Missterk
СitizensContent Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Missterk
-
Тобто з коробки він може тільки ipoe/pppoe?
-
Не більше 500-800грн/хом'як
-
Підкажіть це який
-
Шукаємо хто зможе покласти ВОЛЗ по місту (підвіс, каналізація в деяких випадках) ціна/якість
-
От і кажу що це дуже дорого за таку мережу на старому обладнанні
-
Продам сварочный аппарат DVP-730
Missterk replied to Romeshik's topic in Buy and sell optical fiber equipment
Не великий торг це за 14500? -
Скільки за 3120-24SC з модулями?
-
А цей ноудені під PON підійде?
-
А був в них якийсь форум чи группа в телеграмі?
-
Ой щось не тим займаєтеся навіщо ж так себе принижувати в очах хом'яків?
- 64 replies
-
- франшиза
- партнерство
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Треба волокна по Кривому Розі Дніпропетровської області А саме райони Соцмісто, Автовокзал, Дзержинська та Залізничний вокзал Гроші є
-
Як отримати на тест?
-
Ви з якого міста?
-
Шматками по 150-200 метрів нарубете?
- 5 replies
-
- одесскабель
- волс
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Хто перейшов на PON з Ethernet відгукніться Хто перейшов на PON з Ethernetвідгукніться
-
Не знаю навіщо їм ця співпраця потрібна якщо вони і самі так агресивно заходять в пгт та села
- 64 replies
-
- франшиза
- партнерство
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Вам там шо самогоном поїли?
-
Воно вам треба? В ютубі є зараз все що треба для вивчення любої складності
-
В них шарашкіна контора. На сайті адреса та реквізити відсутня. В НКРЗ їх немає. Шифруються хлопці як нарко ділери)
- 64 replies
-
- франшиза
- партнерство
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Щось залишилось?
- 32 replies
-
- діелектрик
- finmark
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Нічого тут не зрозуміло. Звук поганий відео взагалі в бік повернуто. А скільки треба грошей на участь? На стадіоні)))
-
І що з ним робити?
-
А коштує він як чугуний міст ?
