Перейти до

x-net

Сitizens
  • Всього повідомлень

    130
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    2

Все, що було написано x-net

  1. Продам
  2. Від депурасів можна очікувати що завгодно, але немає жодних підстав вважати що податкова щось буде вимагати щодо форми оподаткування. До того ж є 3 роки на переоформлення. Нюанси безперечно є, але і рішення також є - в кінці кінців можна перереєструватися, і тільки потім змінити склад засновників. Статут у мене доволі стандартний, без "екзотики", саме на відповідність вимогам до ТОВ не перевіряв, але все це можна зробити перед продажем.
  3. Персональна пропозиція для тебе - плюс 20% ПДВ до ціни. Якщо наполягаєш - можна і назву змінити на "Мі-нет".
  4. Звісно продам! Перший платіж 90%, решта - хоч на 40 місяців!
  5. Продам ПП (приватне підприємство) без ПДВ, на ЄП, з 61.90. Суди виграні.
  6. Продам, 8 тис.
  7. Продам, 7 тис.
  8. Продам, 8 тис. Є модули ++ та +++.
  9. Продам, 9 тис.
  10. Продам, 15 тис.
  11. Продам, 17 тис.
  12. Продам. BDCOM-а вже нема, ДБЖ - є.
  13. Продам. І ще додався BDCOM P3310B, маю ДБЖ 9012 для нього, але без перехідника.
  14. Продам.
  15. Продам, 18 тис.
  16. Продам. 9 тис. за ОЛТ з вбудованим ДБЖ, 13 тис. за комплект з зовнішним на 120 ватт.
  17. Продам вживаний EPON OLT C-Data (Stels) FD1208S-R2-DAP + DAC 1m + 8 EPON SFP, вуха та рідна коробка. Прошу 20 тис.
  18. Цілком імовірно. Але не в мене.
  19. Продам.
×
×
  • Створити нове...