Jump to content

"УШИ" Киевстара


Recommended Posts

UMC=MTS=Vodafone

“Услуги сотовой связи под торговой маркой Vodafone на территории Украины оказывает партнёр Vodafone Group plc, ПрАО ВФ Украина» ну вы поняли - рашин партнёр 🙂

 

BRIDGE=KYIVSTAR+BEELINE+GT=VEON по факту это тоже рашка

 

это ж все знают - все в Википедии 

 

Лайф вроде как не рашка

 

Edited by LENS
 • Like 1
Link to post
Share on other sites
33 минуты назад, LENS сказал:

UMC=MTS=Vodafone

“Услуги сотовой связи под торговой маркой Vodafone на территории Украины оказывает партнёр Vodafone Group plc, ПрАО ВФ Украина» ну вы поняли - рашин партнёр 🙂

 

BRIDGENET=KYIVSTAR+BEELINE+GT=VEON по факту это тоже рашка

 

это ж все знают - все в Википедии 

 

Лайф вроде как не рашка

 

 

Но качество связи не сравнимо. У МТС гораздо стабльнее. КС +-, лайф-ФФФ. два телефона. каждый день мотаюсь по Киевской области!

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Sergut195
   І знову один і той же провайдер. Який запевняє, що він працює без світла. На сайті компанії написано по моїй адресі , що він буде працювати без світла. (також присилають смс повідомлення)  Але прблема в тому, що так їх свіч працює при відключенні світла і батарея стоїть але , не працює інтернет.
   На запити до тех підтримки, запит вже переноситься протягом 2-х місяців. 
    
   Можливо тут  є представники компанії Київстар які розберуться з даною проблемою , і щось зроблять крім стандартної відповіді ''звернення продовженно'' 


  • By vit75
   12-го числа пропав дротовий нет. Тариф Київстар-бізнес-200. Телефоную на 0800.. Кажуть - у вас борг. Кажу - не може бути. Все оплачено. Вони - ой вибачте у нас збій, в білінгу, нараховує подвійну абонплату, помилково. Вас тому виключили. Кажу - так включіть. Вони - ми не можемо, ви оплатіть наперед, подвійну а потім, в січні має бути перерахунок...
   Національний оператор... Йопть...
  • By pavlabor
   Сьогодні, 15 грудня, Антимонопольний  комітет України оштрафував оператора телекомунікацій ТОВ «Лайфселл» за порушення статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», а саме - поширення неправдивої та неточної інформації щодо лідерства у наданні певних послуг.
   Антимонопольний комітет встановив, що в різні періоди рекламної кампанії «Лайфселл» поширював такі твердження:
   «Приєднуйтесь до лідера нового покоління Інтернету! Краще покриття 4,5G», обґрунтовуючи вказане твердження наявністю лідерства у кількості спектру в діапазонах 2600 МГц та 1800 МГц в перерахунку на одного абонента. Водночас про якості лідера четвертого покоління інтернету свідчить не лише цей параметр, а низка: щільність розміщення базових станцій, ємність радіомережі, її оптимальні налаштування, кількість абонентів та їхня активність тощо. 
   «№ 1 В РОУМІНГУ ДЛЯ ІНТЕРНЕТУ», на основі порівняння вартості своїх базових тарифів з базовими тарифами конкурентів. При цьому не враховувалося наповнення базових пакетів (наприклад, конкуренти пропонували додаткові послуги безлімітного меседжингу, а відповідач - ні).
   «# 1 ДЛЯ СМАРТФОНІВ», обґрунтовуючи це твердження визначеним на основі опитування відсотком проникнення смартфонів у власній мережі мобільного оператора. Водночас пересічний споживач, який не є спеціалістом у телекомунікаціях, може не зрозуміти це роз’яснення та сприймати його як твердження про лідерство у якості надання послуг у порівнянні з конкурентами.
   На основі аналізу зібраних даних Комітет дійшов висновку, що поширення оманливої інформації щодо «лідерства» в окремих видах послуг без належного обґрунтування та з використанням технічної термінології, могло надати ТОВ «Лайфселл» неправомірних переваг та поставити компанію у більш вигідне становище в порівнянні з конкурентами.  Відтак поведінку оператора визнано недобросовісною конкуренцією та накладено штраф у розмірі 10 467 543 грн.
  • By avtoritetik
   Доброго часу.
   Шукаю представника компанії Київстар, який має змогу розписати цінову політику компанії в населених пунктах (села) Житомирського району та в самому обласному центрі (м.Житомир), що до надання інтернет послуг для інших інтернет-провайдерів (операторів).
   Цікавить цінова політика на канал інтернету:
   200 Мбіт/сек
   300 Мбіт/сек
   500 Мбіт/сек
   700 Мбіт/сек
   1 Гбіт/сек
    
   Також якщо є в кого можливість розрахувати послугу транспортування м.Житомир по Житомирському районі, швидкість каналу вище перечислена.
    
   П.С. Потрібно зрозуміти на скільки цільове та правильне використання фінансів можна для себе знайти, що до закупівлі послуг в компанії Київстар.
  • By Александр_VOLS
   Доброго дня! Компанія "ПроектБудАльянс" підрядник Київстар "Домашній інтернет" шукає оптичну бригаду для виконання аварійно-відновлювальних та монтажних робіт на мереж FTTB. Готові взяти на постійній основі, субпідрядник та інше. В разі необхідності надаємо всі матеріали та інструмент. Компенсуємо транспортні витрати. Для зв'язку - 0632915076 Олександр.
×
×
 • Create New...