Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'bdcom'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Settings
    • Hardware
    • Cables
    • IPTV, cable TV, Satellite
    • Wi-Fi
    • Software
    • Optical fiber equipment
    • Games
    • PON
  • Organization
    • Network as business
    • Find networks
    • Find ISP
    • Comment providers
    • Datacenters. Hosting. Colocation.
    • Administrators purposes
    • Buy Sell Merge ISPs
    • For people
    • Jobs. Work. Training
  • Stargazer
    • Stargazer development
    • Stargazer questions
    • Stargazer Ubilling
    • Stargazer modules
  • Security
    • Viruses and Antiviruses
    • System integrity
    • Equipment protection
    • DDoS protection
  • Everything
    • Flame about networks
    • About local
    • Trade
    • For newbies
  • Regions
    • Харьков
    • Чернигов
    • Днепропетровск
    • Полтава
    • Крым
    • Запорожье
    • Тернополь
    • Донецк
    • Львов
    • Житомир
    • Сумы
    • Одесса
    • Черновцы
    • Закарпатье
    • Луганск

Calendars

  • Основной календарь

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


AIM


MSN


Сайт


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Город


Интересы

  1. Axel K

    Bdcom + UNIFI

    Вітаю спільноту! Є пон мережа на BDCOM p3310d. Задача розмістити точки доступу UNIFI. При налаштуванні самих точок підключених до роутера проблем не виникло. При підключенні напряму до ону точка іп отримує, на пінг відповідає, але в додатку не з'являється і при підключенні до вайфай іп клієнту не видає. Прошу підказки.
  2. Futura

    PON > 20 км

    Подскажите пожалуйста, кто сталкивался, будут ли проблемы? Построили небольшой н/п, абоненты получились на удалении 19000-21000 м. с уровнями -17...-25 все на ONU BDCOM. OLT BDCOM P3616-2TE (10.1.0F Build 74816), SFP модули С++.
  3. Після переходу на GPON вивільнились кілька OLT на 4 порти та на 8. Всі голови укомплектовані UPS на 12в від Proline
  4. PON панель
  5. Можливо хтось має оіди для BDCOM P3310B LastDeregTime LastDeregReason Absenttime Помітив, що з P3310С не співпадають
  6. Доброго времени суток. На ОЛТ BDCOM P3310B Software, Version 10.1.0B Build 63244 периодически(4-5 раз в день) мигает только один порт EPON0/1 из-за этого все ОНУ заново регистрируются. Электричество у абонентов не отключают. В момент мигания идет всплеск Errors, в остальное время Errors не растут. Меняли SFP,там же переключали на другую ОЛТ той же серии, но с другой прошивкой(Build 33463). Не помогло, порт так же мигает. ОНУ на порту разных фирм, уровни сигналов в пределах нормы. Подскажите в чем может быть проблема. Файл логов и уровни сигналов во вложении Current configuration:
  7. нужен OID, чтобы увидеть это с помощью snmp interface TGigaEthernet0/1 description test switchport trunk vlan-allowed 352,362,365,509,514-515,518,528,565-566,590 switchport trunk vlan-allowed add 720-723,1543-1546,2021,2201,2208,2378,2441 switchport trunk vlan-untagged 1 switchport mode trunk
  8. Слава Україні! Зіткнувся з однією проблемою... Придбали BDCOM GP3600 і не вдається зробити ребут ону через білінг, бо oid з EPON не підходить. Можливо хтось має oid для бутання ону на BDCOM GPON, буду дуже вдячний
  9. OLT BDCOM(tm) GP3600-16B Software, Version 10.3.0D Build 106445 Чи була у когось проблема такого характеру: Nov 12 17:46:36 %GPON-ONUACTIVATE: ONU FGXP:00DAB2C6 is activated on GPON0/2:37. Nov 12 17:46:36 %GPON-ONUDISCOVER: ONU FGXP:00DAB2C6 is discovered on GPON0/2:37. Nov 12 17:46:33 %GPON-ONUDEACTIVATE: ONU FGXP:00DAB2C6 is deactivated on GPON0/2:37, cause Omci linkdown. Nov 12 17:45:12 %GPON-ONUACTIVATE: ONU FGXP:00D9F196 is activated on GPON0/2:38. Nov 12 17:45:12 %GPON-ONUDISCOVER: ONU FGXP:00D9F196 is discovered on GPON0/2:38. Nov 12 17:45:10 %GPON-ONUDEACT
  10. Спостерігаємо втрати при пінгу онушок (у клієнтів за ними також) на різних OLT Для конкретики маємо BDCOM(tm) P3608-2TE Software, Version 10.1.0E Build 68964 Епон порт TX power:6.40 dBM, RX power:-Inf dBM SFP temperature:57.34 C,supply voltage :3.27V,Bias Current.:30.98mA 5 minutes input rate 79845245 bits/sec, 23370 packets/sec 5 minutes output rate 287069670 bits/sec, 32336 packets/sec Активних 32 ону. Трафіку 300мбіт. Процессор на OLT 40% Сигнали -7 на ону, -14 на олт. Онушка Picotel E910 Вішаю айпі на ону, пінг такий 1000 packets transmitted, 952 packet
  11. Продам Б/У ONU разных производителей: BDCOM, Picotel, Foxgate, Fora. Все рабочие, с блоками питания. BDCOM-ки есть 4-ох портовые. Кого интересует - пишите. Цена за единицу - 120 грн. Есть в наличии остатки оптики, разной волоконности и разной длинны, наличие уточняйте.
  12. Добрий день. Стикнувся з проблемою, що на деяких ОЛТ не підображаються сигнали ОНУ по команді show gpon optical-transceiver-diagnosis interface GPON0/1 Версія прошивки та модель аналогічна іншим ОЛТ, на яких коректно працює ця команда. ОНУ різні, але проблема точно не в них. Конфіги на ОЛТ теж типові.
  13. Продам OLT BDCOM 3310B в наявності 10шт Ціна 8200шт Вбудований ДБЖ. Комплектація: вуха, кабель живлення. В дефолті.
  14. Доброго дня. Розробляю систему моніторинга. Хто може діліться конкретними ОІД. Потрібно найти наступні OIDS: 1. Absenttime -- Час скільки лежить онушка (Alive Time вже найшов) 2. LastDeregReason -- Остання причина падіння онушки. Також Якщо є додаткові mibs прохання поділитися.
  15. имеется схема gp3600-16(version 10.3.0D build 105479) - cisco nexus 3064 - шлюз на линуксе на олт все ону одной модели model-id F601V6.0 олт не видит петлю на порту\влан, а за олт циска переодически видит петлю и постоянно блочит по конфигу на олт !version 10.3.0D build 105479 gpon onu-config-template port1_1 cmd-sequence 001 gpon onu tcont-virtual-port-bind-profile tvbind-default cmd-sequence 002 gpon onu uni 1 vlan-profile vlan1701_test cmd-sequence 003 gpon onu uni 1 uni-profile MTU cmd-sequence 004 gpon onu loopback-detect protocol private cmd-seque
  16. Продам Б/В OLT BDCOM P3310B з додатково встановленим блоком безперебійного живлення Proline EF9012. 8000грн
  17. нові GEPON OLT BDCOM3310D - 14000грн/шт (під замовлення є можливість придбати інші нові olt bdcom!) З битим одним портом (б/у): 1) 3310В 2АС (два блоки живлення) - 3-тій порт епон нероб. - 1шт - 7500грн 2) 3310В 2АС (два блоки живлення) + вихід під UPC - 2-гий порт епон нероб. - 1шт - 7500грн 3) 3310В 1АС - 1-ший порт епон нероб. - 1шт - 7000грн 4) 3310В 1АС - 2-гий порт епон нероб. - 1шт - 7000грн Повністю справні (б/у): 1) 3310С 2АС (два блоки живлення) +вихід під UPC - 1шт - 11000грн 2) 3310В 2АС (два блоки живлення) - 1шт - 10500грн 3) 3310С 1АС + вихід пі
  18. Доброго дня, не працює примусовий опит OLT. Якщо оновлювати дані для даного ОЛТ то все норм. Була версія білінгу 1.3.3, вчора оновив до 1.3.6 нічого не змінилось. Чи може я щось пропустив в оновленях що треба було доналаштувати? Підкажіть будь ласка, хочу знати на що звернути увагу. Через крон теж не згрібає сигнали, хоча бачу регламенти проходять. Олт BDCOM різного типу. До білінгу давно не дивився, незнаю точно коли проблема появилась.
  19. проблема очень схожа с этой: https://forum.nag.ru/index.php?/topic/160112-bdcom-gp3600-16b-dhcp-snoop-ipsg-dai/ ону 300+, за каждой ону 1 мак. выдаем ip по option82. из глобального: ip dhcp-relay snooping ip dhcp-relay snooping vlan 1701-1716,2201 ip verify source vlan 1701-1716 ip dhcp-relay snooping rapid-refresh-bind ip dhcp-relay snooping information option format fixed-type ip dhcp-relay snooping information format ascii interface TGigaEthernet0/1 switchport trunk vlan-allowed 321,1601,1700-1716,2201 switchport trunk vlan-untagged none switchport mode dot1q-tunnel-uplink d
  20. Всім привіт. Відповідно з топіку питання зрозуміле. Як зробити так щоб ону на одній вітці бачили одна одну? На всяк випадок версія софту: Version 10.3.0D Build 94280
  21. Можливо хто стикався з такою проблемою. Через кожні 5хв з'являються втрати зв'язку в абонентів, як пінг так і інет висне. GP3600-16 10.3.0D Build 95724 (на нижчих і на останніх також перевіряв). Ону - ZTE F601(прошивки міняли, зараз останні з існуючих). Встановили новий вузол, неможу вияснити залежність від чого втрати. Привязка - DHCP+МАС. Оренда - 30хв. (В мережі багато іншого обладнання EPON, комутатори з о82 і без. Влани кругом різні. Таке не з'явлілося.) gpon profile onu-rate-limit ratelimit-default id 1 gpon-profile pir 1244160 cir 1244160 ! gpon profile o
  22. Куплю BDCOM P3608 за адекватную цену.
  23. Куплю OLT EPON BDCOM чи іншу на 8 чи 12 чи 16 портів? 0637766025
  24. подскажите пожалуйста по config.db ресетнул (думал, что ресетнул) - удалил только startup-config, настроил по чистой, после установки начало рандомным онушкам раздавать то новый конфиг, то старый. я так понял, что олт берёт его из config.db. вот теперь вопрос - как удалённо пофиксить. если я удалю config.db не потеряю управление? там же вроде интерфейсы тоже есть... или как можно принудительно заставить выдавать указанный темплейт, потому что явно interface EPON0/1 epon pre-config-template abonent binded-onu-llid 1-64 не работает
  25. D-Link DGS-3100 24TG (24*100/1000 BaseT, 8*Combo, 8*1G) бу =15шт * 2000грн BDCOM S2548GX = 3шт BDCOM S3928GX = 2шт Ящики 3U Антивандальні, Р-77 ,Ш550-В500-Г220мм, посилені втопленi дверi, на петлях, 8 отв.) нові = 15шт * 1900грн SXT Lite5 та SXT SQ бу велика кількість = 540грн Приставка MAG 254 нова = 6 * 1000грн Зварювальник DVP-730 б/у = 16000грн Зварювальник DVP-740 б/у = 20000грн Мережева карта 10G A-GEAR NIC-10G2BF (нова) = 3500грн Мережева карта Intel(R) Gigabit ET Dual Port Srvr Adptr (E1G42ETBLK)(б/у) = 700грн Патч-корд SC-SC 50м, 2
×
×
  • Create New...