Andriydjv
СitizensТип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Andriydjv
-
Куплю ще 8ки
- 19 ответов
-
- finmark
- одескабель
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Up
- 19 ответов
-
- finmark
- одескабель
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Необхідна допомога з налаштування біллінга
тема ответил в JoeSnaxEve пользователя Andriydjv в Вакансії. Робота. Курси.
Дякую за роз'яснення, я тоді буду створювати конкретну тему про пошук адміністратора для установки білінга та облуговування -
Необхідна допомога з налаштування біллінга
тема ответил в JoeSnaxEve пользователя Andriydjv в Вакансії. Робота. Курси.
Очікую від білінга прийом платежів від приватбанку і відповідно включення абоненту тарифу, відправка повідомлень (а ще як буде змога на вайбер то буде чудово) Від адміністратора очікую вирішення задач по мікротіку таких як налаштування двох каналів, коли на одному пропадає звязок то перекидування всіх абонентів на резерв, при відновленні розподіленя знову на 2 лінії. Це для початку завдання, на майбутнє автоматизація і удосконалення роботи мережі. І добавлю що пон працює на bdCom, також частина по вайфай. Схиляюсь до установки і налаштування uBilling. -
Необхідна допомога з налаштування біллінга
тема ответил в JoeSnaxEve пользователя Andriydjv в Вакансії. Робота. Курси.
Підніму тему, шукаю фахівця щоб налаштувати білінг з прийомом платежів від приватбанку, абонентів порядка 350, дивлюсь в сторону ubilling, в пріоритеті україномовний білінг, також готовий платити адекватну абонплату за щомісячне обслуговування(можливо що за місяць і взагалі торбувати небуду, тому очікую адекватної оплати або по факту виконаної роботи) , поправляння, налаштування в ході модернізації мережі. По обладнанню зараз стоїть mikrotik CCR1036, білінг на пк (приглядаюсь на нормальне енергозаощадливе залізо під потреби майбутнього білінга) самописний який просто вмикає абонентів через картки поповнення із внесенням коду, з банку платежі в кабінет перекидую вручну, через що багато часу затрачається. Також бажано щоб адміністратор був з Львівської області. Прошу писати пропозиції, підказки, контакти, хтоб міг помогти по даному питанню. -
Куплю діелектрик 8 ку
- 19 ответов
-
- finmark
- одескабель
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Стриппер для диэлектрика (опрос)
тема ответил в Учумелые ручки пользователя Andriydjv в Інструмент для оптоволокна
І яка зараз ціна такого?- 51 ответ
-
- Стриппер
- Диэлектрик
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Стриппер для диэлектрика (опрос)
тема ответил в Учумелые ручки пользователя Andriydjv в Інструмент для оптоволокна
Актуально- 51 ответ
-
- Стриппер
- Диэлектрик
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Куплю 8 ку
- 19 ответов
-
- finmark
- одескабель
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Яка актуальна ціна щоб віддати?
- 17 ответов
-
- одескабель
- диэлектрик
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Куплю 8ку на барабані до 2 км бажано
- 19 ответов
-
- finmark
- одескабель
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Куплю 8ку діелектрик 1000 - 2000 метрів
- 19 ответов
-
- finmark
- одескабель
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Куплю ону-шки, onu epon, gepon, нові і б.у, щоб добре працювали з olt bdcom 3310
тема ответил в Andriydjv пользователя Andriydjv в Обладнання
Куплю ону-шки, onu epon -
Доброго дня, дякую за пропозиції, цікавий такий кабель але за меншу ціну
- 19 ответов
-
- finmark
- одескабель
-
(та 2 ще)
Теги:
-
Доброго дня, дякую за пропозицію, цікавить круглий діелектрик
- 20 ответов
-
- оптоволокно
- діелектрик
-
(та 2 ще)
Теги:
-
ИНСТРУМЕНТ ДЛЯ РАЗДЕЛКИ ОПТОВОЛОКНА
тема ответил в berimor пользователя Andriydjv в Придбання та продаж інструментів для оптоволокна
Всім привіт, бачу тут обговорення получилось інструментів, шукаю собі інструмент для зачистки круглого діелектрика, підкажіть будь ласка хто чим користується, може хто що має відпродати, чи хто має на подобі цього стриппера СП - 5060 що на фото? Продавець з теми @berimor, також прошу написати актуальну ціну свого доопрацьованого інструменту? -
Стриппер для диэлектрика (опрос)
тема ответил в Учумелые ручки пользователя Andriydjv в Інструмент для оптоволокна
Привіт, чи хто має стиппер для зняття ізоляції круглого діелектрика на продажу чи хоть підкаже де взяти нормальний і практичний? Може на подобі СП 5060, чи ще які? Привіт, чи хто має стиппер для зняття ізоляції круглого діелектрика на продажу чи хоть підкаже де взяти нормальний і практичний? Може на подобі СП 5060, чи ще які?- 51 ответ
-
- Стриппер
- Диэлектрик
-
(та 2 ще)
Теги:
