Перейти до

Andriydjv

Сitizens
  • Всього повідомлень

    101
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано Andriydjv

  1. Дякую за роз'яснення, я тоді буду створювати конкретну тему про пошук адміністратора для установки білінга та облуговування
  2. Очікую від білінга прийом платежів від приватбанку і відповідно включення абоненту тарифу, відправка повідомлень (а ще як буде змога на вайбер то буде чудово) Від адміністратора очікую вирішення задач по мікротіку таких як налаштування двох каналів, коли на одному пропадає звязок то перекидування всіх абонентів на резерв, при відновленні розподіленя знову на 2 лінії. Це для початку завдання, на майбутнє автоматизація і удосконалення роботи мережі. І добавлю що пон працює на bdCom, також частина по вайфай. Схиляюсь до установки і налаштування uBilling.
  3. Підніму тему, шукаю фахівця щоб налаштувати білінг з прийомом платежів від приватбанку, абонентів порядка 350, дивлюсь в сторону ubilling, в пріоритеті україномовний білінг, також готовий платити адекватну абонплату за щомісячне обслуговування(можливо що за місяць і взагалі торбувати небуду, тому очікую адекватної оплати або по факту виконаної роботи) , поправляння, налаштування в ході модернізації мережі. По обладнанню зараз стоїть mikrotik CCR1036, білінг на пк (приглядаюсь на нормальне енергозаощадливе залізо під потреби майбутнього білінга) самописний який просто вмикає абонентів через картки поповнення із внесенням коду, з банку платежі в кабінет перекидую вручну, через що багато часу затрачається. Також бажано щоб адміністратор був з Львівської області. Прошу писати пропозиції, підказки, контакти, хтоб міг помогти по даному питанню.
  4. Куплю діелектрик 8 ку
  5. Яка актуальна ціна щоб віддати?
  6. Куплю 8ку на барабані до 2 км бажано
  7. Дякую, так і зачищаю, тільки от зима на дворі, хочу скоротити час монтажу на морозі)
  8. Може хто продасть чи підкаже інструмент для зачистки кабеля?
  9. Куплю 8ку діелектрик 1000 - 2000 метрів
  10. Куплю, може хто що підкаже, хто чим користується, де купити?
  11. Доброго дня, дякую за пропозиції, цікавий такий кабель але за меншу ціну
  12. Доброго дня, дякую за пропозицію, цікавить круглий діелектрик
  13. Куплю АКБ, Акамулятори 8 штук 12V, біля ~20 A. нові або б.у. однакові під онлайн упс, бажано гелеві.
  14. Актуально, може хто що підкаже, хто чим користується, де купити?
  15. Актуально, може хто що підкаже, хто чим користується, де купити?
  16. Всім привіт, бачу тут обговорення получилось інструментів, шукаю собі інструмент для зачистки круглого діелектрика, підкажіть будь ласка хто чим користується, може хто що має відпродати, чи хто має на подобі цього стриппера СП - 5060 що на фото? Продавець з теми @berimor, також прошу написати актуальну ціну свого доопрацьованого інструменту?
  17. Привіт, чи хто має стиппер для зняття ізоляції круглого діелектрика на продажу чи хоть підкаже де взяти нормальний і практичний? Може на подобі СП 5060, чи ще які? Привіт, чи хто має стиппер для зняття ізоляції круглого діелектрика на продажу чи хоть підкаже де взяти нормальний і практичний? Може на подобі СП 5060, чи ще які?
×
×
  • Створити нове...