Перейти до

Missterk

Сitizens
  • Всього повідомлень

    426
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    3

Все, що було написано Missterk

  1. Візьму 100гбіт
  2. Missterk

    Качество cogent

    Кажуть зараз коджент бігаю в Україну через Одесу краще ніж Київ і ціна ніби то нижче ніж в Києві. Хто може показати трасу та відгунитись з Одеси? Хочемо взяти в Дніпро десятку
  3. Кажуть хтось з цих хлопців зробили в Кривому Розі точку включення. Хто може дати більше інформації. На офіційних сторінках Кривий Ріг не знайшов
  4. Це можно якось додати до ноудені?
  5. Missterk

    Биллинг

    А для ноудені вже є підтримка Пону STELS?
  6. Missterk

    Биллинг

    Краще Ubilling, навіщо платити гроші за нодені?
  7. В Кривому Розі пропонують 10g за 100к грн, черги немає
  8. Готові до співпраці в Кривому Розі
  9. Missterk

    Франшиза

    Дійсно hlinktennet не підмяли працює просто через їх мережі
  10. вже є підрядник вже не треба. Можна тему закривати щоб срачу цього не було
  11. Missterk

    Франшиза

    А вам було би приємно якщо монтажники конкурентів ходять і вашим клієнтам кажуть що вас купили?
  12. Missterk

    Франшиза

    Все в порядку це як?
  13. Missterk

    Франшиза

    Так вони кажуть теж саме і про Hlink і про Tennet
  14. Missterk

    Франшиза

    Добре Звідки інфа?
  15. Да уже знаємо що це не ви. Але чому "дорог"?
  16. Це правда що хтось з ОТТішніків поставили свої кешуючи сервери в Кривому Розі?
  17. Missterk

    OLT C-DATA и Ubilling

    Тоді чому стелс дешевше?
  18. Тут із за нового дата центру почали всі активно шуршати по ВОЛсам
  19. В Кривому Розі це також Ви будуєте?
  20. За едем саджати потрібно
  21. В них також немає мін гарантії?
  22. UP Треба волокно з площадь Горького до Балакіна 26
  23. Missterk

    Продам /21+/23

    А чого так дешево?
  24. Тед потрібно якщо можна і меня пропозицію в ПМ
×
×
  • Створити нове...