Перейти до

ppv

Сitizens
  • Всього повідомлень

    182
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано ppv

  1. ppv

    Ubilling+декілька vlan

    Тобто якщо я почищу повністю /var/db/dhcpd/dhcpd.leases то воно небуде сипати? А якщо автоматизувати при додаванні абонента в мережу 172.16.2.0 при нажиманні на кнопку "применить " щоб dhcpd.leases підчищався? Питання закрите, вирішено.
  2. ppv

    Ubilling+декілька vlan

    Тобто якщо я почищу повністю /var/db/dhcpd/dhcpd.leases то воно небуде сипати? А якщо автоматизувати при додаванні абонента в мережу 172.16.2.0 при нажиманні на кнопку "применить " щоб dhcpd.leases підчищався?
  3. ppv

    Ubilling+декілька vlan

    А у вас, що є 2 дхцп сервери у мережі? Я так розумію, що юзер спочатку вихватив айпішку з підмережі УХВ, а потім післе самоактиваціі\ручної активації отримав "правильну" айпішку? Так, все правильно розумієте і для кожного vlan прописаний персональний щаблон мережі той що вказав в першому пості. UHW мережа 10.10.2.0 а після активації попадає в мережу 172.16.2.0 Поідеї якщо є 2 дхцп то можна поставити 1н сервер основним (авторитативним), а на іншому поставити опцію min-secs -кількість секунд (запитів клієнта), після якого сервер відгукнеться. Але чи правильна реалізація цього тут?
  4. ppv

    Ubilling+декілька vlan

    Я це розумію(Ось це означає, що цьому абону вже видавалась ліза). От як зробити щоб коли абонент має статичну адресу в мережі 172.16.2.0 йому не давало лізу в мережі 10.10.2.0? Чи може якосі авторитетний сервер dhcp чи як?
  5. Прописав персональний шаблон по прикладу chinhis shared-network 172.16.2.0 { subnet 172.16.2.0 netmask 255.255.255.0 { default-lease-time 86400; option domain-name "Super provider"; option domain-name-servers 8.8.8.8; option subnet-mask 255.255.255.0; option routers 172.16.2.1; option dhcp-server-identifier 172.16.2.1; include "/usr/local/etc/multinet/conf_2_0.conf"; } subnet 10.10.2.0 netmask 255.255.255.0 { default-lease-time 86400; option domain-name "Super provider"; option domain-name-servers 8.8.8.8; option subnet-mask 255.255.255.0; option routers 10.10.2.1; option dhcp-server-identifier 10.10.2.1; range 10.10.2.2 10.10.2.254; } } все вроді працює норм, ось тільки сиплять повідомлення відповідно до vlan, dhcpd: uid lease 10.10.2.17 for client 48:5b:39:ab:84:70 is duplicate on 172.16.2.0 Я так розумію ці повідомлення через 2 dhcp. Може підкине хтось ідею як вирішити? І ще ніяк неможу розібратись з тими дужками, вискакує dhcp: WARNING: Host declarations are global. They are not limited to the scope you declared them in.
  6. ppv

    dhcp+uhw+vlan ?

    Прописав персональний шаблон по прикладу chinhis shared-network 172.16.2.0 { subnet 172.16.2.0 netmask 255.255.255.0 { default-lease-time 86400; option domain-name "Super provider"; option domain-name-servers 8.8.8.8; option subnet-mask 255.255.255.0; option routers 172.16.2.1; option dhcp-server-identifier 172.16.2.1; include "/usr/local/etc/multinet/conf_2_0.conf"; } subnet 10.10.2.0 netmask 255.255.255.0 { default-lease-time 86400; option domain-name "Super provider"; option domain-name-servers 8.8.8.8; option subnet-mask 255.255.255.0; option routers 10.10.2.1; option dhcp-server-identifier 10.10.2.1; range 10.10.2.2 10.10.2.254; } } все вроді працює норм, ось тільки сиплять повідомлення відповідно до vlan, dhcpd: uid lease 10.10.2.17 for client 48:5b:39:ab:84:70 is duplicate on 172.16.2.0 Я так розумію ці повідомлення через 2 dhcp. Може підкине хтось ідею як вирішити?
  7. ppv

    dhcp+uhw+vlan ?

    )
×
×
  • Створити нове...