Jump to content

продам залишки оптики, FTTH, патчкорди, круглий діелектрик/грунт, fast connector


Recommended Posts

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

Продам оптику FTTH плоский кабель, а також патчкорди FTTH sc/upc-sc/upc круглий діелектрик 3-6мм

 

Кабель FTTH (по цінах та наявності уточнювати перед замовленням):

INFOCORD FTTH-1Fl (кабель, белого цвета, с металлическими элементами, безгалогенная негорючая оболочка, для разводки в помещениях, размер 2х3 мм, 1 волокно G.652) - бухта/1000м - 1500 грн/бухта 

INFOCORD FTTH-1FW (подвесной FTTH кабель с выносной стальной оцинкованной проволокой (1мм), силовые элементы проволока (2шт), 1 волокно (G.652) - бухта/1000м - 1800 грн/бухта 

INFOCORD FTTH-2FW (подвесной FTTH кабель с выносной стальной оцинкованной проволокой (1мм), силовые элементы проволока (2шт), 2 волокна (G.652) - бухта/1000м - 2000 грн/бухта 

 

Finmark FTTH001-SM18 (на трьох стальках) 1000м - 1700 грн/бухта

Finmark FTTH002-SM18 (на трьох стальках) 1 бухта/1000м - 2000 грн/бухта

Finmark FTTH004-SM18 (на трьох стальках) 1000м - 1 бухта - 2900 грн/бухта

 

Finmark FTTH001-SM02 (на двох стальках) 1000м - 1300 грн/бухта

Finmark FTTH002-SM02 (на двох стальках) 1000м - 1900 грн/бухта

Finmark FTTH004-SM02 (на двох стальках) 1000м - 2600 грн/бухта

 

RCI BO FTTH-001-SM-MW (на трьох стальках) 1000м - 1800грн/бухта

RCI BO FTTH-002-SM-MW (на трьох стальках) 1000м - 4бухти - 2000грн/бухта

RCI BO FTTH-004-SM-MW (на трьох стальках) 1000м - 3000грн/бухта

 

Нові патчкорди FTTH (плоский діелектрик) RCI, Cor-X sc-upc/sc-upc: 50,75,100,125,150,200,250 метражів - 2,5 грн/м (по наявності патчкордів уточнювати в Л.С., при більшому замовленні знижки)

 

Нові патчкорди SC/UPC,SC/APC, FC/UPC ТУМЕН ОКТк(1,0) ДП1Е1 (круглий діелектрик 5мм) від 25м до 300м - під замовлення (фото та вартість в ЛС)

 

 

 

Нові куски (круглий діелектрик, відріжемо потрібний Вам кусок)

 

1волоконні  (по наявності уточнюйте в Л.С.)

RCI S-CFP(NA)Fda-001 E9/125 (1.0)  - 3000м - 3,3 грн/м

FinMark UT001-SM-15 ADSS  - 1000м - 3,3 грн/м

 

2волоконні  (по наявності уточнюйте в Л.С.)

RCI S-CFP(NA)Fda-002 E9/125 (1.0)  - 3000м - 3,8 грн/м

FinMark UT002-SM-15 ADSS  - 500м - 3,8 грн/м

 

4волоконні  (по наявності уточнюйте в Л.С.)

FinMark UT004-SM-15 ADSS  - 4000м - 4,3 грн/м

 

8 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.)

RCI S-CFP(NA)Fda-008 E9/125 (1.0) - 3000м - 5,4 грн/м

FinMark UT008-SM-16 ADSS - 4000м - 5,4 грн/м

 

12 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.):

RCI S-CFP(NA)Fda-012 E9/125 (1.0) - 3000м - 6 грн/м

FinMark UT012-SM-16 ADSS - 4000м - 6 грн/м

 

24 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.):

FinMark UT024-SM-15 ADSS - 93м - 7 грн/м

RCI S-CFP(NA)Fda-024 E9/125 (2кн) - 167м - 10 грн/м

FinMark UT024-SM-15 ADSS - 250м - 9грн/м

FinMark UT024-SM-15 ADSS - 350м - 9грн/м
FinMark UT024-SM-15 ADSS - 1000м - 10грн/м

RCI S-CFP(NA)Fda-024 E9/125 (1.5кн) - 3000м - 10 грн/м

 

Також в наявності б/у та нові куски оптики від 1вол до 64вол круглий діелектрик , грунт/каналізація - по наявності і метражах уточнювати.

 

Б/У куски оптики діелектрики:

 

24 волоконні:

куски до 35м по 1 грн/м

Южкабель – 35м - 2 грн/м (підвіс діелектрик)

Одескабель – 39м - 2 грн/м

TKO 24 - 61м - 3 грн/м
ТKO 24 - 63м - 3 грн/м

TKO 24 - 66м - 3 грн/м

RCI S-CFP(NA)Fda-024 E9/125 (2.0кн) - 80м - 6 грн/м

RCI S-CFP(NA)Fda-024 E9/125 (2кн) - 105м - 6 грн/м
Южкабель 24 - 100м – 6 грн/м

Южкабель 24 - 111м – 6 грн/м

RCI S-CFP(NA)Fda-024 E9/125 (2кн) - 235м - 8,5 грн/м
TKO 24 - 350м - 7,5 грн/м

 

32 волоконні (стальний підвіс/трос):

GYFT8Y 32B1 - 65м - 5грн/м

GYFT8Y 32B1 - 136м - 8грн/м

 

64 волоконні:

Comscope 64 - 110м - 10грн/м

 

Fast Connector Cor-X sc-upc - 14 грн/шт.

 

 

 

Наявність, ціну та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком.

Edited by Beetle0510
Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

 
Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content


×
×
  • Create New...