Перейти до

Покриття населеного пункту оптикою? Підкажіть, як правильно?


Рекомендованные сообщения

В мене наступна ситуація: є село, яке лежить на бічній відстані не більше ніж 300 метрів до абонента від центральної магістралі, де я прокладаю повітряну лінію оптикою, довжина магітралі 1 км, зараз абонентів 20, вони підключені антенами, до антен свічі, до яких підключено 2-5 чол. Як підключати абонентів і як правильно побудувати мережу?

 

Є наступні варіанти:

 

1. Ставити медіаконвертери, з магістралі кожне волокно підварювати і вести до абонента і в нього теж медіаконвертер

2. Ставити SFP модулі, але як тоді підключати кінцевого абонента?

3. Може є щось таке, як оптичний свіч, де на пряму можна повтикати підварені пачкорди, а з іншого боку поставити медіаконвертери?

4. Підводити одне волокно до центрів розгалужень(до свіча) біля магітралі, щоб не використовувати багато волокон, тобто щоб підключити кілька абонентів до одного волокна?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1. Ставити медіаконвертери, з магістралі кожне волокно підварювати і вести до абонента і в нього теж медіаконвертер

На первое время может и пойдет, но с ростом абонбазы на узле у вас возникнет проблема - ГДЕ ВЗЯТЬ СТОЛЬКО РОЗЕТОК?))))

Ставим оптической свитч с SFP например 3200-28F а у абонов обычные медики.

 

2. Ставити SFP модулі, але як тоді підключати кінцевого абонента?

Молча :)

 

3. Може є щось таке, як оптичний свіч, де на пряму можна повтикати підварені пачкорди, а з іншого боку поставити медіаконвертери?

3200-28F

 

4. Підводити одне волокно до центрів розгалужень(до свіча) біля магітралі, щоб не використовувати багато волокон, тобто щоб підключити кілька абонентів до одного волокна?

Можно и так, но тут вы тогда ищите где питаться электричеством. Либо если пассивно то PON

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Що заважає покищо розвиватись на існуючій технології, а коли набереш більше абонбази перейти на оптику?

Бо зара переходити на оптику при 20 абонентах буде важко, знаю з власного досвіду) Краще вкласти гроші в розвиток інфраструктури (покриття), а коли будеш мати більше абонентів - легше буде йти апгрейд)

А якщо потрібно конкретні поради по топології мережі - потрібно карту, або хоча б схематично намалдювати розміщення вулиць, будинків

 

В мене наступна ситуація: є село, яке лежить на бічній відстані не більше ніж 300 метрів до абонента від центральної магістралі, де я прокладаю повітряну лінію оптикою, довжина магітралі 1 км, зараз абонентів 20, вони підключені антенами, до антен свічі, до яких підключено 2-5 чол. Як підключати абонентів і як правильно побудувати мережу?

 

Є наступні варіанти:

 

1. Ставити медіаконвертери, з магістралі кожне волокно підварювати і вести до абонента і в нього теж медіаконвертер

2. Ставити SFP модулі, але як тоді підключати кінцевого абонента?

3. Може є щось таке, як оптичний свіч, де на пряму можна повтикати підварені пачкорди, а з іншого боку поставити медіаконвертери?

4. Підводити одне волокно до центрів розгалужень(до свіча) біля магітралі, щоб не використовувати багато волокон, тобто щоб підключити кілька абонентів до одного волокна?

1. Волокно до абонента - це гуд)

2. Найкраще використовувати зразу СФПішки, буде простіше потім в апгрейді.

3. Як вже казали 3200-28F

4. волокно на вулицю, а там дві мильниці теж варіант, але гірший і по надійності і по тому, що треба живленгня на світчі

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ставим оптической свитч с SFP например 3200-28F а у абонов обычные медики.

 

Мені одні умільці казали, що SFP з медіаконвертером не працюватиме, вони правда з оптикою мають майже так само досвіду роботи, як я ))) проблем з цим не буде?

 

 

Що заважає покищо розвиватись на існуючій технології, а коли набереш більше абонбази перейти на оптику?

 

Інакше не виходить, якщо хочеш працювати з електромережею і знімати антени, які вже "задовбали", бо не працюють толком і завжди проблеми з ними, то залишається тільки оптика! Звичайно мені вистачає 100МБіт, я це можу покрити витою парою, але електромережа.... проти них не попреш ))) однозначно треба перейти на кабель, проблема куди його діти, копати не дадуть... (

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

СФП з звичайними медіками працює!

Що означає "але електромережа...."?? Це проблеми по легалізації кабелів на стовпах РЕС? Чи проблема взяти живлення на стовпах?

П.с. Найкраще - напиши тезисно, по пунктах що ти хочеш побудувати і приблизну схему розміщення абонентів. Тоді можна буде говорити про конкретні поради

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

використовуємо повітряну лінію електромережі! не кидати ж кабель дерев'яними стовпами укртелекому, копати теж не дозволять! єдина легалізація - це лінії РЕМ!

живлення зі стовпів наразі не беремо!

Гбітні SFP працюють з звичайними медіаконвертерами? 100 МБітні SFP важко знайти!

 

На яку ціну можна орієнтуватись за свіч 3200-28F?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Краще кинути дерев'яними стовпами укртелекому) Там, хоча б менше шансів мати "попандос" за не легалізовані кабеля.

Головне добре порахувати скільки може бути підключень. Краще зразу протягнути кабель з запасом по волокнах, в ціні не набагато дорожче, але зато не треба буде потім дотягувати кабеля

про 100Мб на СФПішках - http://local.com.ua/forum/topic/18535-des-3200-28f/

купити можна тут http://local.com.ua/forum/topic/24077-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BC-des-3200-28f/

або пошукати на форумі, може хтось бу буде продавати)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

якщо стовпами Укртелефону, то можна і не кидати оптику, а гігабітну виту пару, адже максимальна можлива кількість клієнтів - 100. 100 волокон оптики на запас - це буде дуже дорого

але проблема в тому, що РЕМ не дозволяє кидати виту пару, тільки оптику, договір з РЕМ вже укладено!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

може Ви ще не все розповіли, але я не бачу проблеми для роботи! Якщо є дозвіл на оптику від РЕМ - вперед її тягнути!)

Розраховуємо на максимальне покриття 60% якщо нема конкуренції. І тягнете до муфти 122448 волокон, а звідти на три найближчі вулиці по 248 волокон, а на вулиці, відповідно, можна ще один-два бокси. Після "магістральної" муфти вже йде на 122448 волокон менше дальше. Якщо купляти тут на форумі куски, які багато хто продає - то можна дуже швидко побудувати)

п.с. Але по закону жанру Ви зараз згадаєте ще якийсь нюанс, про який до цього не казали і всі повинні були здогадатись самі про це) Але ексрасєкси в відпуску!)

Одним слово мне бачу проблеми.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

зараз є 15 абонентів )))

 

доставка цих кусків дорожче обійдеться, ніж купити 2 км. оптики у львівській філії одескабелю!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

як буде 100 абонентів, то будемо робити оптику :wacko: місячний дохід покриє всі витрати

дякую за підказки :) все таки куплю я собі цей свіч для експериментів!

 

ще питання, апарат для зварювання оптики Fujikura FSM-30S чи буде добре працювати, ціна $2900 і чи варта взагалі купляти його б.у. якщо варта, то на що слід звертати увагу... щоб я не купив собі дорогий металолом?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хорошея реклама , и выдавливаем макс. абонентов , думаешь сколько реально подключить.

пишем в рекламе подключение от 1300грн ( Количество клиентов ограничено) так как показывает практика ( клиент) увидел что есть возможность, и будет подключаться через 1-1.5 года .. а когда написал что количество людей ограничено ( тогда быстрей будут шевелиться)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я підключаю за 600 грн. це реальна ціна! народ не здатен платити більше! краще підключити більше абонентів і мати з них гроші в місяць, ніж поставити 1300 і мати 3 абоненти

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Странные цифры. Я сколько не считал, дороже 400-500 грн подключение не получается.

Что я делаю не так?

 

Як так виходить????? якщо SFP свіч на 24 порти коштує $437 + SFP 14.5 і медіаконвертер для кожного 22.5!!! + варка оптики + оптичні панелі... в мене чомусь виходить 768, я не рахую свою роботу!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Странные цифры. Я сколько не считал, дороже 400-500 грн подключение не получается. Что я делаю не так?

Вы наверное считаете только активку :wacko:

По ч/с пасивка очень много выходит. + длины кабеля.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

да по ч/с оптика уходит метров по 200 на 1 абона +муфты так как в 1 муфте 1-3 абона максимум, у меня получается 1300-1700 затраты на подключение

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а ще, які свічі мають один SFP порт і 8 Ethernet, щоб на кінці волокна підключати абонентів витою парою? що саме дешевше є? бо я риюсь по всяких розетках... нічого такого нема або дорожче 100 баксів

можна не керований

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

http://www.ad-net.com.tw/index.php?id=202

Давно смотрю на эти комутаторы.

Должно быть бюджетно. Но менеджер почему-то не ответил на мое второе письмо. :D

Dear Alexander,

Thank you for your interest in our company products.

Can you please advice, how long distance? What kind of fiber type do you need? And your target price for 100 pcs? So, I can make you the most close price quote.

We can also estimate the transport cost to your selected location, or you can use your existing DHL/Fedex/UPS accounts for shipping.

Payment options are: Bank Transfer/Credit card via PayPal/Western Union

I am waiting for your comments and questions

Thank you again for your request & I am looking forward hear from you soon,

Kindest Regards,

Phoebe Liu

Your Personal Consultant

AD-NET TECHNOLOGY CO.,LTD

Address: No.210, Guohua Rd., Miaoli City, Miaoli County 36044, Taiwan

TEL: +886-37-269585

FAX: +886-37-265932

e-mail: phoebe@ad-net.com.tw

 

Visit us at: http://www.ad-net.com.tw/

Skype: adnet011

 

Dear Phoebe,

 

 

 

 

 

 

 

Dear Alexander,

Thank you for your interest in our company products.

Can you please advice, how long
distance? What kind of fiber type do you need? And your target price for 100 pcs?
So, I can make you the most close price quote.

 

Thank for your answer.

I need fiber switch for a single mode cable, SC connector, maximum distance 20 km. I hope get price of 30 $ for pcs. This is the normal price of other companies. But they have a small selection of the optical commutators. 100 pieces this is my first order. If the project goes through, I'll buy more.

 

 

 

 

 

 

We can also estimate the transport cost to your selected location, or you can use your existing DHL/Fedex/UPS accounts for shipping.

 

I want to ask estimate the transport cost to Ukraine Donetsk city. I prefer Fedex, EMS, TNT.

 

 

 

 

 

 

Payment options are: Bank Transfer/Credit card via PayPal/Western Union

Payment :Credit card via PayPal

 

 

 

 

 

I am waiting for your comments and questions

Thank you again for your request & I am looking forward hear from you soon,

Kindest Regards,

Phoebe Liu

 

Я думаю их не устроила моя цена.

Хотя другие компании на свичи с двуся оптическими портами давали цену 75$ за пару

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ОЙ

 

Еще раз по нормальному:

Dear Alexander

Thank you for your interest in our company products

 

Can you please advice, how long distance? What kind of fiber type do you need? And your target price for 100 pcs?

So, I can make you the most close price quote.

We can also estimate the transport cost to your selected location, or you can use your existing DHL/Fedex/UPS accounts for shipping.

Payment options are: Bank Transfer/Credit card via PayPal/Western Union

I am waiting for your comments and questions

Thank you again for your request & I am looking forward hear from you soon,

Kindest Regards,

Phoebe Liu

Personal Consultant

AD-NET TECHNOLOGY CO.,LTD

Thank for your answer.I need fiber switch for a single mode cable, SC connector, maximum distance 20 km. I hope get price of 30 $ for pcs. This is the normal price of other companies. But they have a small selection of the optical commutators. 100 pieces this is my first order. If the project goes through, I'll buy more.I want to ask estimate the transport cost to Ukraine Donetsk city. I prefer Fedex, EMS, TNT.

Payment :Credit card via PayPal

 

Вот такой разговор сложился. Может кто работает с этими ребятами? Все-таки получить от них ответ.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...