ntp Опубликовано: 3 мая, 2024 Опубликовано: 3 мая, 2024 5 часов назад, melvin сказал: Гугля через мережу IX Google через IXP звичайно добре, але Google (ASNumber: 15169) підключений лише до 226 іхр, це приблизно із загальної кількості ІХР десь 20-30%, тому твердження що в ІХР має бути Гугл чи порнхуб - помилкове. А відкрита політика маршрутизації говорить про те що пакети будуть доставлені оптимальним коротким шляхом а ге через всі тазіки світу
melvin Опубликовано: 3 мая, 2024 Опубликовано: 3 мая, 2024 1 минуту назад, ntp сказал: Google через IXP звичайно добре, але Google (ASNumber: 15169) підключений лише до 226 іхр, це приблизно із загальної кількості ІХР десь 20-30%, тому твердження що в ІХР має бути Гугл чи порнхуб - помилкове. А відкрита політика маршрутизації говорить про те що пакети будуть доставлені оптимальним коротким шляхом а ге через всі тазіки світу Та ні панове, річь у тому, зо парубок хоче, зоб до нього підключились, а в самого нічого нема. Хотів би нагадати Вам, панове, що пірингова політика того ж самого Гугля не дуже й дружелюбна (вимоги дуже високі, щоб підключитись «на пряму»), платити й утримувати окремий лінк на прямий інтерконект - на це теж грошенята потрібні, а одже мати у точці приємні плюшки - це завжди вигідний напрямок розвитку. А платити за 2 IXP, в одній з яких нема ніхуя - ну це утопія була й у мирний час, а зараз - тимпаче.
RUDAKI-IX Опубликовано: 10 мая, 2024 Автор Опубликовано: 10 мая, 2024 В 03.05.2024 в 20:32, melvin сказав: річь у тому, зо парубок хоче, зоб до нього підключились, а в самого нічого нема. Патрубок пропонує а не хоче, нічього писати що попало. В 03.05.2024 в 20:32, melvin сказав: пірингова політика того ж самого Гугля не дуже й дружелюбна (вимоги дуже високі, щоб підключитись «на пряму»), платити й утримувати окремий лінк на прямий інтерконект - А хто вирішив що в ІХ обов'язково має бути Гугл, муголь і так далі ? В 03.05.2024 в 20:32, melvin сказав: платити за 2 IXP, в одній з яких нема ніхуя А що Вам хтось змушує платити дох#@ ? В 03.05.2024 в 20:21, ntp сказав: Google через IXP звичайно добре, але Google (ASNumber: 15169) підключений лише до 226 іхр, це приблизно із загальної кількості ІХР десь 20-30%, тому твердження що в ІХР має бути Гугл чи порнхуб - помилкове. А відкрита політика маршрутизації говорить про те що пакети будуть доставлені оптимальним коротким шляхом а ге через всі тазіки світу Вбили ринок ШПД тепер давай і за ІХ, їм головне пелюшки подавай, шлюх і Джек. В 03.05.2024 в 14:52, melvin сказав: Успіхів тобі з дудки-ікс, чи як їх там бл@#ь. Дір 100 куплю якщо щось І вам не хварати.
RUDAKI-IX Опубликовано: 10 мая, 2024 Автор Опубликовано: 10 мая, 2024 Оскільки час демонструє що публікувати тут якісь новини немає сенсу так як відразу тут збираються папуги які полюбляють все обісрати та флуд влаштувати, а залишити народні маси без можливості отримання інформації буде не зовсім правильно, то новини будуть публікуватися на каналі в телеграм: https://t.me/+4EiDTAQVZsg4MGQy тому хто бажає додається, справа кожного особисто і парубок нікого не примушує. Всім здоров'я, мирного неба і перемоги. 1
DICTATOR1 Опубликовано: 10 мая, 2024 Опубликовано: 10 мая, 2024 КОЛЫ ПРЫХОДЯТЬ УВИДОМЛЕНИЯ НЫДАВНО ШО ХТОСЬ ЗАРИГИСТРИРУВАВСЯ ТИКЫ ШО У ТИЛИГРАМИ - ЗРАЗУ ПОНЯТНО - ШО ЦЭ ТОЧНО МУДАКЫ ЯКИСЬ 1
KaYot Опубликовано: 10 мая, 2024 Опубликовано: 10 мая, 2024 9 минут назад, DICTATOR1 сказав: ШО У ТИЛИГРАМИ - ЗРАЗУ ПОНЯТНО - ШО ЦЭ Все совпадения случайны 1
melvin Опубликовано: 11 мая, 2024 Опубликовано: 11 мая, 2024 13 часов назад, RUDAKI-IX сказал: А хто вирішив що в ІХ обов'язково має бути Гугл, муголь і так далі ? Попит. Бо ти дятел, щоб почати уважно читати. 13 часов назад, RUDAKI-IX сказал: Вбили ринок ШПД Такі ж як ти ринок й вбивають. То ціни роблять нижчі, то х@#ню якусь пропонують. Донать на ЗСУ - це найкраще вкладення наразі, а мудаків-ікс будеш потім будувати
RUDAKI-IX Опубликовано: 7 июня, 2024 Автор Опубликовано: 7 июня, 2024 В 11.05.2024 в 09:32, melvin сказав: Попит. Бо ти дятел, щоб почати уважно читати. Гарна новина для пернатих друзів: Гугл вже в ІХ. Тепер дятли скажуть що треба порнохаб бо попит ? 1
melvin Опубликовано: 7 июня, 2024 Опубликовано: 7 июня, 2024 (изменено) 1 час назад, RUDAKI-IX сказал: Гарна новина для пернатих друзів: Гугл вже в ІХ. Тепер дятли скажуть що треба порнохаб бо попит ? Моя ти гарнюня. Прислухався до дядьки з досвідом. Молодець. Порнохаб не потрібен. Вчи мат частину, задавай запитання, бо довбойобом помреш. Дятли може нічого й не скажуть, а от я скажу. Тобі до Іксченьджа, як рачки від Львова до Київа. Віддай свому таткові гроші назад, нехай він придбає собі віллу чи яхту, бо не виправдаєш, синку, сподівання й будуть тебе пиляти усе життя. ІМХО: Читай перед тим як відправляти пост, бо ти своїх клієнтів (ну типу) пірнатими назвав, вот же бл@#ь Изменено 7 июня, 2024 пользователем melvin
Ромка Опубликовано: 8 июня, 2024 Опубликовано: 8 июня, 2024 22 часа назад, melvin сказал: Моя ти гарнюня. Прислухався до дядьки з досвідом. Молодець. Порнохаб не потрібен. Вчи мат частину, задавай запитання, бо довбойобом помреш. Дятли може нічого й не скажуть, а от я скажу. Тобі до Іксченьджа, як рачки від Львова до Київа. Віддай свому таткові гроші назад, нехай він придбає собі віллу чи яхту, бо не виправдаєш, синку, сподівання й будуть тебе пиляти усе життя. ІМХО: Читай перед тим як відправляти пост, бо ти своїх клієнтів (ну типу) пірнатими назвав, вот же бл@#ь Уважаемый, а вы много в своей жизни IXP построили? Откуда столько негатива? Ну человек старается, гугол притащил в точку, уже как бы и есть смысл включаться небольшим операторам, с которыми гугол не хочет строить PNI. 2
Ромка Опубликовано: 8 июня, 2024 Опубликовано: 8 июня, 2024 (изменено) В 07.06.2024 в 10:56, RUDAKI-IX сказал: Гугл вже в ІХ Какая у них у вас емкость портов? А то в пиррингДБ пока инфы нету про гугл. Изменено 8 июня, 2024 пользователем Ромка
Kiano Опубликовано: 8 июня, 2024 Опубликовано: 8 июня, 2024 12 часов назад, Ромка сказал: Уважаемый, а вы много в своей жизни IXP построили? Откуда столько негатива? Ну человек старается, гугол притащил в точку, уже как бы и есть смысл включаться небольшим операторам, с которыми гугол не хочет строить PNI. Это называется жаба. Все просто. 2
RUDAKI-IX Опубликовано: 11 июня, 2024 Автор Опубликовано: 11 июня, 2024 (изменено) В 08.06.2024 в 11:41, Ромка сказав: Какая у них у вас емкость портов? А то в пиррингДБ пока инфы нету про гугл. До того моменту поки Гугл не оновить пиррінгДБ ми не можемо розголошувати це. Така угода, це новизна так як Гугл змінює політику роботи з ІХ, навіть виходять з деяких ІХ де не можуть виконати технічні умови, мінімальне підключення в гугл це два порти 10, але ми завчасно погодили агрегацію портів та зарезервували потрібну кількість портів в кожному напрямку і максимально швидко зможемо збільшити полосу при потребі. В 08.06.2024 в 23:24, Kiano сказав: Это называется жаба. Все просто. ? Изменено 11 июня, 2024 пользователем RUDAKI-IX
melvin Опубликовано: 14 июня, 2024 Опубликовано: 14 июня, 2024 В 08.06.2024 в 10:54, Ромка сказал: Уважаемый, а вы много в своей жизни IXP построили? Откуда столько негатива? Ну человек старается, гугол притащил в точку, уже как бы и есть смысл включаться небольшим операторам, с которыми гугол не хочет строить PNI. Так а нащо мені будувати IXP, коли їх дофіга та є дуже великі. Мені є куди гроші дівати. Усе, оці теревеньки лише піднімають тему в гору.
RUDAKI-IX Опубликовано: 18 июня, 2024 Автор Опубликовано: 18 июня, 2024 В 14.06.2024 в 15:16, melvin сказав: Так а нащо мені будувати IXP, коли їх дофіга та є дуже великі. Так тоді не потрібно інших вчити як щось будувати і розповідати що робити з грошима які не твої. В 14.06.2024 в 15:16, melvin сказав: Мені є куди гроші дівати. Маю на це сумнів. В 14.06.2024 в 15:16, melvin сказав: Усе, оці теревеньки лише піднімають тему в гору. Хочу повідомити що провайдери які постраждали в наслідок бойових дій та знаходиться в регіонах де складна ситуація - підключення та порт безкоштовно. Наближаємо нашу перемогу разом та розбудовуємо зв'язок який потрібно всім.
melvin Опубликовано: 18 июня, 2024 Опубликовано: 18 июня, 2024 19 минут назад, RUDAKI-IX сказал: Так тоді не потрібно інших вчити як щось будувати і розповідати що робити з грошима які не твої. Маю на це сумнів. Хочу повідомити що провайдери які постраждали в наслідок бойових дій та знаходиться в регіонах де складна ситуація - підключення та порт безкоштовно. Наближаємо нашу перемогу разом та розбудовуємо зв'язок який потрібно всім. Йду нах%#, довбойоб. Усі на фронт працюють. Свої повідомлення залиш у своєму телеграмі.
RUDAKI-IX Опубликовано: 19 июня, 2024 Автор Опубликовано: 19 июня, 2024 11 часов назад, melvin сказав: Йду нах%#, довбойоб. Слухайте сюди поважний дятел, перж ніж кудись когось послати потрібно самому спочатку сходить і прийти розповісти як там добре/погано. Якщо тобі щось не подобається - це твої особисті проблеми. 1
melvin Опубликовано: 19 июня, 2024 Опубликовано: 19 июня, 2024 6 минут назад, RUDAKI-IX сказал: Слухайте сюди поважний дятел, перж ніж кудись когось послати потрібно самому спочатку сходить і прийти розповісти як там добре/погано. Якщо тобі щось не подобається - це твої особисті проблеми. Сходи хлопчик.
RUDAKI-IX Опубликовано: 12 июля, 2024 Автор Опубликовано: 12 июля, 2024 Доброго дня. Гарна новина від RUDAKi-IX: ми збільшили локації на яких є можливість підключення в Києві а також у Львові. Актуальний список на сайті https://www.rudaki-ix.net/dc-rudaki-ix/
RUDAKI-IX Опубликовано: 12 июля, 2024 Автор Опубликовано: 12 июля, 2024 В 07.06.2024 в 12:09, melvin сказав: рачки від Львова до Київа Вже у Львові ? де діють гарні умови з підключення. 1
Osiris Опубликовано: 13 августа, 2024 Опубликовано: 13 августа, 2024 Доброго дня. Що там по трафіку бігає (Об'єм сумарного трафіку)? є якийсь графік?
RUDAKI-IX Опубликовано: 16 августа, 2024 Автор Опубликовано: 16 августа, 2024 В 13.08.2024 в 18:49, Osiris сказав: Доброго дня. Що там по трафіку бігає (Об'єм сумарного трафіку)? є якийсь графік? Доброго дня. Ми не розголошуємо інформацію про кількість трафіку, графік сумарного трафіку не публікуємо. На даний момент часу можемо сказати що кількість мереж IPv4 більша за 5к, кількість префіксів IPv6 приблизно 1к. Також діє безкоштовний період підключення в 3міс., на нашу думку цього достатньо щоб підключиться і проаналізувати та вирішити чи потрібно. Доречі переглянути список локацій можна на сторінці https://www.rudaki-ix.net/dc-rudaki-ix/ 1
RUDAKI-IX Опубликовано: 4 сентября, 2024 Автор Опубликовано: 4 сентября, 2024 В 16.08.2024 в 10:03, RUDAKI-IX сказав: На даний момент часу можемо сказати що кількість мереж IPv4 більша за 5к, кількість префіксів IPv6 приблизно 1к. Пройшло трішки часу і маємо приємні зміни, кількість учасників постійно зростає як і кількість мереж, від тепер маємо 6к+ та 1к+ відповідно. Замовляйте безкоштовно порт на три місяці і додатково отримуйте компенсацію витрат на підключення. Також нагадуємо що учасники мають можливість отримати до 10 безкоштовних транспортних vlan. ?
Mobil Опубликовано: 7 сентября, 2024 Опубликовано: 7 сентября, 2024 (изменено) В 04.09.2024 в 10:10, RUDAKI-IX сказав: Пройшло трішки часу і маємо приємні зміни, кількість учасників постійно зростає як і кількість мереж, від тепер маємо 6к+ та 1к+ відповідно. Замовляйте безкоштовно порт на три місяці і додатково отримуйте компенсацію витрат на підключення. Також нагадуємо що учасники мають можливість отримати до 10 безкоштовних транспортних vlan. ? Які контентогенератори у вас є в публічному обміні? Изменено 7 сентября, 2024 пользователем Mobil
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВойти
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас