Jump to content

Recommended Posts

Учора все працювало, а сьогодні вже ні. Інтернет на обох точках є, точка з сервером "трассировка" 180мс. З телефону по 4G на сервер заходжу, по вайфай з другої не пускає, також не пускає з ноутбука по 4G (через той же телефон!). Після обіду буду на першій точці з сервером бо з неї також не бачиться відеонагляд... є підозра що укртелеком заблокував порти, або якась атака... що можна ще перевірити віддалено? Адреси на точках білі статичні. Вибачаюсь якщо тема не в тому підрозділі. Через teamwiever  ПК бачаться на обох точках.

Link to post
Share on other sites

Ніфіга не зрозуміло. 

 

VPN між точками є? 

 

Чи відкриті порти можна подивитись якимсь сканером. Чи навіть телнетом. 

Link to post
Share on other sites

VPN нема, порт відчинений був(!) 2ip.ua показує що зараз порти зачинені)) Скоро туди потраплю особисто і перевірю налаштування.

Link to post
Share on other sites

Здається проблема на боці укртелекома, tracert проходе перші декілька адресів, а потім "превышен интервал ожидания для запроса". З сервера також не вдається потрапити на другу точку по RDP. Зате з телефону по 4G все працює. Укртелеком чи треба ще щось перевірити? Інтернет усюди є.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Виправив помилкове налаштування профілю "інтернет" на роутері... Коли вимикалось світло, роутер не отримував IP адресу від укртелекома (вона в нас біла статична) й це якось впливало на відеонагляд (не бачились в IVMS4200 відеореєстратори). Я додав у роутер додатковий профіль зі статичним WAN (IP, DNS,, шлюз ті самі що видавав укртелеком). відеонагляд та інтернет працювали нормально. А ось RDP та відеонагляд на одній з віддалених точок не бачились (на самій віддаленій точці все нормально). Видалив додатковий профіль у роутері, додав в IVMS 4200 реєстратори з внутрішніми IP - тепер усе працює.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...