Перейти до

Треба перенести білінг NODENY на віртуальний сервер


Рекомендованные сообщения

Хочу перенести свій білінг NODENY із фізичного сервера на віртуальний. Шукаю адміна який зможе допомогти у цьому питанні, так як нашого адміна банально призвали до війська. Вся схема на даний момент робоча, маю доступи до всього. Потрібно проінсталити на новішу версію FREEBSD, бо на моїй 10 річній вже не працюють нові SSL сертифікати. Кого зацікавила дана пропозиція - прошу у приватні повідомлення. обсудимо ціну і строки. або пишіть на будь-який месенджер 0677792091

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, FantoM_EscapE сказал:

Хочу перенести свій білінг NODENY із фізичного сервера на віртуальний. Шукаю адміна який зможе допомогти у цьому питанні, так як нашого адміна банально призвали до війська. Вся схема на даний момент робоча, маю доступи до всього. Потрібно проінсталити на новішу версію FREEBSD, бо на моїй 10 річній вже не працюють нові SSL сертифікати. Кого зацікавила дана пропозиція - прошу у приватні повідомлення. обсудимо ціну і строки. або пишіть на будь-який месенджер 0677792091

а якщо написати самим разрабам ? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Земеля сказал:

а якщо написати самим разрабам ? 

 

я купував 49 версію. На скільки я знаю її ліцензія поширювалась до 52 версії. Обидві з цих версій вони більше не підтримують, Заставляють переходити на плюс версію

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Інет.укр сказал:

49 була - free

50 була платна..

https://t.me/nodeny_chat

можливо я щось сплутав. дякую за підказку. коли мережа дійшла до 300 абонів тоді купував ліцензію не памятаю 500 чи 1000 доларів коштувала

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 hours ago, Земеля said:

а якщо написати самим разрабам ? 

 

Там не разраби, а один разраб який в 49/50.32 версії наворотив такого, шо в страшному сні не присниться, а саме те як зберігаються адреси, телефони і інші додаткові поля. 

А потім зробили версію .33 і ту хєрню якось там трохи переробили. А після сказали шо архітектура 49/50 застаріла і всі мають переходити за гроші на плюс. 

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Класно описав) Але ж той архітектурі 15 років. І доречі до сих пір на неї працюють, що щось про щось свідчить) До довідкі: припинена підтримка безкоштовної версії. А платної не припинялася. Але я вже тут нив, що за останні декілька років не було жодної проплати - а це описано в ліцензії - можете її почитати. Також по читайте про умови користування безкоштовної версії, теж здивуєтесь. Що до переносу на віртуальний сервер - у нас є команда, думаю хтось може це зробити

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
40 minutes ago, dead said:

Класно описав) Але ж той архітектурі 15 років. І доречі до сих пір на неї працюють, що щось про щось свідчить) До довідкі: припинена підтримка безкоштовної версії. А платної не припинялася. Але я вже тут нив, що за останні декілька років не було жодної проплати - а це описано в ліцензії - можете її почитати. Також по читайте про умови користування безкоштовної версії, теж здивуєтесь. Що до переносу на віртуальний сервер - у нас є команда, думаю хтось може це зробити

Користуються, бо людина то дуже інертна істота, яка не сильно любить щось змінювати. Нетреба заважати працювати тому, що працює.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Игорь_Кривой Рог
      Продам за ненадобностью остатки после модернизации, лежать без дела.
       
      Mikrotik RB850Gx2 - 4шт.
       
      Mikrotik RB260GS - 1шт.
       
      Все в рабочем состоянии, сброшены на заводские настройки, битые порты отсутствуют.
       








    • Від a_n_h
      Всем доброго дня и мирного неба!
        После многочисленных экспериментов выяснил, что на последних версиях freebsd  максимум удавалось прокачать до 14 ГБт суммарно трафика со 100% загрузкой процессора. На том-же железе но с установленной freebsd 11.2 прокачивается до 20-ти ГБт суммарно тестового трафика с загрузкой процессора около 50%. 
        Подскажите, что можно убрать или наоборот добавить в систему с freebsd 13,3 для получения аналогичного результата...
    • Від Dimon123
      новий, без коробки, відправлю 1600 грн


    • Від Dimon123
      Новий, в коробці, відправлю. 1200 грн
       


    • Від cyi
      Вітаю. Така проблема, в Mikrotik 2011UAS-2HnD перестав працювати порт 7 та 10. Може хто підкаже в чому проблема або ж має Repair Instruction.
      Дякую.
×
×
  • Створити нове...