Перейти до

Закон України про телекомунікації


Рекомендованные сообщения

Вопрос даже не в целесообразности данных затрат. А в том, что некоторые существующие конторы имея данные лицензии смогут управлять/давить/уничтожать конкурентов без документов. В свою очередь никто не застрахован, что один раз получив на руку N-ую сумму денег проверяющий не заявится через месяц еще...

Конечно, мелким сетям ничего не грозит - им просто могут пообрезать кабеля и оборудование снять ночью и никто ничего не сделает. А вот тем, кто считает себя с уже более серьёзным бизнесом получит эти документы для нормальной жизни...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Начать обрезать ночью или днем кабеля конкурентам может только человек, у которого высохли последние мозги. Ведь если человек лишится своей сетки, которую он растил и лилеял, ему ничего не помешает порезать кабеля тому, кто стал на путь такой нечестной конкуренции. В итоге тот, кто все это затеял лишится своей сетки или по крайней мере понесет большие убытки финансов и репутации. Он же не сможет поставить охранника на каждый линк круглосуточно. Поэтому прежде чем направиться к чужим линкам с ножиком, надо подумать, что фактически режешь свои же линки.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Начать обрезать ночью или днем кабеля конкурентам может только человек, у которого высохли последние мозги.

К сожалению, сетей, у руководства которых "мозги усохли" достаточно. Причем, если желание "порезать законно" (т.е. с помощью комиссии ЖЕКа, Киевэнерго и т.п.) еще можно понять, то попытки резать УТП-шки и ФТП-шки компанией, которой в отместку могут порезать оптику - по меньшей мере недальновидно...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 months later...
Вот спор есть надо или не надо лицензия для провайдэра, а результата нету.

Допустим что надо - тогда ГДЕ эту лицензию надо брать?

И какой госорган их выдаёт так толком ни в одном законе не нашол.

НКРЗ внегластно рекомендовала до 1 января заказным письмом отослать "повiдомленя" о занятии деятельностью в сфере телекомуникаций, бланк есть на их сайте nkrz.gov.ua В телефоной беседе пояснили, что ДС подлежат обязательному лицензированию как оператор тип лицензии "эксплуатация и техобслуживание телесетей (на територии отдельного населёного пункта)" стоимость 4 250 грн. условия лицензирования в постанове Минтранса и связи №984 от 10.11.2004г. тарифы в постанови КМ №773 от 16.06.2004г. также полезно почитать постанову КМ №720 от 09.08.05

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

О, кайф - уже сдвиги есть. Сумма 4 250 грн. конечно не очень высокая (в сравнении с 32 000) :) но уже гораздо легче.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Господа, почитал я эту постанову 984, а затем додатки к ней. Сразу появились вопросы.

1) звонил я в НКРЗ, спрашивал про то "повидомлэння". Сказали, что реестра никакого нет еще и в помине. Когда будет - никто не знает. Ту заяву, которая у них на сайте заполнить скажем так желательно, но ничего ровным счетом это не даст. Так есть ли смысл себя зря подставлять?

2) когда я регил ЧП ЕН, мне в ГНИ в телефонной беседе втирали, что я должен им за весь квартал проплатить, хоть я регился в последнем месяце. Но когда я принес указ президента про упрощенку, сказали: ой, извини, ошиблись, и правда, должен оплатить всего за 1 месяц. Это я к тому, что телефонная беседа - не показатель. Должно быть официальное разъяснение, изданное в письменном виде, а потом выложенное у них на сайте. Если я ошибаюсь, Валера, поправь меня.

3) про телесети Валера, как юрист, тоже давал комментарии (там до ДС как до Киева), и что такое мультимедийная услуга - толком никто не знает. Тут еще можно поспорить.

4) если кричать на всю страну: люди, у меня есть лишняя 1000 у. е. кому отдать? то, думаю, найдутся желающие придумать как у тебя ее "позаимствовать".

 

Про додатки напишу в следующем посте, а то этот и так огромный получился.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А тепер пару слів , від людини яка займається інтернетом приблизно з 1992 року ...

Так треба була ліцензія на послуги інтернет - але до виходу "закону про підприємництво"

Після виходу цього закону , ним відмінили всі ліцензії лишили лишень деякі , торгівля зброєю , продаж наркотиків , .... які дійсно потрібні державі для регулювання діяльності . Там є також про всякого роду мережі - і в інтернет і локальних мережах використовуюються аналогічні терміни - АЛЕ ці всі терміни стосуються телекомунікаційних мереж телефонного звязку - по компютерних мереж ці терміни не мають ніякого відношення .

Після виходу закону про підприємницьво - ми також з дуру почали звонити по всіх інстанціях нарвались в кінці кінців на якогось генерала - який приблизно пів години розказував нам по телефону що ніякої ліцензії не треба .

 

Що можу сказати які ліцензії потрібні зараз

ліцензія на частоту - якщо ви користуєтесь радіоезернетом

і цілком можливо ліцензія на будівництво - це вам дасть можливість прокладати мережі в державних органах і користуватись державними розцінками на ці роботи а вони досить круті .... якщо жек або інша організацію власник будинку не требує у вас цього паперу то отримання цієї ліцензії на ваш розсуд.

 

От такі мої думки про ваші розмови :-)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
...ДС подлежат обязательному лицензированию как оператор тип лицензии "эксплуатация и техобслуживание телесетей (на територии отдельного населёного пункта)" стоимость 4 250 грн. ... тарифы в постанови КМ №773 от 16.06.2004г. ...

2kvv_141 - а вот где и в какой постанове сказано, что "на територии отдельного населёного пункта" стоимость именно 4250грн. ? Какраз в постанове КМ №773 от 16.06.2004г. сказано что "надання в користування каналів електрозв'язку 34 000" и ничего нет про "на територии отдельного населёного пункта"... или я чёйто недоглядел ?

2sirco

Там є також про всякого роду мережі - і в інтернет і локальних мережах використовуюються аналогічні терміни - АЛЕ ці всі терміни стосуються телекомунікаційних мереж телефонного звязку - по компютерних мереж ці терміни не мають ніякого відношення .

Помиляєтесь... в сусідньому топіку я вже казав, тут нагадаю... навіть наведу цитати із закону:

телекомунікації (електрозв'язок)        -        передавання,

випромінювання  та/або  приймання  знаків,  сигналів,  письмового

тексту,  зображень  та  звуків  або повідомлень будь-якого роду по

радіо, проводових, оптичних або інших електромагнітних системах;

 

    телекомунікаційна мережа  -  комплекс  технічних  засобів

телекомунікацій  та  споруд,  призначених  для  маршрутизації,

комутації,  передавання  та/або  приймання  знаків,  сигналів,

письмового  тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого

роду по радіо,  проводових,  оптичних  чи  інших  електромагнітних

системах між кінцевим обладнанням;

Якщо Ви аргументовано спростуєте ці витяги із Закону буду тільки радий та вдячний... успіхів.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2kvv_141 - а вот где и в какой постанове сказано, что "на територии отдельного населёного пункта" стоимость именно 4250грн. ? Какраз в постанове КМ №773 от 16.06.2004г. сказано что "надання в користування каналів електрозв'язку 34 000" и ничего нет про "на територии отдельного населёного пункта"... или я чёйто недоглядел ?

 

Есть там чуть выше:

3. Технічне обслуговування і експлуатація мереж

   ефірного теле- та радіомовлення, проводового

   радіомовлення та телемереж, надання в

   користування каналів електрозв'язку:

 

   ефірного телемовлення                                 1 700

 

   ефірного радіомовлення                                1 700

 

   проводового радіомовлення                               340

 

   телемереж (на територію окремого населеного           4 250

пункту)

 

   надання в користування каналів електрозв'язку        34 000

Насколько я понял - если брать лицензию за 34 000, то эта лицензия включает использование междугородних и всеукраинских линий связи. А точнее в любом городе на территории Украины и между городами. А вот лицензия за 4 250 именно в пределах конкретного города.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2) когда я регил ЧП ЕН, мне в ГНИ в телефонной беседе втирали, что я должен им за весь квартал проплатить, хоть я регился в последнем месяце. Но когда я принес указ президента про упрощенку, сказали: ой, извини, ошиблись, и правда, должен оплатить всего за 1 месяц. Это я к тому, что телефонная беседа - не показатель. Должно быть официальное разъяснение, изданное в письменном виде, а потом выложенное у них на сайте. Если я ошибаюсь, Валера, поправь меня.

Ну... вцілому хід думки вірний, у подробиці не будемо заглиблюватися.

 

Також вцілому погоджуюся з думкою пана Сірка (правильно назвав?) викладеній у його попередньому пості.

 

Флешбомберу: Моя думка така (з нею збігається думка суддів): якщо закон можливо зрозуміти по різному, то він повинен тлумачитися лише у бік, який розширює права громадян чи суб'єктів господарювання, а не у бік звуження цих прав.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Флешбомберу: Моя думка така (з нею збігається думка суддів): якщо закон можливо зрозуміти по різному, то він повинен тлумачитися лише у бік, який розширює права громадян чи суб'єктів господарювання, а не у бік звуження цих прав.

Сподіваюсь в разі (не доведи Господи) суперечок у суді суддя буде керуватись саме таким твердженням...

А взагалі-то моя думка така: до тих пір поки мережа не виросте до пристойних розмірів і не почне "комусь" мозолити очі можна спокійно її будувати без будь-яких ліцензій... необхідно лише домовитись з ЖЕКами, РЕСами та їм подібним закладам...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Флешбомберу: Моя думка така (з нею збігається думка суддів): якщо закон можливо зрозуміти по різному, то він повинен тлумачитися лише у бік, який розширює права громадян чи суб'єктів господарювання, а не у бік звуження цих прав.

Сподіваюсь в разі (не доведи Господи) суперечок у суді суддя буде керуватись саме таким твердженням...

А взагалі-то моя думка така: до тих пір поки мережа не виросте до пристойних розмірів і не почне "комусь" мозолити очі можна спокійно її будувати без будь-яких ліцензій... необхідно лише домовитись з ЖЕКами, РЕСами та їм подібним закладам...

Я би також хотів мати і керуватись якимсь нормальним законом "Про телекомунікації" але на привеликий жаль це не про мене .

Приклад - зверніться до любого великого інтернет провайдера і попросіть в нього "ліцензію на інтернет" - він же надає вам послуги - і в нього є юридична служба - думаєте вони лапухи ???

Або давайте різко підключатися до мережі УкрПак - так як це сказано в старій ліцензії ?

(повний текст якої лежить тут http://local.com.ua/forum/index.php?showtopic=3298 )

буду здавати папери в податкову на початку слідуючого року - поцікавлюсь в свого інспектора на рахунок ліцензій.....

 

З другої сторони якщо там сказано про електрозвязок - можна звернутись в "інспекцію електрозвязку " маю там одного знайомого - поцікавлюсь що він думає по цьому поводу ...

 

До речі - В.І.Ленін в своїх творах писав які об'єкти є важливі для революції

"....почта, телефон, телеграф... " щось там в нього ніякого інтернету не було ;-)

 

і взагалі я займаюсь інформатизацією - згідно "свідоцтва про державну реєстрацію"

при чому тут зв'язок .

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2kvv_141 - а вот где и в какой постанове сказано, что "на територии отдельного населёного пункта" стоимость именно 4250грн. ? Какраз в постанове КМ №773 от 16.06.2004г. сказано что "надання в користування каналів електрозв'язку 34 000" и ничего нет про "на територии отдельного населёного пункта"... или я чёйто недоглядел ?

 

Есть там чуть выше:

3. Технічне обслуговування і експлуатація мереж

  ефірного теле- та радіомовлення, проводового

  радіомовлення та телемереж, надання в

  користування каналів електрозв'язку:

 

  ефірного телемовлення                                1 700

 

  ефірного радіомовлення                                1 700

 

  проводового радіомовлення                              340

 

  телемереж (на територію окремого населеного          4 250

пункту)

 

  надання в користування каналів електрозв'язку        34 000

Насколько я понял - если брать лицензию за 34 000, то эта лицензия включает использование междугородних и всеукраинских линий связи. А точнее в любом городе на территории Украины и между городами. А вот лицензия за 4 250 именно в пределах конкретного города.

читаєм закон

"адреса мережі Інтернет - визначений чинними в Інтернеті

міжнародними стандартами цифровий та/або символьний ідентифікатор

доменних імен в ієрархічній системі доменних назв;

 

адресний простір мережі Інтернет - сукупність адрес мережі

Інтернет;

домен - частина ієрархічного адресного простору мережі

Інтернет, яка має унікальну назву, що її ідентифікує,

обслуговується групою серверів доменних імен та централізовано

адмініструється;

 

домен.UA - домен верхнього рівня ієрархічного адресного

простору мережі Інтернет, створений на основі кодування назв країн

відповідно до міжнародних стандартів, для обслуговування адресного

простору українського сегмента мережі Інтернет;

 

домен другого рівня - частина адресного простору мережі

Інтернет, що розташовується на другому рівні ієрархії імен у цій

мережі;

 

Інтернет - всесвітня інформаційна система загального доступу,

яка логічно зв'язана глобальним адресним простором та базується на

Інтернет-протоколі, визначеному міжнародними стандартами;

 

Стаття 56. Адміністрування адресного простору українського

сегмента мережі Інтернет

 

1. Адміністрування адресного простору українського сегмента

мережі Інтернет включає комплекс організаційно-технічних заходів,

необхідних для забезпечення функціонування технічних засобів

підтримки адресування, у тому числі серверів доменних назв

українського сегмента мережі Інтернет, реєстру домену.UA в

координації з міжнародною системою адміністрування мережі

Інтернет, спрямованих на систематизацію та оптимізацію

використання, обліку та адміністрування доменів другого рівня, а

також створення умов для використання простору доменних імен на

принципах рівного доступу, захисту прав споживачів послуг Інтернет

та вільної конкуренції.

 

2. Адміністрування адресного простору українського сегмента

мережі Інтернет здійснюється уповноваженою організацією для:

 

1) створення реєстру доменних назв і адрес мережі

українського сегмента мережі Інтернет;

 

2) створення реєстру доменних назв у домені.UA;

 

3) створення та підтримки автоматизованої системи реєстрації

та обліку доменних назв і адрес українського сегмента мережі

Інтернет;

 

4) забезпечення унікальності, формування та підтримки

простору доменних назв другого рівня в домені.UA;

 

5) створення умов для використання адресного простору

українського сегмента мережі Інтернет на принципах рівного

доступу, оптимального використання, захисту прав споживачів послуг

Інтернет та вільної конкуренції;

 

6) представництва та захисту у відповідних міжнародних

організаціях інтересів споживачів українського сегмента мережі

Інтернет.

 

3. Адміністрування адресного простору мережі Інтернет у

домені.UA здійснюється недержавною організацією, яка утворюється

самоврядними організаціями операторів/провайдерів Інтернет та

зареєстрована відповідно до міжнародних вимог.

 

4. Утворення адресного простору, розподіл і надання адрес,

маршрутизація інформації між адресами здійснюються відповідно до

міжнародних вимог.

 

"

вище я процитував всі згадування в законі про телекоммунікації слова "інтернет"

Значить вони знають про "мережу Інтернет" - раз дають визначення термінів

і також щось там кажуть про "адресний простір мережі інтернет" (хоча якщо подумати, це маразм - вірніше тут використовувати термін "іменний простір" в тексті закону до неможливості попутано IP адресацію - адресний простір ="195.69.84.68" і доменну адресацію - іменний простір="local.com.ua" ).

 

і саме визначення в законі "Інтернет - всесвітня інформаційна система загального доступу,"

про яку телекомунікаційну мережу ви говорите - нема такого в визначенні .

є ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА

 

а тепер приводьте ваші розцінки де буде вказано

======================================

ефірного телемовлення 1 700

 

ефірного радіомовлення 1 700

 

проводового радіомовлення 340

 

телемереж (на територію окремого населеного 4 250

пункту)

 

надання в користування каналів електрозв'язку 34 000

 

мережа Інтернет - 34000000

=============================

я думаю що це нормальний доказ для суду

В ЗАКОНІ ПРО ТЕЛЕКОММУНІКАЦІЇ про МЕРЕЖУ ІНТЕРНЕТ забито лишень

про "адресний простір" і все - все інше не регламентовано - значить ДОЗВОЛЕНО.

 

а все що теле (телефон телеграф телевізор) вас не стосується

ви "мережа Інтернет = Інформаційна СИСТЕМА загального доступу" а не телекомунікаційна мережа як деякі хочуть нам представити ....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хоча цілком можливо ви таки хочете будувати телекомунікаційні мережі а вклинився в вашу розмову

давайте ще раз про прочитаємо визначення мережі Інтернет , і визначимо сферу його дії.

------------закон про телекоммунікації---------------------------------

Інтернет - всесвітня інформаційна система загального доступу,

яка логічно зв'язана глобальним адресним простором та базується на

Інтернет-протоколі, визначеному міжнародними стандартами;

----------------------------------------------------------------------------------

"мережа Інтернет - всесвітня інформаційна система загального доступу"

так визначення є

"яка логічно зв'язана глобальним адресним простором" - тойсь локальна мережа не може бути "мережею Інтернет" якщо вона не " зв'язана глобальним адресним простором"

і дійсно це так ...

і саме основне "та базується на Інтернет-протоколі, визначеному міжнародними стандартами;" Якщо ви в своїй мережі не користуєтесь IP протоколом - це не "мережа Інтернет"

а тепер перефразуємо - Якщо ви в своїй мережі користуєтесь Інтернет протоколом і ваша мережа підключена до мережі інтернет - ви є частиною Інтернет мережі, і які би ви послуги не надавали ви не можете назвати себе телекомунікаційною мережею

-------------- закон про телекомунікації--------------------------------

телекомунікаційна мережа - комплекс технічних засобів

телекомунікацій та споруд, призначених для маршрутизації,

комутації, передавання та/або приймання знаків, сигналів,

письмового тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого

роду по радіо, проводових, оптичних чи інших електромагнітних

системах між кінцевим обладнанням;

--------------------------------------------------------------------------------

Ой що дуже похоже - ви також користуєтесь тимиж самими засобами передачі і передаєте туж саму інформацію але читаєм дальше

 

--------------- закон про телекомунікації--------------------------------

 

Національний план нумерації - нормативно-правовий акт, який

визначає структуру, регламентує розподіл та умови використання

номерного ресурсу в телекомунікаційних мережах;

 

номерний ресурс - сукупність цифрових знаків, що

використовуються для позначення (ідентифікації) мереж, послуг,

пунктів закінчення мережі в телекомунікаційних мережах загального

користування;

 

ресурси телекомунікаційних мереж - наявні в

телекомунікаційних мережах кількість номерів (номерний ресурс),

кількість і пропускна спроможність проводових ліній з металевими

жилами, оптичними волокнами, радіоліній, каналів, трактів для

передавання інформації, комутаційних станцій та вузлів,

радіочастотний ресурс;

 

------------------------------------------------------------------------------

 

Про який це номерний ресурс говориться в законі з чітким ув'язуванням з телекоммунікаційними мережами ????

Як не банально - це є номери телефонів ...

а може ви думаєте що Україна видає IP адреси ?

Та ще має національний план нумерації IP адрес ?? ;-)

 

З цього виходить що там де зустрічається термін телекоммунікаційна мережа - це йдеться мова про телефонний звязок ....

 

Попробуйте довести протилежне .

 

в попередньому листі ми розібрались що таке в "законі про телекомунікації " "мережа інтернет" буквою і словами закону

а в цьому листі ми розібрались що таке телекомунікаційна мережа і всі терміни що з ними пов'язані .....

 

Якщо хтось хоче робити телекомунікаційні мережі - тойсь телефонні мережі - флаг йому в руки ....: але прошу сюди, на цей форум, більше не заглядувати - тут збираються люди які займаються будівництвом локальних мереж - частин загальносвітової мережі Інтернет

;-)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Обрадую народ, викликали мене були в відділ ліцензування, і покази листа від НКРЗ де було вказано, що компютерні мережі відносяться до поняття "телемережі" ві відповідно підлягає ліцензуванню. І сказали, що з нового року НКРЗ всіх буде натягувати - тих шо немають ліцензії!

Такшо вже точно знаєте яку тре саме ліцензію - можете закривати такі топіки "яку і шо".

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Обрадую народ, викликали мене були в відділ ліцензування, і покази листа від НКРЗ де було вказано, що компютерні мережі відносяться до поняття "телемережі" ві відповідно підлягає ліцензуванню. І сказали, що з нового року НКРЗ всіх буде натягувати - тих шо немають ліцензії!

Такшо вже точно знаєте яку тре саме ліцензію - можете закривати такі топіки "яку і шо".

Ну і ну - а лист в студію ???

якщо це дійсно то згідно якого закону ???

а на рахунок того що хтось когось буде кудась натягувати - один вже пробував ....

(Червоненко)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2sirco - дуже сподобався твій хід думок... поки не обзаведусь ліцензією буду на усі претензії відповідати саме так, можливо десь допоможе...

Але, абсолютно не згідний з твердженням:

...що там де зустрічається термін телекоммунікаційна мережа - це йдеться мова про телефонний звязок ....
бо ніби-то:
Якщо ви в своїй мережі користуєтесь Інтернет протоколом і ваша мережа підключена до мережі інтернет - ви є частиною Інтернет мережі, і які би ви послуги не надавали ви не можете назвати себе телекомунікаційною мережею
- можливо (але я не впевнений) можна вважати мережу частиною мережі Інтернет лише в тому разі, коли кожний, повторюю КОЖНИЙ комп'ютер мережі має РЕАЛЬНУ IP-адресу, але навіть в такому випадку така мережа все ще залишаеться:
комплекс[ом] технічних засобів

телекомунікацій та споруд, призначених для маршрутизації,

комутації, передавання та/або приймання знаків, сигналів,

письмового тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого

роду по радіо, проводових, оптичних чи інших електромагнітних

системах між кінцевим обладнанням

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Йдемо далі:

Про який це номерний ресурс говориться в законі з чітким ув'язуванням з телекоммунікаційними мережами ????

Так, йдеться саме про номери телефонів і, зрозуміло та цілком природньо, що номерний ресурс чітко пов'язаний з телекомунікаційною мережею, ала покажіть мені статтю чи визначення в якому телекомунікаційна мережа пов'язана з номерним ресурсом ? Тобто з того, що номерний песурс надається лише телекомунікаційним мережам не випливає того, що телекомунікаційна мережа обов'язково повинна мати цей номерний ресурс. Про це навіть у законі сказано:

ресурси телекомунікаційних мереж - наявні в

телекомунікаційних мережах кількість номерів (номерний ресурс),...

- з наголосом на слові наявні - тобто ніде не заборонено мати у наявності 0 (нуль) елементів номерного ресурсу... чи я десь не правий?

Насправді оце довожу тут, що ми таки телекомунікаційні мережі, а у глибині душі сподіваюсь, що помиляюсь... просто УСІ факти невтішають... а особливо відсутність ОФІЦІЙНИХ роз'яснень НКРЗ з цього приводу...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Как по мне, то этот спор будет длиться или до выхода новой редакции закона, или до момента официального разъяснения НКРЗ терминологии данного закона.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Обрадую народ, викликали мене були в відділ ліцензування, і покази листа від НКРЗ де було вказано, що компютерні мережі відносяться до поняття "телемережі" ві відповідно підлягає ліцензуванню. І сказали, що з нового року НКРЗ всіх буде натягувати - тих шо немають ліцензії!

Такшо вже точно знаєте яку тре саме ліцензію - можете закривати такі топіки "яку і шо".

А хто підписав листа і до відділу якої структури викликали? Місцевої райдержадміністрації? Надішліть мені, будь-ласка, копію листа для його юридичної експертизи.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Обрадую народ, викликали мене були в відділ ліцензування, і покази листа від НКРЗ де було вказано, що компютерні мережі відносяться до поняття "телемережі" ві відповідно підлягає ліцензуванню. І сказали, що з нового року НКРЗ всіх буде натягувати - тих шо немають ліцензії!

Такшо вже точно знаєте яку тре саме ліцензію - можете закривати такі топіки "яку і шо".

А хто підписав листа і до відділу якої структури викликали? Місцевої райдержадміністрації? Надішліть мені, будь-ласка, копію листа для його юридичної експертизи.

нажаль листа сам немаю мені тіки дали подивтися і почитати :(

хоча лист був оформлений як відповідь, бо там писали типу "у відповідності до вашого листа...."

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Господа, я думаю, официальное разъяснение НКРЗ все-таки выйдет рано или поздно. И будет оно не в нашу пользу (что же они совсем глупые? есть такая возможность денег срубить). Скажут нам всем купить ту лицензию. А пока не сказали - так нечего себе морочить голову. Все равно никто ее покупать желанием не горит.

Тут вот какая идея: прописать у себя в договоре с юзерами такую фразу "заказчик (пользователь) своими силами и за свой счет осуществляет соединение своего компьютера со свичем исполнителя"

и еще такую "кабель, соединяющий компьютер заказчика со свичем исполнителя является собственностью заказчика".

Первая фраза была в заявлении, которое один провайдер предлагает подписать тем, кто подключается к нему (они предлагают интернет по выделенке). Кстати, это не оператор, а провайдер, я уточнял.

Тем самым они снимают с себя необходимость нанимать строительную организацию или покупать строительную лицензию. А что? Идея неплохая. Вон на крыше сколько антенн, кабелей и тарелок, принадлежащих жильцам. Кто-нибудь слышал чтоб жильцов натягивали за то, что они сами антенны на крыши себе ставят? С жильца спроса нет. Он тут живет, это его дом, он его благоустраивает как хочет. Вот и получается, что жилец сам вылазит на крышу, берет кусок кабеля и подключает свой комп к свичу. Полная аналогия установки телевизионной антенны. Только вместо телевизора компьютер, а вместо антенны свич.

Кто на самом деле тянет этот кабель? Да х.з. Может, сам жилец, а может он кого-то (не меня) попросит. Главное, что я к тому его кабелю отношения не имею.

Прошу высказать свои мнения про данную идею.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Обрадую народ, викликали мене були в відділ ліцензування, і покази листа від НКРЗ де було вказано, що компютерні мережі відносяться до поняття "телемережі" ві відповідно підлягає ліцензуванню. І сказали, що з нового року НКРЗ всіх буде натягувати - тих шо немають ліцензії!

Такшо вже точно знаєте яку тре саме ліцензію - можете закривати такі топіки "яку і шо".

А хто підписав листа і до відділу якої структури викликали? Місцевої райдержадміністрації? Надішліть мені, будь-ласка, копію листа для його юридичної експертизи.

нажаль листа сам немаю мені тіки дали подивтися і почитати :(

хоча лист був оформлений як відповідь, бо там писали типу "у відповідності до вашого листа...."

"От почитайте відповдь на наш лист в якому ми щось питали "

якщо був лист а це відповідь - будь ласка - лист-запит і відповідь на стіл. і при тому не передрук а відскановані

а так це все пусті розмови .

 

в законі чітко сказано :

 

"Інтернет - всесвітня інформаційна система загального доступу,

яка логічно зв'язана глобальним адресним простором та базується на

Інтернет-протоколі, визначеному міжнародними стандартами;"

 

ключеве слово - "СИСТЕМА" а не "мережа" - поки що іншого трактування я не знахожу в законі.

навіть якби було слово мережа - це нічого не каже - є каналізаційна мережа є водопровідна мережа - так вони точно не телекомунікаційні мережі .

 

от коли б було

"Інтернет - всесвітня телекоммунікаційна мережа загального доступу,

яка логічно зв'язана глобальним адресним простором та базується на

Інтернет-протоколі, визначеному міжнародними стандартами;"

От тоді так, проти такого формулювання тяжко куди рипнутись - хоча я достатньо не аналізував що буде якщо приймуть таку поправку до закону ....

 

а взагалі закон треба виконувати а не шукати "офіційних" роз'яснень , якщо роз'яснення вже чітко прописані в законі .

 

В мене були вже сутички з інспекцією електрозвязку на рахунок CB діапазону - коли вони прирівняли їх до комерційних радіостанцій - і вимагали за це гроші - керуючись зовсім іншими пунктами - при тому для зменшення сумми - пропонували в вигляді спонсорської допомоги подарувати їм автомобільний радіоприймач "Sony" - з формулюванням "всехвильовий приймач" (точно не пам'ятаю - але так що це ніби технічний приймач для виконнання їхніх обов'язків). Хоча любий юрист ці дії міг легко кваліфікувати як "вимагання хабаря"

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Може хтось здивується чому я так відстоюю тезис що послуги в сфері інтернет не є послугами звязку, а-ля "телекомунікаційна мережа" .

Я не хочу платити штраф в розмірі мого обороту за весь час попередньої діяльності - другими словами - віддати всі гроші які пройшли через мої руки державі.

 

І дійсно в всіх принятих на даний час законах я не бачу ніде пункту що послуги Інтернет

це ліцезіована діяльність .

До речі - недавно перереєстровував свідоцтво про державну реєстрацію (підприємця).

коли зайшло мова про вид діяльності - сказав - в старому було написано "Послуги Інтернет" вони витянгули книжку довго шукали - в кінці кінців консиліум прийшов до висновку що це "послуги в сфері Інформатизації" пунт 72 (якщо не помиляюсь з числом.)

Так що Інформатизовуйте населення України і не морочте собі голову ;-)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...