Jump to content
Local
zas

Легализация WiFi во Львовской обл.

Recommended Posts

Есть лицензия WiFi - 2.4 на Львовскую обл. Помогу построить/легализировать БС и предоставлять услуги WiFi-Интернета легально. Есть опыт такого сотрудничества. Обращайтесь 

Share this post


Link to post
Share on other sites

А можно типовый проект Wi-Fi  на вкл  нескольких  видеокамер  ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Работаете только по Львовской области или и в других тоже?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поможем получить разрешительные документы по всей Украине

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ліцензію взяти зараз на 2.4ГГц чи на 5ГГЦ це найменша проблема. Подав документи, заплатив по мінімуму 20тис і отримав. А що далі. Таких ліцензіатів у Львівській області певно з 20 шт.

Тепер думаєте як вернути хоч те що вклали? :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By CoUL
   Доброго дня, Шановне панство!
   Підкажіть як правильно підійти до прокладки ВОЛЗ через ліс, попід лісову дорогу.
   Прохання поділитись досвідом, чи вказати де можна почитати.
   Дякую!
  • By mamba
   Привет!
    
   Дано: есть радио линк около 5.8ГГц. работает, все пучком. Канал технический, грубо говоря телеметрия, никаких коммерческих активностей не подразумевается. хочется закрыть вопрос с УЧН. На сколько я разобрался с лицензированием - получить лицензию на себя обойдется около 700грн/мес, и не важно один линк у меня или 100. плата за полосу, за любое количество точек.
    
   Суть вопроса: есть ли беспроводные провайдеры со своей лицензией на это дело, готовые/знающие/могущие подтянуть этот линк под свою лицензию. интересует принципиальная возможность сего действа, ориентировочные сроки и цена вопроса.
    
   спасибо!
  • By rodley
   Здравствуйте. Нужно организовать радиомост между 2-мя площадками одной организации. Есть прямая видимость. Дальность около 10 км. Вопрос - нужно ли оформлять какие-либо разрешительные документы и какие могут быть ограничения по оборудованию? Территориально - Харьковская область, Нововодолажский район.
  • By Airos
   Доброго времени суток. Являюсь небольшим оператором, есть лицензия на рчр. Возникла необходимость кинуть линк на удаленный объект для видеонаблюдения. Почитав форум, я так понял, что не получится зарегистрировать техлинк, т.к это предоставление телеком. услуг. Возможно ли как то получить дозвил на подобный линк? Может можно зарегистрировать бс на удаленном объекте?
  • By tarkus
   Коллеги, у нас в городе принимают
   ПОРЯДОК
   розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв'язку та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках та інших об'єктах комунальної власності територіальної громади
    
   В этом ПОРЯДКЕ есть пункт
    
   6. Розрахунок вартості відшкодування суб'єктами підприємницької діяльності витрат за розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв'язку та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках та інших об'єктах комунальної власності територіальної громади
    
    
   6.1. Розрахунок вартості відшкодування суб'єктами підприємницької діяльності витрат за розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв'язку та іншого слабкострумового обладнання на об'єктах комунальної власності територіальної громади з використанням підземних та наземних технічних засобів телекомунікацій (кабельна каналізація, колектори, станційні та лінійні споруди, житлові будинки та інші об'єкти) при розміщенні та подальшої експлуатації мереж зв'язку , теле,- радіокомунікацій
   розроблено з метою створення єдиного організаційно-економічного механізму управління та експлуатації мереж зв'язку , теле,- радіокомунікацій.
   6.2. Відшкодування суб'єктами підприємницької діяльності витрат за розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв'язку та іншого слабкострумового обладнання на об'єктах комунальної власності територіальної громади є платежем, який вносить Замовник незалежно від наслідків своєї господарської діяльності щомісячно до десятого числа місяця, що настає за звітним періодом, відповідно до умов укладеного Договору.
   6.3. Розмір відшкодування суб'єктами підприємницької діяльності витрат за розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв'язку та іншого слабкострумового обладнання на об'єктах комунальної власності територіальної громади визначається за формулою:
   П = В*15%/(Sj+Sp+Scx)*S*R+ПДВ, де
   П - вартість договору визначається в грн. на будинок за 1 рік;
   В – балансова вартість будинку на останню звітну дату, яка передує укладанню договору;
   15% - розмір орендної ставки, відсотків до вартості нерухомого майна, за напрямком використання, визначений відповідно до пункту 11 Додатку 2 до «Методики розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна», затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 № 786 «Про Методику і порядок використання плати за оренду державного майна» із змінами;
   Sj - загальна площа житлових та нежитлових приміщень;
   Sp - площа покрівлі будинку;
   Scx – площа сходових клітин;
   S – площа, яка займає телекомунікаційна мережа у під’їзді та на фасадах будинку;
   R – рівень рентабельності 12%;
   Балансова вартість будинку може змінюватися в разі проведення капітального ремонту або реконструкції будинку.
    
   Утверждают, что в Запорожье эта методика расчетов утверждена и работает. Представители Запорожья есть? Это действительно у вас работает?
   Если да, то кто и как считает вот это:
   S – площа, яка займає телекомунікаційна мережа у під’їзді та на фасадах будинку;
    
   Кто из вас, уважаемые коллеги, удостоен чести платить за размещение сети?
   Кто и сколько платит за размещение сети в домах?
   Если есть такие - поделитесь методикой/формулой расчета оплаты пока можно еще внести предложения об изменениях.
   Вариант исключения этого пункта не устраивает разработчика документа.
   Если в цифрах, то получается в 40-летнем 90 квартирном пятиэтажном шестиподъездном доме расчетная стоимость 1 кв.м. 55 грн/мес.
   А как у вас?
×