Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

!!! УВАГА!!!

Колеги, ви мабуть не знаєте, але зараз йде тиск зі сторони податкової служби, щоб послугу "надання доступу до мережі Інтернет" не можна було надавати на спрощеній системі оподаткування.
(Хоча податковий кодекс України це дозволяє)

Тобто це стосується безпосередньоg ВАС!!!

Щоб спробувати захистити те, чим Ви займаєтесь - підпишіть будь ласка петицію асоціації галузі:
 

https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7060

 
(обовязково перевірте, чи Ваш підпис враховано, якщо не враховано з першого разу - продовжіть підписання до того часу, щоб побачити себе у переліку підписантів

Edited by skybetik
  • Like 2
  • Thanks 2
Posted

Хто не вкурсі, заява на перехід до загальної системи подається до 20 вересня !

  • Haha 1
Posted
9 часов назад, skybetik сказав:

ви мабуть не знаєте

Ну да, ну да, срач тянется уже 10 лет, нафлудили мама не горюй.

Posted
1 hour ago, FosterUA said:

Хто не вкурсі, заява на перехід до загальної системи подається до 20 вересня !

А не простіше просто видалити квед поки питання не вирішиться в адекватну сторону? Поки працювати , на приклад, як доступ до веб порталів. 

  • Like 2
Posted
7 минут назад, NightNET сказал:

А не простіше просто видалити квед поки питання не вирішиться в адекватну сторону? Поки працювати , на приклад, як доступ до веб порталів. 

А що так можна було ?

  • Like 1
Posted
В 10.09.2024 в 09:46, NightNET сказал:

А не простіше просто видалити квед поки питання не вирішиться в адекватну сторону? Поки працювати , на приклад, як доступ до веб порталів. 

Який це Квед?

Posted
В 10.09.2024 в 09:46, NightNET сказал:

А не простіше просто видалити квед поки питання не вирішиться в адекватну сторону? Поки працювати , на приклад, як доступ до веб порталів. 

Якщо не будуть  перевіряти то простіше. )) 

Але якщо перевірять то порахують зі всієї суми ПДФО + штраф + ВЗ. 

Posted
12 minutes ago, tkapluk said:

Якщо не будуть  перевіряти то простіше. )) 

Але якщо перевірять то порахують зі всієї суми ПДФО + штраф + ВЗ. 

А якщо в суд?

Який тоді ваш варіант окрім переходу на загальну ??

Posted
В 09.09.2024 в 20:50, skybetik сказав:

!!! УВАГА!!!

Колеги, ви мабуть не знаєте, але зараз йде тиск зі сторони податкової служби, щоб послугу "надання доступу до мережі Інтернет" не можна було надавати на спрощеній системі оподаткування.
(Хоча податковий кодекс України це дозволяє)

Тобто це стосується безпосередньоg ВАС!!!

Щоб спробувати захистити те, чим Ви займаєтесь - підпишіть будь ласка петицію асоціації галузі:
 

https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7060

 
(обовязково перевірте, чи Ваш підпис враховано, якщо не враховано з першого разу - продовжіть підписання до того часу, щоб побачити себе у переліку підписантів

/ib/astratel_2021.11.25.gif

Підписав ще давніше, перевіряв то є. Дякую що поширюєте, разом відстоїмо змогу працювати на спрощеній системі. 

Posted
4 часа назад, NightNET сказал:

А якщо в суд?

Так а що суд, якщо ти сам прибрав КВЕД? Типу щоб податкова порахувала податок не як на доходи фіз особи, а як для ФОП але зі ставкою 15%? Сумніваюсь що воно когось врятує. 

 

4 часа назад, NightNET сказал:

Який тоді ваш варіант окрім переходу на загальну ??

 

Так а варіантів не багато. 

0. перехід на загальну

1. прибрати КВЕД, але працювати по ньому, розуміючи наслідки. 

2. не переходити на загальну, і чекати що буде далі.  але тут треба обережно, щоб заднім числом не перевели. 

3. все продати та купити будиночок в Іспанії біла вілли ТЦК-шника ?

  • Thanks 1
Posted
4 часа назад, tkapluk сказав:

Якщо не будуть  перевіряти то простіше. )) 

Але якщо перевірять то порахують зі всієї суми ПДФО + штраф + ВЗ. 

Якщо до 1 млн в рік то походу можна на загальній без пдв і там як від мінімальної рахувати податок та пенсійний фонд, що ви думаєте? 

2 минуты назад, tkapluk сказав:

Так а що суд, якщо ти сам прибрав КВЕД? Типу щоб податкова порахувала податок не як на доходи фіз особи, а як для ФОП але зі ставкою 15%? Сумніваюсь що воно когось врятує. 

 

 

Так а варіантів не багато. 

0. перехід на загальну

1. прибрати КВЕД, але працювати по ньому, розуміючи наслідки. 

2. не переходити на загальну, і чекати що буде далі.  але тут треба обережно, щоб заднім числом не перевели. 

3. все продати та купити будиночок в Іспанії біла вілли ТЦК-шника ?

Якщо до 1 млн то той варіант що примусово переведуть нетакий кретичний буде? Рзумієтесь в цьому? 

Posted (edited)

Читаємо уважно податковий кодекс

 

Стаття 181. Вимоги щодо реєстрації осіб як платників податку

181.1. У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі операцій з постачання товарів/послуг з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі (зокрема, але не виключно шляхом встановлення спеціального застосунку або додатку на смартфонах, планшетах чи інших цифрових пристроях), нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку першої - третьої групи.

 

Ну і де тут щось сказано що Об’єкт оподаткування (прибуток) = Доходи ФОП - Витрати ФОП ???

Edited by Чучундра
  • Like 1
Posted

Які витрати у підприємця на єдиному податку який книгу "доходів і витрат" ніколи в очі не бачив, а про первинну документацію на витрати ніколи не чув?  

Posted
1 минуту назад, tkapluk сказал:

Які витрати у підприємця на єдиному податку який книгу "доходів і витрат" ніколи в очі не бачив, а про первинну документацію на витрати ніколи не чув?  

Так мова не про єдиний, а про те як буде рахуватися 1млн коли підприємець чи ТОВка перейдуть  на загальну систему.

Posted (edited)
11 часов назад, Andriydjv сказал:

і там як від мінімальної рахувати податок та пенсійний фонд,

Мінімальної зп? Це щось новеньке... Нащо тоді ті спрощені системи та єдиний податок? 

1 минуту назад, Чучундра сказал:

Так мова не про єдиний, а про те як буде рахуватися 1млн коли підприємець чи ТОВка перейдуть  на загальну систему.

Зразу порахують податки на всю суму доходу, а далі будете доводити що у вас були витрати. 

Edited by tkapluk
Posted
1 час назад, tkapluk сказал:

Зразу порахують податки на всю суму доходу, а далі будете доводити що у вас були витрати. 

Де у фразі " У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню" ви знайшли щось про доходи чи витрати ? Загальна сума - це вал.

Posted
8 минут назад, be4v15 сказав:

відстоїм відстоювання

Ми де зараз?

artworks-000140703657-77e0l3-t1080x1080.jpg

Posted
19 минут назад, DICTATOR1 сказав:

photo_2024-09-12_13-17-17.thumb.jpg.cc32669ef04db80de8a1669965c81ddc.jpg

 

 

photo_2024-09-12_13-17-17.jpg

404 не працює
 

Скрытый текст

вона працює

 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...