Jump to content
Local

PONmajster

Сitizens
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

PONmajster last won the day on August 16

PONmajster had the most liked content!

Community Reputation

64 Очень хороший

About PONmajster

 • Rank
  Точу Зубы

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  UA
 • Интересы
  Подряд в строительстве ВОЛС

Recent Profile Visitors

694 profile views
 1. Привіт. Підкажи будь ласка, ти який протокол ставиш для точок Layer2 чи Layer3?
 2. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  до речі дякуючи данному обговоренню роботодавець знайшовся. Мені написали, дали телефон. Я відправив знайомому. З понеділка хлопець приступає до роботи. А ви флуд, флуд.
 3. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  Його бажання було таким, перед тим як вирішити спілкуватись з вами на пряму він захотів поставити декілька не зручних питань. Він почув все що хотів, дана вакансія йому не цікава. Так що вдалих пошуків.
 4. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  Ну по перше я пояснив значення слова "недолугий" для тих хто не розуміє української. Це ніяка не образа, це означає "СЛАБИЙ, НЕ ДОСВІДЧЕНИЙ"працівник. Про що написав сам автор. Я цікавився тому що маю дійсно доброго друга та професіонала котрому потрібна робота, можливо не зовсім коректно, але мені не байдуже до кого піде працювати ця людина. В нього серйозні сімейні проблеми, і відрядження йому не підходять. Він не зареєстрований на локалі і писав я так як він сам про це просив. Він хотів перевірити можливого роботодавця. Мені ця вакансія не потрібна.
 5. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  Ви якщо прочитали наше спілкування то звеніть увагу на відредаговані коментарі в мій бік. Там автор посту зрозумів що справді написав дурниці і швиденько підтер. Перед тим як давати оцінку потрібно було спочатку читати не відредаговані коментарі
 6. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  Ну може погарячкував. Вибачаюсь В чому було моє хамство?
 7. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  😂😂😂 дякуючи "флудерам" пост в топі. А так би вже пилюкою припав Це називається не обгадили, просто перевірили трішки роботодавця на адекватність. Якщо людина після першого не зручного питання переходить на хамство, то працювати з таким один гемор.
 8. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  Це були не вимоги, а питання стосовно вакансії. Ви б конкретно написали що потрібен саме ІНЖЕНЕР. А не затичка в кожну дірку. Людина котра йде на роботу в організацію має бажання чітко розуміти її обов'язки. Якщо це інженер, то він займається своєю роботою, якщо це монтажник - своєю, якщо це зварювальник своєю, а якщо адмін то своєю. А ви звикли мати універсалів за 15 к в місяць, і щоб 5 років досвіду, і щоб все розумів і бачив на відстані, і щоб персонал навчав, і сам проектував та модернізував мережу. Влаштувати йому перевірку в незалежних експертів. Бо в нього ж немає рекомендацій. Як це немає рекомендацій в людини котра пропрацювала 3-5 років? " В будь якого нормального оператора є карти мережі, з розміщенням боксів та поволоконною картою розварок, і будь яка людина з досвідом сама розбереться з вашою мережею за дві години. Я працював на різних провайдерів, і доводилось робити модернізацію мережі не раз. Нам дають схему і нікого ми за собою не тягаємо щоб показували пальцями звідки і куди пішла та чи інша лінія. За ваші 20 к? 😂😂😂 Ви себе переоцінюєте. Опустіться трішки на землю. Гроші не все вирішують. Можу навести вам один приклад. В одній канторі працювало 6 чоловік, люди з досвідом, проробили там чимало. Знали мережу на зубок. Отримували добру зарплату, але від керівництва було хамське відношення, і постійно нагадували що я плачу таку зарплату і ви повинні майже раком тут ходити. Знаєте що трапилось? Всі 6 чоловік в один день звільнились з роботи. Не через низьку зарплату, а через відношення до себе. Людина котра цінить себе, ніколи не прогнеться через не погану зарплатню. Та і ваша "величезна" зарплатня на рівні прибиральниці. Звикли щоб люди працювали на шарка.
 9. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  Ви ж прочитали коментар вище? Такий їх не влаштовує. Та і я не раджу йому йти в таку контору. Я б його забрав до себе, хлопець хороший, і спєц реальний. Та в нього обставини сімейні. За 10 к. хай самі собі обслуговують мережу. Що таке 10 к. в Києві? На біляші?
 10. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  Так, я особисто займаюсь підрядами, але в мене є знайомий дуже добрий працівник, зварювальник котрий шукає роботу в Києві. Він не "гуру" як ви висловились, і досвіду в нього 1,5 роки. Але не дивлячись на це він багатьом може показати як потрібно будувати та обслуговувати мережу.. Але в нього нема бажання вчити когось із працівників, так само проходити оцінювання профпригодності в незалежних "експертів", є керівник з яким йому потрібно буде працювати, і як в кожного працівника є бажання щоб керівник розумів весь процес. Тому що потім будуть зайві некомпетентні питання. І досвід у нього трішки більше 1,5 року. От і все. Мене через це зацікавили ваші вимоги до кандидата. А слово "Недолугий" - це не образа, це констатація фактів. Ви самі їх назвали "неопытными" та "тягальшиками". Якщо працівники котрі працюють на провайдера чи оператора не можуть обслуговувати мережу і їм потрібно буде допомагати новій людині, то як їх ще можна назвати?
 11. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  Ні, це просто невеличка підказка для Того хто не розуміє значення слова "недолугий".
 12. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  А ми настільки близько знайомі що ви маєте право звертатись до мене в такому тоні? Чи бикувати це у вас в нормі? Коли роботодавець веде себе подібним чином,то думаю мало в кого з'явиться бажання працювати з хамлом. ПОВАГА потрібна бути і до кандидатів на посаду і працівників
 13. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  Просто цікаво. Ви думаєте якщо людина відпрацювала 1 - 1,5 року на сварках і обслуговуванню мережі то вона не профпригодна?
 14. PONmajster

  Сварщик/Инженер в Бровары на ставку

  5 років досвіду? 😲😂😂😂
×