Перейти до

Andriydjv

Сitizens
  • Всього повідомлень

    101
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано Andriydjv

  1. Andriydjv

    Куплю б.у. OLT BDCom, 3310 чи інші

    Up
  2. Andriydjv

    Куплю б.у. OLT BDCom, 3310 чи інші

    Актуально
  3. Куплю б.у. вживаний OLT BDCom 3310 чи інші за помірну ціну, можна разом з sfp, скидайте пропозиції.?
  4. А в чім складність пону в квартирному районі? В нас 5ти поверхівки.
  5. Чи ненайбільша то 15 підїздів, 5 поверхів, по 2 і по три квартири на поверсі = 150 квартир і більше, але там є давно 2 великі по лану конкуренти і укртелеком оптику розтягує, я тільки входжу в той район і підключаю потрошка. Дякую за пораду, задумуюсь над вашим варіантом.
  6. Gpon тому що 128 на порті, заходжу на 5ти поверхівки а плотність там більша, до того в приватному секторі був, волокна ще є але ніж 1 а потім ще другий (в сумі 4й) бідіком ставити думаю може краще вже gpon добрати і посьолок 5ти поверхівки на gponi будувати а старі дерева пока на bdcom будуть а згодом у всіх поміняти онушки і вже на gpon зробити.
  7. Розумній підхід, про те щоб постійно тримати запасну желізяку gpon я неподумав, дякую за ідею, за 2к щоб лежало знецінювалось не варіант, хіба ще розглядаю варіант на випадок поломки зразу з магазину привезти але всетаки кілька годин простою.
  8. Вітаю колеги по діяльності) . Допоможіть з вибором Olt для розширення мережі epon. Зараз стоїть 2 чотирьох портових bdCom 3310 заповнених onu на більшу половину, заходжу в квартирний район і постає питання на перспективу розумної та б'юджетної і одночасно простої в налаштуваннях (на подобі BdCom) побудови PON, в квартирах зараз починаю ставити онушки XPON щоб потім неміняти. В думках на перспективу в квартирний напрямок ставити Olt gpon, і питання який, бачив що вже є і BdCom gpon, C-data, V-sol, та інші, ZTE чи Huawei незнаю чи економічно доцільно і по енергоспоживанню вигідно на даний час? Чи просто доставити epon на 8 портів чи ті два бдкома замінити на щось 16 портове epon і задіювати решту запасних волокон? Хто що може підказати?
  9. Ну так, часом треба виїхати на роботу а робочої автівки нема, а таку драбину в любий багажнік, на сідлушку чи навіть на мотоцикл беру і поїхав) Як приїде протестую і відпишу
  10. Як берете то беріть із стабілізатором з низу, щоб сстійка була і непадала в сторони. А я собі взяв на 5,2 м. щоб по стовпах часом лазити коли велику нема на чому везти, усилена драбина з Польщі, в нас чомусь непродають таких, очікую коли приїде. https://allegro.pl/oferta/drabina-teleskopowa-robocza-6-2m-nowa-generacja-11622727928
  11. Може ще хто запропонує Rocket 2 AC Prism, R2AC?
  12. Andriydjv

    Кублю ббж, ups 24v >=50 Ват

    Актуально, розгляну різні варіанти як на платі так і в корпусі, нові чи б. у.
  13. Куплю блок безперебійного живлення з підключенням двох батарей разом на 24 вольт, потужність порядка 50 - 100 ват, 2 Ампера. Можна б. у.
  14. Куплю Rocket 2 AC Prism, б. у. чи нову за нормальну ціну, пропонуйте?
  15. Up
  16. Теж так зробив, в місцевій податковій сказали в кінці дня передзвонити і уточнити чи все добре.
  17. Вітаю! Хтось може підказати правильну процедуру переходу з 2 на 3 групу, тому що в податковій різні консультанти по різному кажуть, одні кажуть в електронному кабінеті вибирати Реєстрація (перехід) інші - Внесення змін, і також по різному кажуть прикріпляти і не прикріпляти розрахунку за попередній календарний рік, а на гарячій лінії сказала взагалі приблизну суму писати за 2021 рік а не 2020, допоможіть будь ласка хто знає, щоб часом не завернули заяву на перехід і невиникли в подальшому труднощі?
  18. І без оптики? Невже краще (і дешевше) за пон на 15 абонентів?
  19. І що вирішили?
  20. Куплю понбокси fob на 16 розварок fob 0416, чи 0216
  21. Andriydjv

    Не заводятся ОНУ при уровне -21-22.

    І яке продовження теми, цікаво чи вирішили проблему і як?
×
×
  • Створити нове...