skybetik Опубликовано: 9 сентября, 2024 Опубликовано: 9 сентября, 2024 (изменено) !!! УВАГА!!! Колеги, ви мабуть не знаєте, але зараз йде тиск зі сторони податкової служби, щоб послугу "надання доступу до мережі Інтернет" не можна було надавати на спрощеній системі оподаткування. (Хоча податковий кодекс України це дозволяє) Тобто це стосується безпосередньоg ВАС!!! Щоб спробувати захистити те, чим Ви займаєтесь - підпишіть будь ласка петицію асоціації галузі: https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7060 (обовязково перевірте, чи Ваш підпис враховано, якщо не враховано з першого разу - продовжіть підписання до того часу, щоб побачити себе у переліку підписантів Изменено 9 сентября, 2024 пользователем skybetik 2 2
FosterUA Опубликовано: 10 сентября, 2024 Опубликовано: 10 сентября, 2024 Хто не вкурсі, заява на перехід до загальної системи подається до 20 вересня ! 1
Emelie Опубликовано: 10 сентября, 2024 Опубликовано: 10 сентября, 2024 9 часов назад, skybetik сказав: ви мабуть не знаєте Ну да, ну да, срач тянется уже 10 лет, нафлудили мама не горюй.
NightNET Опубликовано: 10 сентября, 2024 Опубликовано: 10 сентября, 2024 1 hour ago, FosterUA said: Хто не вкурсі, заява на перехід до загальної системи подається до 20 вересня ! А не простіше просто видалити квед поки питання не вирішиться в адекватну сторону? Поки працювати , на приклад, як доступ до веб порталів. 2
FosterUA Опубликовано: 10 сентября, 2024 Опубликовано: 10 сентября, 2024 7 минут назад, NightNET сказал: А не простіше просто видалити квед поки питання не вирішиться в адекватну сторону? Поки працювати , на приклад, як доступ до веб порталів. ) А що так можна було ? 1
VoodooHaker Опубликовано: 11 сентября, 2024 Опубликовано: 11 сентября, 2024 В 10.09.2024 в 09:46, NightNET сказал: А не простіше просто видалити квед поки питання не вирішиться в адекватну сторону? Поки працювати , на приклад, як доступ до веб порталів. Який це Квед?
LV10 Опубликовано: 11 сентября, 2024 Опубликовано: 11 сентября, 2024 передайте товарищу зеленскому, произошла чудовищная ошибка 2 3
tkapluk Опубликовано: 11 сентября, 2024 Опубликовано: 11 сентября, 2024 В 10.09.2024 в 09:46, NightNET сказал: А не простіше просто видалити квед поки питання не вирішиться в адекватну сторону? Поки працювати , на приклад, як доступ до веб порталів. Якщо не будуть перевіряти то простіше. )) Але якщо перевірять то порахують зі всієї суми ПДФО + штраф + ВЗ.
NightNET Опубликовано: 11 сентября, 2024 Опубликовано: 11 сентября, 2024 12 minutes ago, tkapluk said: Якщо не будуть перевіряти то простіше. )) Але якщо перевірять то порахують зі всієї суми ПДФО + штраф + ВЗ. А якщо в суд? Який тоді ваш варіант окрім переходу на загальну ??
Andriydjv Опубликовано: 11 сентября, 2024 Опубликовано: 11 сентября, 2024 В 09.09.2024 в 20:50, skybetik сказав: !!! УВАГА!!! Колеги, ви мабуть не знаєте, але зараз йде тиск зі сторони податкової служби, щоб послугу "надання доступу до мережі Інтернет" не можна було надавати на спрощеній системі оподаткування. (Хоча податковий кодекс України це дозволяє) Тобто це стосується безпосередньоg ВАС!!! Щоб спробувати захистити те, чим Ви займаєтесь - підпишіть будь ласка петицію асоціації галузі: https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7060 (обовязково перевірте, чи Ваш підпис враховано, якщо не враховано з першого разу - продовжіть підписання до того часу, щоб побачити себе у переліку підписантів Підписав ще давніше, перевіряв то є. Дякую що поширюєте, разом відстоїмо змогу працювати на спрощеній системі.
tkapluk Опубликовано: 11 сентября, 2024 Опубликовано: 11 сентября, 2024 4 часа назад, NightNET сказал: А якщо в суд? Так а що суд, якщо ти сам прибрав КВЕД? Типу щоб податкова порахувала податок не як на доходи фіз особи, а як для ФОП але зі ставкою 15%? Сумніваюсь що воно когось врятує. 4 часа назад, NightNET сказал: Який тоді ваш варіант окрім переходу на загальну ?? Так а варіантів не багато. 0. перехід на загальну 1. прибрати КВЕД, але працювати по ньому, розуміючи наслідки. 2. не переходити на загальну, і чекати що буде далі. але тут треба обережно, щоб заднім числом не перевели. 3. все продати та купити будиночок в Іспанії біла вілли ТЦК-шника ? 1
Andriydjv Опубликовано: 11 сентября, 2024 Опубликовано: 11 сентября, 2024 4 часа назад, tkapluk сказав: Якщо не будуть перевіряти то простіше. )) Але якщо перевірять то порахують зі всієї суми ПДФО + штраф + ВЗ. Якщо до 1 млн в рік то походу можна на загальній без пдв і там як від мінімальної рахувати податок та пенсійний фонд, що ви думаєте? 2 минуты назад, tkapluk сказав: Так а що суд, якщо ти сам прибрав КВЕД? Типу щоб податкова порахувала податок не як на доходи фіз особи, а як для ФОП але зі ставкою 15%? Сумніваюсь що воно когось врятує. Так а варіантів не багато. 0. перехід на загальну 1. прибрати КВЕД, але працювати по ньому, розуміючи наслідки. 2. не переходити на загальну, і чекати що буде далі. але тут треба обережно, щоб заднім числом не перевели. 3. все продати та купити будиночок в Іспанії біла вілли ТЦК-шника ? Якщо до 1 млн то той варіант що примусово переведуть нетакий кретичний буде? Рзумієтесь в цьому?
DICTATOR1 Опубликовано: 11 сентября, 2024 Опубликовано: 11 сентября, 2024 8 часов назад, Emelie сказал: УВАГА! Дякую за увагу. 1
Чучундра Опубликовано: 12 сентября, 2024 Опубликовано: 12 сентября, 2024 (изменено) Читаємо уважно податковий кодекс Стаття 181. Вимоги щодо реєстрації осіб як платників податку 181.1. У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі операцій з постачання товарів/послуг з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі (зокрема, але не виключно шляхом встановлення спеціального застосунку або додатку на смартфонах, планшетах чи інших цифрових пристроях), нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку першої - третьої групи. Ну і де тут щось сказано що Об’єкт оподаткування (прибуток) = Доходи ФОП - Витрати ФОП ??? Изменено 12 сентября, 2024 пользователем Чучундра 1
tkapluk Опубликовано: 12 сентября, 2024 Опубликовано: 12 сентября, 2024 Які витрати у підприємця на єдиному податку який книгу "доходів і витрат" ніколи в очі не бачив, а про первинну документацію на витрати ніколи не чув?
Чучундра Опубликовано: 12 сентября, 2024 Опубликовано: 12 сентября, 2024 1 минуту назад, tkapluk сказал: Які витрати у підприємця на єдиному податку який книгу "доходів і витрат" ніколи в очі не бачив, а про первинну документацію на витрати ніколи не чув? Так мова не про єдиний, а про те як буде рахуватися 1млн коли підприємець чи ТОВка перейдуть на загальну систему.
tkapluk Опубликовано: 12 сентября, 2024 Опубликовано: 12 сентября, 2024 (изменено) 11 часов назад, Andriydjv сказал: і там як від мінімальної рахувати податок та пенсійний фонд, Мінімальної зп? Це щось новеньке... Нащо тоді ті спрощені системи та єдиний податок? 1 минуту назад, Чучундра сказал: Так мова не про єдиний, а про те як буде рахуватися 1млн коли підприємець чи ТОВка перейдуть на загальну систему. Зразу порахують податки на всю суму доходу, а далі будете доводити що у вас були витрати. Изменено 12 сентября, 2024 пользователем tkapluk
Чучундра Опубликовано: 12 сентября, 2024 Опубликовано: 12 сентября, 2024 1 час назад, tkapluk сказал: Зразу порахують податки на всю суму доходу, а далі будете доводити що у вас були витрати. Де у фразі " У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню" ви знайшли щось про доходи чи витрати ? Загальна сума - це вал.
be4v15 Опубликовано: 12 сентября, 2024 Опубликовано: 12 сентября, 2024 увага! Дякую за увагу. відстоїм відстоювання
Emelie Опубликовано: 12 сентября, 2024 Опубликовано: 12 сентября, 2024 8 минут назад, be4v15 сказав: відстоїм відстоювання Ми де зараз?
DICTATOR1 Опубликовано: 12 сентября, 2024 Опубликовано: 12 сентября, 2024 (изменено) 39 минут назад, Emelie сказал: Ми де зараз? Изменено 12 сентября, 2024 пользователем DICTATOR1
DICTATOR1 Опубликовано: 12 сентября, 2024 Опубликовано: 12 сентября, 2024 (изменено) del Изменено 12 сентября, 2024 пользователем DICTATOR1
Emelie Опубликовано: 12 сентября, 2024 Опубликовано: 12 сентября, 2024 19 минут назад, DICTATOR1 сказав: 404 не працює Скрытый текст вона працює
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВойти
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас