Перейти до

Київ, Поділ, PON


Рекомендованные сообщения

Колеги шукають провайдера у Києві на території КАРЗ (авторемонтний завод колишній). Цікавить PON, щоб зменшити залежність від живлення, там сервер у них в офісі. Якщо порадите, буду вдячний.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Нет, пон - это не говнокоробка, а вполне себе достойная технология, лишенная множества недостатков других технологий, и имеющая незначительные свои.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, Kiano сказал:

лишенная множества недостатков других технологий, и имеющая незначительные свои.

Я б сказав, що переклала один з основних недоліків із хворої голови на здорову )

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, carver сказал:

я в рамках темы. какая же тут экономия питания, и какие плюсы ? 

Провайдер забезпечує живлення тільки на центральних вузлах. На доступі комутаторів немає. А як подати живлення на ОНУ то вже проблема користувача. Оптику то він в ноут не втикне... 

Провайдер явно в плюсі... 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 31.10.2022 в 12:43, ortega сказал:

у Києві на території КАРЗ

таких КАРЗів  декілька в місті, можу на солом'янці включити. туди як раз тягнемо гілку с ПОНом

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
45 минут назад, carver сказал:

первая ссылка с гугла, сам не знал ))

Я уявляю скільки нервів витратять і провайдер і клієнт )) 

І навіть якщо все запрацює рішення буде дорожчим, ніж поставити безперебійник, який буде ту ону тримати довше чим всі ноути що є в офісі )) 

 

49 минут назад, carver сказал:

я просто не пронял, почему ограничение только подключение POH, решил что просто ошибка. 

бо те що підключають по витусі як правило живе до пари годин без світла. А "класичну" оптикою з медіаконверторами зараз малим клієнтам практично ніхто не тягає. 

 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Smap
      Знайомий жалкується, що Кузя його динаміт не перший тиждень з переводом на PON - то електрики в будинку немає, то майстрів вільних, то ще щось. Дозвониться до Кузі - нема проблеми, вони уважно слухають, але на цьому всі закінчується. 
      Людина готовий сплатити поза тарифом, але швидко вирішити проблему. Це Київ, район КПІ.
      Якщо у когось є знайоми з Кузі, напишіть, будь ласка, у особисті.
    • Від pener
      Для підключення абонентів у Києві, розшукуєм декількох робітників. Підключення абонентів за технологією PON. Транспорт, обладнання, матеріали надаєм. Влаштування офіційне, неофіційне. Умови роботи за результатами співбесіди.
      050 500 13 53 Ігор.
    • Від nim2009
      Шукаю провайдера з PON/GPON по адрессі м.Київ проспект Голосіївський 84
    • Від ikoko
      Вітаю !
      Куплю абонентське обладнання PON P2000-08B, P2000-16B, P2000-24B або щось аналогічне запропонуйте. 
    • Від Турист
      Доброго дня.
      Шукаємо підрядників для монтажу кабелю по під'їзду, встановленню PON-боксів, та розварюванню кабеля.
      Приблизний об'єм робіт - 100 дев'ятиповерхових та блізько 1тис п'ятиповерхових під'їздів.
      Робота в Дніпропетровський області. 
      При зацікавленості звертайтеся в ЛС
×
×
  • Створити нове...