Flipper Опубликовано: 23 квітня, 2022 Опубликовано: 23 квітня, 2022 Потрібна порада, отже розглядаю до покупки гігабітний пое світч TL-SG1005P, правда тут є жирний нюанс по моїй тех задачі, а саме є велечезне бажання живити від нього як сам роутер який 192.168.1.1(ws-ap3825i 2 порта poe in) та точку доступу192ю168.1.2(ws-ap3825i) в іншій кімнаті де стоятиме свіч пк та декілька приблуд, задача проста у пое світч TL-SG1005P в порт 1 підключити 192.168.1.1 2 підключити 192.168.1.2 3 підключити 192.168.1.3 -- raspberry 5 підключити 192.168.1.100 - my pc тут питання: - чи працюватиме все як потрібно - на порті 3 світч дожене що непотрібно POE - по інструкції порт 5 має йти в роутер, чи буде працювати все за моїм конфігом? https://www.tp-link.com/ru/business-networking/poe-switch/tl-sg1005p/v1/
nedoinet Опубліковано: 24 квітня, 2022 Опубліковано: 24 квітня, 2022 Суть вопроса не понятна. Имеем мыльницу на 56Вт пое с 4мя портами af т.е. 13.5Вт на порт, 1 порт типа аплинка не умеет в пое. По сути аплинком можно заюзать любой порт. Какая в попу разница если это мыльница неуправляемая. Вроде фсё 1
nvr Опубліковано: 24 квітня, 2022 Опубліковано: 24 квітня, 2022 11 часов назад, Petro Skip сказал: Потрібна порада, отже розглядаю до покупки гігабітний пое світч TL-SG1005P, правда тут є жирний нюанс по моїй тех задачі, а саме є велечезне бажання живити від нього як сам роутер який 192.168.1.1(ws-ap3825i 2 порта poe in) та точку доступу192ю168.1.2(ws-ap3825i) в іншій кімнаті де стоятиме свіч пк та декілька приблуд, задача проста у пое світч TL-SG1005P в порт 1 підключити 192.168.1.1 2 підключити 192.168.1.2 3 підключити 192.168.1.3 -- raspberry 5 підключити 192.168.1.100 - my pc тут питання: - чи працюватиме все як потрібно - на порті 3 світч дожене що непотрібно POE - по інструкції порт 5 має йти в роутер, чи буде працювати все за моїм конфігом? https://www.tp-link.com/ru/business-networking/poe-switch/tl-sg1005p/v1/ Працюватиме все як потрібно, якщо налаштуєте роутер і точку доступа як потрібно. Світч дожене шо непотрібно подавати живлення. На то є спеціальні протоколи. На вашому свічі пофік де аплінк. 1
DVSGROUP Опубліковано: 25 квітня, 2022 Опубліковано: 25 квітня, 2022 В 24.04.2022 в 08:47, nedoinet сказал: Имеем мыльницу на 56Вт Оно "умеет" в smart. В 23.04.2022 в 22:15, Petro Skip сказал: тут питання: Працюватиме, якщо налаштуєте. 1
nedoinet Опубліковано: 26 квітня, 2022 Опубліковано: 26 квітня, 2022 18 часов назад, DVSGROUP сказал: Оно "умеет" в smart В руках не держал, а по описанию вроде как обычная пое мыльница 1 1
DVSGROUP Опубліковано: 26 квітня, 2022 Опубліковано: 26 квітня, 2022 9 часов назад, nedoinet сказал: В руках не держал, а по описанию вроде как обычная пое мыльница Глянул, все же вы правы... мыло. Есть похожая модель, но она с индексом Е = Easy Smart.
Flipper Опубліковано: 27 квітня, 2022 Автор Опубліковано: 27 квітня, 2022 Так, поясніть ще один нюанс, є дві моделі, Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1005LP -- некерований, настільний, Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105PE -- керований 2-го рівня, настільний, некерований ясно, тупий свіч, що значить керований, які переваги керований може дати і чи є смисл брати для домашнього використання, в мережі всі Openwrt пристрої
Туйон Опубліковано: 27 квітня, 2022 Опубліковано: 27 квітня, 2022 5 минут назад, Petro Skip сказал: що значить керований Будет больше е...ть вам мозг и чаще зависать. 5 минут назад, Petro Skip сказал: і чи є смисл брати для домашнього використання Не стоит переплачивать. 1
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВхід
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас