00

    Куплю ADSL DSLAM

    також цікавлять ціни на дс лами в ЛС
  14. то як по ціні??
  15. 40-45 40-45 по такій ціні візьму на них биті порти є?
  16. 10 дорого брав в свій час півроку назад по 40-45 грн
  17. шо і як які корпуса є в наявлості прохання в приват
  18. kushnir00

    Zabbix

    ап цікавлять на dell powerconnect 3048,3248,3348,3448 дякую
  19. kushnir00

    Продам TP-Link TL-SL2210WEB б/у

    є ще в наявності і почом буде?
  20. актуально ще?
  21. щось тіпа цього но на 8 портів + 1 сфп немає такого?
  22. kushnir00

    Продам головы NB M5 22dbi

    кріплення немає ? така тема на яку сама тарелка чіпляється така вигнута буквою Г
  23. малло слотів під память мабуть непідійде
  24. нескажу модель точна dell powerconnect 3448 з самою новою прошивкою
×
×
  • Створити нове...