Перейти до

Tries

Сitizens
  • Всього повідомлень

    246
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано Tries

  1. Tries

    Аукціон nanobridge m5 22 Б/У

    Юрко Ковальчин, ти продаєш бите залізо як і Polish, під котрим ти хотів відповісти у цій темі та спохватився, бо ж починав тему під іншим ніком. Запрошую до чорного списку.
  2. Tries

    Аукціон nanobridge m5 22 Б/У

    6 шт чого? Є на продаж 10 бріджів та 6 чого саме?
  3. Tries

    Аукціон nanobridge m5 22 Б/У

    субота який час кінець аукціону по місцевому часі?
  4. Tries

    Продам Rocket M5 + RocketDish 5G30 Б/У

    новая почта не принимает условные единицы. какой у Вас курс?
  5. Tries

    Куплю AirMax Sector 19dBi 5GHz 120° и Rocket M5

    рокет могу сделать за 400 без пое
  6. Tries

    Продам Ubiquiti Nanostation loco M5 б\у

    готов забрать (чтоб в рифму) за 365
  7. Tries

    Продам б/у Wifi оборудование

    локи М5 все забираю
  8. чому відразу джамшутів. Набирайте Правий Сектор. Вони, правда, може багато і не побудують, але свою справу зроблять швидко. За Крим.
  9. Tries

    Продам Rocket M5

    Кому еще надо - у меня тоже две штучки есть. новые и по той же цене (800).
  10. второй даже не так. Дам на 10 грн больше на за каждую М5 антенну (гриды и наносы M5)
  11. Собственно. Железо не является новинкой на рынке. Есть возможность взять такое б/у. Вопрос: кто юзал и правда ли что дает wifi на 100м пробивая все стены на своем пути? Аналогом какого современного Ubiquiti железа эта штуковина является? http://www.ubnt.com/powerapn
  12. Tries

    Продам Ubnt Базовую станцию

    по отдельности не продаете?
  13. это понятно, что лучше поставить все сразу на оптику. Но тем не менее, в денежном плане старое железо лучше чем новая оптика
  14. Есть: гора снятых рабочих Nanostation5 и есть село где приблизительно максимум клиентов 30 будет, есть вышка которая все прекрасно покрывает. Мое желание- не дать пропасть добру и поставить село на это железо. Спросил у коллеги- говорить выбрось идею из головы, так как: 1. Nanostation 5 это максимум 12 абонов на секторе, т.е. надо будет ставить 2 сектора и дальше думать. 2. Если хоть один абон начнет качать торрентом на Nanostation5 - он сразу ложит сектор со всеми остальными абонами 3. Максимум что можно подать на Nanostation5 это 1мбит, что по современным понятиям уже маловато. Какие доводы (подтверждения/опровержения коллеги) кто имеет?
  15. Tries

    Продам Ubnt Базовую станцию

    состояние? по отдельности не продаете?
  16. Tries

    продам NanoBridge M5

    нові?
  17. кількості вкажіть будь-ласка
  18. думаю, забираю всю партию при условии что все рабочее и комплектное
  19. http://www.ebay.com/itm/10-Pack-of-Antenna-Mounts-for-Motorola-Cambium-Canopy-and-Ubiquiti-Antennas/141212413924?_trksid=p2047675.c100010.m2109&_trkparms=aid%3D555012%26algo%3DPW.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20131231084308%26meid%3D5645855690245994055%26pid%3D100010%26prg%3D20131231084308%26rk%3D1%26rkt%3D24%26sd%3D321353537587 это типа такие?
  20. Купив на свою голову пару голів до аіргрідів. І як придивилися, то одні живляться від 24в, а другі (і їх більшість) - від 5в. Питання: то це треба ті що на 5в живити зовсім іншим (не стандартним ubiquiti ПоЕ)? Я якщо чесно таких пое на 5в ще не бачив, але інтернет показує що вони таки існують. Хто мав таку проблему. Чи може воно не погорить, як його 5-вольтового та заживити від 24в пое? http://www.ebay.com/itm/Ubiquiti-AirGrid-POE-Adapter-AG-POE-US-PoE-Power-5V-2A-over-Ethernet-Adapter-/190862248420?pt=US_Server_Power_Supplies&hash=item2c7046c9e4
  21. Tries

    Продам Антену з Rocket M5

    що за сектор? бронь на мене- в мене рокетів повно, а секторів нема
  22. я знаю, що якщо це важко але можливо, то гроші можуть допомогти вирішити проблему. Якщо вони зимову олімпіаду в Сочі влаштували, то прокинути волокно я не думаю що буде набагато важчим. Гроші вирішують все, а там гроші точно є.
  23. ну волокно по морю брати прокинуть швиденько. Це стратегічна річ і РФ із власної кишені це зробить. Вже ж не сидіти Криму без інтернету. Все почнеться із Керчі, далі Феодосія і так весь Крим буде передподілений між браттями. Я б зараз швиденько будувався під продаж. Якщо хтось в цей чудовий час ще захоче підключитися.
  24. Tries

    Продам nanobridge m5 Б/У,

    це повтор. ось дивіться, цей Ваший колега ще кращі умови пропонував "Антени поїхали,номер пізніше скину,манібек 10 днів,якщо щось не підійде". Не підійшло. А його і нема. Ви там не усі однакові. Але чомусь на форумі усі як один.
  25. Tries

    Продам nanobridge m5 Б/У,

    Знову Львів? Я - пас.
×
×
  • Створити нове...