Перейти до

Рекомендованные сообщения

Опубликовано:

Потрібна порада,

отже розглядаю до покупки гігабітний пое світч TL-SG1005P, правда тут є жирний нюанс по моїй тех задачі,

а саме є велечезне бажання живити від нього як сам роутер який 192.168.1.1(ws-ap3825i 2 порта poe in) та точку доступу192ю168.1.2(ws-ap3825i) в іншій кімнаті де стоятиме свіч пк та декілька приблуд,

 

 

 

задача проста у пое світч TL-SG1005P в порт

1 підключити 192.168.1.1

2 підключити 192.168.1.2

3 підключити 192.168.1.3 -- raspberry

5 підключити 192.168.1.100 - my pc 

 

тут питання: 

- чи працюватиме все як потрібно

- на порті 3 світч дожене що непотрібно POE

- по інструкції порт 5 має йти в роутер, чи буде працювати все за моїм конфігом?

 

 

https://www.tp-link.com/ru/business-networking/poe-switch/tl-sg1005p/v1/

 

  

 

Опубліковано:

Суть вопроса не понятна. Имеем мыльницу на 56Вт пое с 4мя портами af т.е. 13.5Вт на порт, 1 порт типа аплинка не умеет в пое. По сути аплинком можно заюзать любой порт. Какая в попу разница если это мыльница неуправляемая. Вроде фсё

  • Thanks 1
Опубліковано:
11 часов назад, Petro Skip сказал:

Потрібна порада,

отже розглядаю до покупки гігабітний пое світч TL-SG1005P, правда тут є жирний нюанс по моїй тех задачі,

а саме є велечезне бажання живити від нього як сам роутер який 192.168.1.1(ws-ap3825i 2 порта poe in) та точку доступу192ю168.1.2(ws-ap3825i) в іншій кімнаті де стоятиме свіч пк та декілька приблуд,

 

 

 

задача проста у пое світч TL-SG1005P в порт

1 підключити 192.168.1.1

2 підключити 192.168.1.2

3 підключити 192.168.1.3 -- raspberry

5 підключити 192.168.1.100 - my pc 

 

тут питання: 

- чи працюватиме все як потрібно

- на порті 3 світч дожене що непотрібно POE

- по інструкції порт 5 має йти в роутер, чи буде працювати все за моїм конфігом?

 

 

https://www.tp-link.com/ru/business-networking/poe-switch/tl-sg1005p/v1/

 

  

 

/ib/astratel_2021.11.25.gif

Працюватиме все як потрібно, якщо налаштуєте роутер і точку доступа як потрібно.

 

Світч дожене шо непотрібно подавати живлення. На то є спеціальні протоколи.

 

На вашому свічі пофік де аплінк.

  • Thanks 1
Опубліковано:
В 24.04.2022 в 08:47, nedoinet сказал:

Имеем мыльницу на 56Вт

Оно "умеет" в smart. 

 

В 23.04.2022 в 22:15, Petro Skip сказал:

тут питання: 

Працюватиме, якщо налаштуєте.

  • Thanks 1
Опубліковано:
18 часов назад, DVSGROUP сказал:

Оно "умеет" в smart

В руках не держал, а по описанию вроде как обычная пое мыльница

  • Like 1
  • Thanks 1
Опубліковано:
9 часов назад, nedoinet сказал:

В руках не держал, а по описанию вроде как обычная пое мыльница

Глянул, все же вы правы... мыло.

 

Есть похожая модель, но она с индексом Е = Easy Smart.

Опубліковано:

Так, поясніть ще один нюанс, є дві моделі, 

 Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1005LP        -- некерований, настільний,

 Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105PE         -- керований 2-го рівня, настільний,

 

некерований ясно, тупий свіч, що значить керований, 

які переваги керований може дати і чи є смисл брати для домашнього використання, в мережі всі Openwrt пристрої

Опубліковано:
5 минут назад, Petro Skip сказал:

що значить керований

Будет больше е...ть вам мозг и чаще зависать.

5 минут назад, Petro Skip сказал:

і чи є смисл брати для домашнього використання

Не стоит переплачивать.

  • Like 1

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.
×
×
  • Створити нове...