Jump to content

ppv

Сitizens
  • Posts

    182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ppv

  1. е-е-е.... Не воно? https://github.com/nightflyza/Ubilling/blob/master/docs/presets/MikroTik/system/executer/tpls/ppp.ini#L7 Так воно, а дивився ж там, от ...... Дякую за тиц!
  2. Я таких не замовляв
  3. А не підкажете що потрібно зробити щоб не виключало pppoe юзерів з мінусовим балансом в secrets
  4. Мануал читав все працює, але є питання. Якщо включити то вона спрацьовує для всіх абонентів, для юридичників також, чи є можливість включати її для вибраних абонентів. Припустимо в одному населеному пункті я хочу давати знижки в іньшому ні. Чи можна таке зробити ?
  5. Изменить количество отправляемых запросов С $ping_command = $sudo . ' ' . $ping . ' -i 0.01 -c 1 ' . $ip; на $ping_command = $sudo . ' ' . $ping . ' -i 0.01 -c 5 ' . $ip; Дякую допомогло
  6. Питання не по темі, але може хтось підкаже де міняти кількість пінгів до свіча, а то 1н не завжди проходить і в телеграм не правдиві повідомлення приходять.
  7. Переходите на авторизацию по radius. В таком случае не будет таких проблем. Убьете все сессии и люди шустро переавторизуются. Зараз radius, не варіант. Якщо рестарт stargazer він перестворює не активних чи тільки активних користувачів?
  8. Удаляешь все в адрес лист в фаере и ребут старгайзера или массовый несет и он создаст только тех кто активен Це зрозуміло, але хотілося б це автоматизувати, щоб воно робилось декілька разів в місяць.
  9. У вас статические списки доступа? Так
  10. Масовий ресет не підходить. Можливо періодичний рестарт старгазеру?
  11. Під час зняття абонплати Mikrotik був недоступний, абонентів не виключило. Як краще зробити перевірку ?
  12. Угу, новина )))
  13. Якщо б я цього не почитав то воно б не працювало ))). Вьюшку какую используешь ? Порився і думка в мене що хтось просто з договорами накосячив, ще помоніторю, якщо щось відпишусь. Якщо б я цього не почитав то воно б не працювало ))). Вьюшку какую используешь ? Порився і думка в мене що хтось просто з договорами накосячив, бо все працює норм, ще помоніторю, якщо щось відпишусь.
  14. Якщо б я цього не почитав то воно б не працювало ))).
  15. Все працює норм аномалій не замічав, але є такі абоненти в яких змінюється платіжний id. І дійсно в угоді записували один, а через певний час інший. При оплатах логіни буквенні а ід цифровий, говорять на касі 1-2 абоненти в місяць таких. З чим це може бути повязано? І куди копати?
  16. Теж цікаво хто як Моніторить сигнал на 4хпортових ONU.
  17. Якщо mikrotik не юзаєте тоді Ubiquiti.(UniFi Controller)
  18. Ноу. Воно так не працює. Сорі, знайшов причину, я включив налаштував а маки внесли руцями ))))), сорі за винос мозку )))). Питання зняте. Ще ж маки з олт копіював і кинув вспівробутнику )
  19. Ну знач норм опитується. Брєд. ПОНізатор з самого початку зроблено так, аби моніторити сигнал тільки доданих в ньому ОНУ-шок. Додаєте ОНУ-шку - знімається сигнал. Після того як додав 1-шу OLT, в понызаторі зявились всі ONU з сигналами, навіть ті які зареєстровані але мертві, я тільки позвязував їх з логінами. Тому і склалось думка що всі ону автоматом мають появлятись в понізаторі.
  20. Да пофіг. Фізіологічно опит комутаторів та ОЛТ-и нічим не відрізняються. Подивіться чи матеріалізується щось в exports/2_OLTSIGNALS Але якщо їх в білінг ручками вносити тоді моніторить, першу OLT витягувало автоматом в понізатор, тільки потім попривязував до логінів.
  21. Да пофіг. Фізіологічно опит комутаторів та ОЛТ-и нічим не відрізняються. Подивіться чи матеріалізується щось в exports/2_OLTSIGNALS Так є формату мак, сигнал exports/ id_OLTSIGNALS a:25:{s:17:"xx:xx:xx:xx:xx:xx";i:-15;.......................
  22. OLT bdcom BDCOM P3310, знаходиться в смт. далеко від білінгу, Для моніторингу був піднятий eoip тунель між мікротіками. при опиті відповідь POLLING:28 10.10.20.5 - OLT_1 POLLING:32 10.126.30.2 - OLT_2 OK:OLTPOLL OLT_1 -- BDCOM P3310B !version 10.1.0B build 25281 OLT_2 -- BDCOM P3310C !version 10.1.0D build 33463 OLT_1 в мережі (працює норм), OLT_2 за тунелем (не віддає сигнали в понізатор). Коммутатори по snmp після тунелю норм опитуються. В чому може бути причина ?
  23. ОК, все гуд OLT додалось
  24. Ні я оновлював freebsd, але бекап бази старіша версія, а зараз треба понізатор
  25. При додаванні комутатора видає помилку, раніше таких проблем не було. wrong data input: INSERT INTO `switches` (`id` ,`modelid` ,`ip` ,`desc` ,`location` ,`snmp`,`swid`,`geo`,`parentid`) VALUES ('', '11', '10.10.70.5', 'SWPOLL', 'Поднебесная', 'public', '','', NULL );
×
×
  • Create New...