Перейти до

Missterk

Сitizens
  • Всього повідомлень

    426
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    3

Все, що було написано Missterk

  1. Може хто працював з підрядником ЧП Насса та залишилися свіжі контакти?
  2. Missterk

    Новая сеть без ОСББ?

    Всі магістралі через міст загнав?)
  3. Missterk

    Новая сеть без ОСББ?

    Правильно роблять якщо будують в обхід. Ніхто не знає що там в голові у голови ОСББ і взагалі чи є справка що адекватна людини
  4. Для Windows 10 64bit підійде?
  5. Missterk

    Франшиза

    http://hlink.dp.ua/ вже також під ними
  6. Mikrotik ccr1036 - начинает сдыхать при трафике больше + - 2.8G наличие или отсутствие на нем Nat почти не влияет. (это около 3к авторизованных абонентов) Mikrotik ccr1072 - до предела еще не дошли, пережевывает 4G 3800-4500 авторизованных проц до 55% .(пока проблем нет но уже похоже подходит к концу еще мегов 500-1000 думаю прожует) Подключены в сеть одним 10G портом, также был ccr1036 с собранными в LACP 4шт по 1G портами, проблемы появлялись немного раньше чем 2.8G, естественно с коробки без легкого тюнинга они так не умеют Mikrotik ccr1072 - тупо как NAT в него стекается трафик от NAS`оф c разных сетей натит в разные пулы и так далее. Натит 15 гиг проц до 43% проблем нет. Из полезного: много ресурсов отжирает правила созданные по умолчанию хотспотом (заворот на себя 53 порта) поэтому создаем в шедулер правило которое будет его убивать при запуске микротика , если перезапустить хот спот руками то не забываем убить правило в фаерволе. /system scheduler add name=dns on-event=":delay 30;\r\ \n/ip firewall nat remove [find dynamic dst-port=\"53\"]\r\ \n/queue simple remove [find name~\"hs\"]" policy=\ ftp,reboot,read,write,policy,test,password,sniff,sensitive,romon start-time=startup так-же увеличиваем очередь шейпера (default-small) примерно так /queue type set 9 pfifo-limit=200 Если у вас на микротике дохрена абонов то не забываем увеличить время жизни ARP записи от стандартных 30сек до хотя бы 1-2 минуты иначе можно получить бродкастовый шторм не плохой. Копирайт www.ubilling.net.ua
  7. Абсолютно з Вами згоден. Треба покращувати сервіси та заробляти більше
  8. Missterk

    L2 10G Київ-Кривий Ріг

    Як компанія називається?
  9. Missterk

    MikroTik CCR1072-1G-8S+ Слов нет!

    Чекаємо но нову модель з QSFP
  10. Missterk

    продам сетку в Херсонской обласии

    Ще продається?
  11. Яка ціна аренда/купівля?
  12. Це ті Гіганет що точка обміну чи провайдер?
  13. Ну ми і без цього бюджету підняли всім з/п. Жити якось же треба а власник платити в конвертах категорично не хоче. Каже "треба батьківщини піднімати податками"
  14. Missterk

    Провайдер 10гбит

    На якому залізі планується прийняти?
  15. Потрібно два волокна між Кривий Ріг Телевізійна 3а та Кривий Ріг Телевізійна 8. Можливо як аренда так і купівля
  16. Робили декілька тижнів тому запит. Але швидкість це не про них. Досі відповідають) а ми вже користуємося
  17. Yuliya.Syvachuk@datagroup.ua Tatyana.sirota@vegatele.com
  18. ТЗ L2 10G Київ Гайдара 50-Кривий Ріг Телевізійна 3а-8
  19. Missterk

    Франшиза

    Хлопці швидко все під себе взяли в Кривому Розі riad, tennet, citynet
  20. Missterk

    Аутсорсинг call-center

    Датагруп зараз аутсорсинг калл центру пропонує
  21. Missterk

    Франшиза

    Їх більше не існує. Це вже prosto.net
  22. Що мається на увазі під "або приєднання на вигідних для обох сторін умовах" ?
×
×
  • Створити нове...