Перейти до

DerJaeger

Сitizens
  • Всього повідомлень

    796
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    14

Все, що було написано DerJaeger

  1. Абиякий гібрид заткне за пояс того якісного інвертора)) Гібрид - це вже на три порядки масштабованіше, універсальніше, корисніше, список можна продовжувати довго І, до речі, не тягніть, бо є чуйка, що на осінь вони в ціні злетять за хмари (зараз ціни лайтові)
  2. Саме так. Та хоч би й такий: Гібридний інвертор PowMr POW-HVM2H-12V-N Це вже пристрій, а не забавка Та все ж, повторюсь, я б дивився в сторону 48 В
  3. Так. Це однозначно правильніше. Якщо все ж таки на 24 В - то все ж дивитись не на тупу ВольтПолска А на якогось гібрида. Але мені невідомі бюджети.
  4. Купуй інвертор на 48 Плюс банку 12S з якоїсь електрички Плюс BMS Це буде стратегічно, далекоглядно та масштабовано. І універсально в майбутньому. Більш універсальний в дитячих завданнях, типу комутатор 30 Вт живити Але, звісно, Ви зробите, як самі захочете. Питання, тільки, нащо тему відкривали ))
  5. Так буде найправильніше, наймасштабованіше та найуніверсальніше. І найдорожче?
  6. Хуйня це все. І ми прекрасно це знаємо ? Який там струм при хай 2 кВт реальних при 12 В - навіть рахувати страшно, не те, що користуватись.
  7. Я б ішов іншим шляхом. Так розумію, це приватний будинок? Зараз на ринку досить просіли гібридні інвертори. За умовних $400 можна взяти дорослий гібридний інвертор 5+ кВт (PowMR, для прикладу, щоб не геть ноунейм) І за стільки ж +/- банку якгось LG Chem 12S Зарезервувати весь будинок, за винятком потужних споживачів. З часом добрати сонячне поле та добрати тих же LG Chem, щоб збільшити час автономії.
  8. powmr, deye та інші ноунейми Пряцює як звичний безперебійник, можна підключати сонячні панелі тощо. Мав досвід використання саме deye + pylonyech us2000 А також deye +DEYE SE-G5.1 PRO Звісно, на всі вузли його не поставиш Але якісь відповідальні доволі непогане рішення.
  9. Гібриди не розглядали?
  10. Диктатор вже не той...
  11. Я б кругляк замурував Наприклад UTEX ОКП(с1,0)ЛТ-04 1,0 кН або аналоги. Чого не лапшу - через свою параною, що при тепловому розширенні чи тріщині в стіні - волокна в тубі мають більше шансів вижити. ІМХО Тип волокна, якщо не збираєтесь на олівець намотувати - пофіг на такій довжині "траси"
  12. При чому, 24 В, зазвичай - це 2х12 послідовно ? Я навпаки, вузли з відеокамерами РоЕ живив через DC-DC перетворювач 12->48 плюси - уніфікація по живленні 12В. Відсутність послідовного ланцюга на батареях. В комутаційному вузлі присутня 12 та 48 В DC. Що зручно, коли потрібно заживити ще якогось умовного медіаконвертера.
  13. Я вболіватитму! )) Самого це питання мучить років вісім))
  14. Замість тисячі слів?
  15. Але якщо не "взлетить" - ми ні при чому)) Істотно нагріватися це на скільки градусів? Швидше за все, нічого їй не станеться і працюватиме роками.
  16. Автор хоче ОНУ в формфакторі SFP
  17. Ця тема періодично виникає. Логічно - десь хочеться all-in-one Практично - ONU окремо, все інше - також окремо ?
  18. DerJaeger

    Picotel xPON ONU PU-X640

    Наглість абонента прямопропорційна кількості провайдерів в будинку/селі?
  19. DerJaeger

    Picotel xPON ONU PU-X640

    О, а такі й досі є?
  20. Зрозуміло Всіх благ.
  21. Нормальні забудовники прокладають виту пару в квартиру ще на стадії будівництва. Потім в підвал "впускають" 1-3 провайдерів і проблеми нема як такої. Ви як завжди розвели демагогію. Я відповів на ваше конкретне питання, відповідь на яке ви і так знаєте. Хоча прикидаєтесь дурником, коли це зручно. Тема про "домашній роутер" Я написав, по локальній домашній мережі. А ви з'їхали на будівництво локалки багатоквартирного будинку. Дякую, хоч не на трансконтинентальні магістралі.
  22. Головне - жодних погоджень, з ОСББ, договорів з РЕМ, УДЦР, Комунальниками, стороннім оперетором/провайдером тощо. І ви після цього щось про мою кашу в голові говорите? Зі своєю розберіться для початку.
  23. Що є звичайною типовою домашньою мережею? Що є звичайною типовою домашньою мережею у 2000 та 2025 роках? Що є звичайною типовою домашньою мережею в будинку приватного сектору в 300 квадратів та ділянкою 0,5 га? Є точка входу. Є комтаційна шафа. Туди стягуються провайдер чи декілька, там забезпечується резервне живлення. Туди сходяться всі лінії зв'язку локальної мережі. Як уже сказали, це може бути технічне приміщення, гараж/підвал/сарай горище тощо. І там той WiFi доступ і нафіг не треба, хоч 4, хоч 7 покоління. Тому там "живе" власне маршрутизатор, можливо комутатор. А всі споживачі сильно розосереджені по об'єкту. Тому й будується маршрутизатор окремо, точка(-и) доступу окремо.
×
×
  • Створити нове...