Jump to content

Missterk

Сitizens
  • Posts

    426
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Missterk

  1. Тобто з коробки він може тільки ipoe/pppoe?
  2. Не більше 500-800грн/хом'як
  3. Підкажіть це який
  4. Шукаємо хто зможе покласти ВОЛЗ по місту (підвіс, каналізація в деяких випадках) ціна/якість
  5. От і кажу що це дуже дорого за таку мережу на старому обладнанні
  6. А цей ноудені під PON підійде?
  7. А був в них якийсь форум чи группа в телеграмі?
  8. Ой щось не тим займаєтеся навіщо ж так себе принижувати в очах хом'яків?
  9. Треба волокна по Кривому Розі Дніпропетровської області А саме райони Соцмісто, Автовокзал, Дзержинська та Залізничний вокзал Гроші є
  10. Як отримати на тест?
  11. Ви з якого міста?
  12. Шматками по 150-200 метрів нарубете?
  13. Хто перейшов на PON з Ethernet відгукніться Хто перейшов на PON з Ethernetвідгукніться
  14. Не знаю навіщо їм ця співпраця потрібна якщо вони і самі так агресивно заходять в пгт та села
  15. Вам там шо самогоном поїли?
  16. Воно вам треба? В ютубі є зараз все що треба для вивчення любої складності
  17. UAмісто?
  18. В них шарашкіна контора. На сайті адреса та реквізити відсутня. В НКРЗ їх немає. Шифруються хлопці як нарко ділери)
  19. Яка клькість?
  20. Нічого тут не зрозуміло. Звук поганий відео взагалі в бік повернуто. А скільки треба грошей на участь? На стадіоні)))
  21. І що з ним робити?
  22. А коштує він як чугуний міст ?
×
×
  • Create New...