Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Cybernet1k
-
Якщо не помиляюсь, то у прошивці 18986 BDCOM якраз і поломав роботу мультикасту, зате запрацював ip mcst series-connection :-) Спробуйте 10.1.0B_19298, її відкатити ще можна. https://www.dropbox.com/sh/l0u7nehcqlxfk6m/AADS41SGW7KvlWksQA42eReta/OLT/P3310B/10.1.0B_19298?dl=0 http://local.com.ua/forum/topic/62569-%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%81%D1%82-%D0%B8-%D0%B1%D0%B4%D0%BA%D0%BE%D0%BC/?do=findComment&comment=644956
- 12 ответов
-
- мультикаст
- транзит
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Хто яку використовує мережеву карту на сервері?
тема ответил в ogon_km пользователя Cybernet1k в Залізо
2х - Intel E1G42ETBLK 4x - Intel I350-t4 -
Для початку як мінімум потрібно навчитись користуватись пошуком: http://local.com.ua/forum/topic/61951-uapon-v60/page-22 Оновити прошивку...
-
Нещодавно також виникла проблема з першим EPON портом. Після перезапуску OLT перестали ходити пакети, не було видно жодного mac, хоча ONU нормально реєструвались і ctc працював, дебаг нічого особливого не освітлював. Почав перезавантажувати, прошивати - ніякого результату. Потім були інші невідкладні справи й OLT пролежав вимкненим приблизно 1 тиждень, ось зараз увімкнув - працює, перезавантажив - усеодно працює. Містика BDCOM у своїй красі :-)
-
Приєднуюсь до побажань, зі святом, щоб ніколи не виникав Kernel panic й не турбував BSoD, щоб пакети проходили стабільно і на онушках був хороший сигнал :-)
-
проблема с периодически отваливающимся мультикастом на BDCOM ONU 1501c
тема ответил в alexey.a пользователя Cybernet1k в PON
Особисто я так і залишився на 10.1.0B Build 16688, усе що потрібно - працює, мультик не відвалюється навіть при постійній підписці на різні групи. ONU: P1501C1, SV: 10.0.17A 1012. Заганяйте порти у дзеркало і сніферіть трафік. -
no terminal monitor
-
ip mcst querier address ні на що не впливає, по замовченню там існує якась адресса, лиш не пам"ятаю яка, виконати: no ip mcst querier address - не можна. Взагалі, запустив я мультикаст у каскаді, це вдалось завдяки новій прошивці (19298) та ip mcst series-connection. Але робить воно якось усе через жо** й те, що написано у манулі:https://www.dropbox.com/sh/l0u7nehcqlxfk6m/AABOTngiXqp1WUjbYVGMco4ta/OLT/P3310B/10.1.0B_18986/Mcst%20series%20test%20.docx?dl=0 - повна нісенітниця. Прийняли рішення змінювати топологію. Додаю тестову робочу конфігурацію, але зауважу, що її слід допилювати та добре тестувати, налаштовувати ip mcst timer response-time та ін. Основна суть передати з першого ОЛТ мультикаст нетегованим, а на другому його затегувати OLT-I GP_test1#sh ver BDCOM(tm) P3310B Software, Version 10.1.0B Build 19298 ........................................ !!slot 0 84 interface GigaEthernet0/1 description uplink switchport trunk vlan-allowed 617,1165,4000 switchport trunk vlan-untagged none switchport mode trunk switchport pvid 4000 ! interface GigaEthernet0/2 description gp_test_2 switchport trunk vlan-untagged 4000 switchport mode trunk ! ......................................... interface EPON0/1 description EPON1 epon onu-authen-method mac epon bind-onu mac fcfa.f7c5.5455 1 switchport trunk vlan-allowed 617,1165,4000-4003 switchport trunk vlan-untagged none switchport mode trunk epon inner-onu-switch .......................................... ip mcst enable ip mcst timer response-time 275 ip mcst series-connection ip mcst mrouter interface GigaEthernet0/1 ip mcst mc-vlan 4001 range 239.255.11.1 - 239.255.11.90 OLT-II GP_test2#sh ver BDCOM(tm) P3310B Software, Version 10.1.0B Build 19298 ......................................... interface GigaEthernet0/1 description uplink switchport trunk vlan-allowed 617,1165,4001 switchport mode trunk switchport pvid 4001 ......................................... interface EPON0/1 description EPON1 epon onu-authen-method mac epon bind-onu mac fcfa.f7c5.5455 1 switchport trunk vlan-allowed 617,1165,4001-4003 switchport trunk vlan-untagged none switchport mode trunk epon inner-onu-switch ........................................ ip mcst enable ip mcst querier enable ip mcst series-connection ip mcst mrouter interface GigaEthernet0/1 ip mcst mc-vlan 4002 range 239.255.11.1 - 239.255.11.90 ......................................... interface EPON0/1:1 onu-configuration epon onu port 1 ctc vlan mode tag 1165 epon onu port 1 ctc mcst tag-stripe enable epon onu port 1 ctc mcst mc-vlan add 4002 !!onu-configuration-end
-
Доброго дня! Виникла проблема з мультикастом при каскадному підключенні. На І-шому ОЛТ усе чудово працює, а на іншому, що увімкнений з першого - ні ( На обох ОЛТ прошивка однакова: GP_test1#sh ver BDCOM(tm) P3310B Software, Version 10.1.0B Build 16688 Vlan 617 - управляючий; Vlan 1165 - тестовий клієнтський; Vlan 4000 - multicast. Конфігурація OLT однакова, єдине, що на першому налаштований порт Gi0/2. GP_test1#sh run int gi0/1 Building configuration... Current configuration: ! interface GigaEthernet0/1 description uplink switchport trunk vlan-allowed 617,1165,4000 switchport trunk vlan-untagged none switchport mode trunk switchport pvid 4000 GP_test1#sh run int gi0/2 Building configuration... Current configuration: ! interface GigaEthernet0/2 description gp_test_2 switchport trunk vlan-allowed 617,1165,4000 switchport trunk vlan-untagged none switchport mode trunk switchport pvid 4000 ................... interface EPON0/1 description EPON1 epon onu-authen-method mac epon bind-onu mac fcfa.f7c5.5455 1 switchport trunk vlan-allowed 617,1165,4000-4003 switchport trunk vlan-untagged none switchport mode trunk epon inner-onu-switch ! interface EPON0/1:1 onu-configuration description test epon onu port 1 ctc vlan mode tag 1165 epon onu port 1 ctc mcst tag-stripe enable epon onu port 1 ctc mcst mc-vlan add 4001 !!onu-configuration-end .................. ip mcst enable ip mcst querier address 10.67.66.1 ip mcst mrouter interface GigaEthernet0/1 ip mcst mc-vlan 4001 range 239.255.10.1 - 239.255.10.9 Конфігурація multicast vlan на Cisco: interface Vlan4000 description igmp vlan ip address 10.13.0.1 255.255.255.0 ip pim sparse-mode end Можливо хтось зіткався з цим, що порадете?
-
Нужна помощь в настройке Multicast на BDCOM P3310
тема ответил в 2Garin пользователя Cybernet1k в PON
Для цього існують mc-vlan. Настройка мультикаста.pdf- 19 ответов
-
- BDCOM P3310
- Multicast
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Нужна помощь в настройке Multicast на BDCOM P3310
тема ответил в 2Garin пользователя Cybernet1k в PON
ну мне нужно типа: ip mcst mc-vlan 4001 range 230.0.0.0 - 230.255.255.255 но так как Вы говорите, что только до 255 груп, то насколько я понимаю, мне нужно их разбить по частям? и может ли без этой команды не работать multicast? Так, їх потрібно упорядковувати по частинкам, наприклад: ip mcst mc-vlan 4001 range 239.255.100.93 - 239.255.100.94 , 239.255.100.96 , 239.255.100.100 Так, без цієї команди мультик бігати не буде- 19 ответов
-
- BDCOM P3310
- Multicast
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Слід перевірити на наявність постійного TX "засвіту" ONU. Спробувати підімкнути її одну до OLT і перевірити працездатність, зробити скидання налаштувань. Здається, її можна перепрошити по tftp через LAN порти...Якщо нічого не допомогло, то слід спілкуватись з постачальником, інакше брати паяльник, викрутки і розбиратись самому. Скоріше усього, це не софтова проблема. П.с. Ласка, але у мене поки ще такого не було
-
Можливо, "загадка", а не згадка?! Якщо замінити абоненту ONU на іншу ситуація повторюється?
-
С онухами у меня все норм, я юзаю только bdcom и переходить на другие не хочу. Пинг нужен для биллинга, смс рассылка 5ms = 0.005s Ви нотуєте середній пінг абонента, чи 0.005 секунди забагато для SMS розсилки? ))) Майже завжди за пінг мозок виносять ігромани, у яких, як правило, матриці моніторів повільніші ніж цих "мережевих" 5мс.
-
Загадка с OLT длитса пол года! Помогите пожалуйста!
тема ответил в volodimir.haba пользователя Cybernet1k в PON
Це надзвичайно корисна порада, особливо у цьому випадку. Ще не завадили б бубен та дримба -
Що вам заважає вказувати на портах description і потім усе це витягувати по SNMP як душі заманеться? Я взагалі не уявляю адміністрування без LLID і дивуюсь останніми темами та відповідями у підрозділі PON, таке вражння, ніби люди взагалі перестали читати технічну літературу і тим самим не хотять розібратись у архітектурі будь-якого обладнання/системи.
-
А зачем Вам ip igmp-proxy enable и ip mcst compatible enable? Удалите с EPON порта switchport pvid 3, задайте ip mcst mrouter interface GigaEthernet0/1 и покажите настройки multicast вышестоящего свитча, а также настройки портов ONU. Мануал 1: https://www.dropbox.com/sh/tkfm2crdyr28dlx/y0o2904VeA/Manuals/P3310B/Configuration%20Manual/21-EPON%20Multicast%20Settings.pdf Мануал 2: https://www.dropbox.com/sh/tkfm2crdyr28dlx/mVqNPU7v77/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%8B%20%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%B0%20%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0.pdf
-
Может кто-то делал копирование конфига с OLT BDCOM на tftp сервер по SNMP? В Cisco для этого есть CISCO-CONFIG-COPY-MIB, а в бдком что-то ничего подобного не нашел...
-
Например для прошивки или мониторинга ону. Щодо прошивки, то це було ще актуальним для ONU BDCOM P1004B, коли бажання видаляти Switch.bin м'яко кажучи, не було Прошивка BDCOM P1501C значно меншого розміру й чудово вміщається разом з прошивкою OLT. У парі з самописними скриптами можна увесь цей процес автоматизувати.
