Перейти до

Не Спи Моя Рідна Земля


Рекомендованные сообщения

уважаемый , Вы предлагаете картельный сговор или чтото подобное ?

Я за народный сговор,

результат которого - голосование,

результат которого - выбор законодательной власти,

результат которой - обеспечение честной работы исполнительной власти,

результат которой - принуждение платить честно налоги,

результат чего - нориальные условия жизни детям, старикам и бизнесу.

 

А У ВАС КАКИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Херово у вас там товарищи в Мариуполе....

 

уважаемый , Вы предлагаете картельный сговор или чтото подобное ?

Я за народный сговор,

результат которого - голосование,

результат которого - выбор законодательной власти,

результат которой - обеспечение честной работы исполнительной власти,

результат которой - принуждение платить честно налоги,

результат чего - нориальные условия жизни детям, старикам и бизнесу.

 

А У ВАС КАКИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ?

 

Я тоже люблю фантастику.....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

видосик скучный.

Идея все та же, не можешь победить - возглавь.

У вас г-н павлабор есть ресурсы, для того чтобы возглавить текущий хаос?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
видосик скучный. Идея все та же, не можешь победить - возглавь. У вас г-н павлабор есть ресурсы, для того чтобы возглавить текущий хаос?

для чого ресурси, якщо почнете всім платити, то підтримаєте систему...

 

трошки історію згадаємо...

 

гроші - це універсальним обмінником товарами були, але поки були золоті, а зараз з одного боку універсальний товар, з іншого пусті папірці, макулатура!!!

Що краще? мати купу грошей, але переживати, що буде криза і їх не віддасть банк, що вони знеціняться, або закопати і чекати коли вони вийдуть з моди ;)

Чи перевести їх у соціальні блага, заробіток (адекватний поточному дню), медицину, науку і не думати, а що "новенького" нам придумають завтра...! людина в нашій країні зараз хоче в щось вірити і метою віри є забезпеченість!

 

Як правильно... я плачу податки і ще 50 000 людей платять податки, за ті гроші влада бере зп + робить нам блага (дороги, лікування, навчання)... але жодного в нас нема... кому платити податки...

 

Проблема в тому, що всі отак поговорять і все забуваються, буденність і злиденність продовжується

 

Я на на стільки потужний керівник, щоб всіх зібрати, нам треба разом зібратись!!!!!! Як відомо у світі є 5% людей, які здатні самі створювати і бути підприємливими...

Але які пропозиції в автора, раз почали тему, то щось думали вже??? з чого почати, які ідеї?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ерунда какая-то.

http://cvk.gov.ua/vnd2012/wp304pt001f01=900pf7331=58.html

http://cvk.gov.ua/vnd2012/wp304pt001f01=900pf7331=57.html

 

До выборов о чем там думали? Зачем выходить после выборов? Забудьте. Все уже сказано.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ерунда какая-то.

http://cvk.gov.ua/vn...0pf7331=58.html

http://cvk.gov.ua/vn...0pf7331=57.html

 

До выборов о чем там думали? Зачем выходить после выборов? Забудьте. Все уже сказано.

Ну да , только сказано не нами :/

demotivators.org.ua-488238-3.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я за народный сговор,

 

Такого не може існувати в природі!!! всі люди не можуть думати однаково, бо один сумлінно працює, другий правильно думає і коли всіх баранів об’єднати, то одного потягне до лисиці, іншого побухати, а 3 з 50 залишаться...

 

повинна бути команда однодумців і круглий стіл, а його результат зможе підняти народ!!!, а ще ми люди мережні, маємо багато абонентів, зв’язки з грмадськістю, можемо почати з найнижчого рівня

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Херово у вас там товарищи в Мариуполе....

 

уважаемый , Вы предлагаете картельный сговор или чтото подобное ?

Я за народный сговор,

результат которого - голосование,

результат которого - выбор законодательной власти,

результат которой - обеспечение честной работы исполнительной власти,

результат которой - принуждение платить честно налоги,

результат чего - нориальные условия жизни детям, старикам и бизнесу.

 

А У ВАС КАКИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ?

 

Я тоже люблю фантастику.....

 

Та ніяка це не фантастика. Щоб щось змінити треба почати діяти. А коли всі навколо такі як ви без віри в себе і свої сили. І коли ніхто нічого не робить, то нічого і не зміниться. Вся діюча система просто як той цукор і потрібно лише добавити трішки води щоб її зруйнувати. Тільки от одні бояться добавити інші не вірять що це допоможе і плутають цукор з каменем. Вся проблема в людських слабкостях. В невпевненості в своїх силах, дурості і в "гнилому" нутрі. Спочатку б трохи самим змінитися і почати думати не тільки за тепер і не виключно за себе. Тоді і ситуація почне мінятися. Тоді і віра появиться. А то для українця ворог №1 або №2, як для кого, сам українець. Ну то куди нам до хорошого суспільства, коли більшість одиночки.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я не юрист, прокурил закон о выборах, он дырявый как решето.

И с юридической точки зрения, даже Засуха, честно выиграла.

Ключевое слово игра-играла-переиграла-перехитрила-выиграла.

Судя по настроению.

А выборов уже нет, не заметили? Если сейчас это проглотить, президента нам выберут суды и "Беркут". Механизм простой, как грабли, работает безотказно.

Это результат бездействия депутатов, ихней малограмотности и самодостаточности.

И нашей пассивности в отстаивании своих прав.

Позиция - проще купить лицензию на IPTV, обслуживание сетей, строительство, заключить договор сервитута с жеком, это начало вот такого конца.

Сегодня забрали 25 гривен в месяц, на аренду места под ящик, завтра заберут голос, а послезавтра бизнес.

 

И деньги тут не помогут, общество должно сварится.

Поэтому два раза в неделю смотрим оте два ролика и думаем.

 

Шоб діяти, треба правила, а правил нема, є пристосування до ситуації.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та ніяка це не фантастика. Щоб щось змінити треба почати діяти. А коли всі навколо такі як ви без віри в себе і свої сили. І коли ніхто нічого не робить, то нічого і не зміниться.

Нас сегодня было всего лишь пять с небольшим хвостиком тысяч. Знали бы вы, как "они" перепугались. Экстренное совещание (в воскресенье ;) ). Всё руководство заводов, города съехалось. Сидели как мыши. А народ их под входом поджидал. Когда замёрзли - постучали в окошко складной удочкой. Заседающих чуть кондрашка не хватила, начали верещать, что окна бьют. Ну это я отвлекся, увлекся. Я к чему - пять тысяч, это ого-го. Пятьдесят - достаточно для революции. Про принцип "волны" на спортивных стадионах почитайте. Как и кем образуется, как протекает, когда гаснет.

А на счёт выборов в Донбассе - фото.

post-15684-0-64457900-1352060781_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поддерживаю, проблема именно в народе, а точнее в том, что народ НЕ ВЕРИТ в то, что что-то может изменить, но ведь МОЖЕТ!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2УмникХреновъ

Вот революции еще не хватало

ИМХО, других путей нет.

Вот зашёл мультик глянуть и почитать, что ТС предлагает. А по сути и не предлагает ничего.

Скууууууучно :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2УмникХреновъ

Вот революции еще не хватало

ИМХО, других путей нет.

Вот зашёл мультик глянуть и почитать, что ТС предлагает. А по сути и не предлагает ничего.

Скууууууучно :)

Да ну его в ж#пу, такой путь.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

підтримую!!!

хто давніше бачив фільм "Секрет" погодиться, що крім бажання і віри нічого не існує!!! Але вони повинні бути істинні!

щодо пропозицій... хз, якщо кожен подумає і дасть ідею, то хоч одна буде варта уваги!

 

логіка підказує, що революція не помішала б, але щоб була кров, як хоча б одного депутата поріжуть трошки або застрелять - результат буде, інакше вони знову позапихаються назад тільки під прикриттям в іншому складі (2004 рік підтверджує)

 

так, як завжди є мінімум 2 шляхи вирішення, можна знову збиратись в Києві і мітингувати, але думаю зараз багато народу не збиреться, тут звичайно респект і уважуха, але це не деньок помітингувати дома в Маріуполі, хоча, можна кожному дома помітингувати, але тут все не просто

другий варіант... треба збиратись за пивом... і зробити схему для підбурювання народу, тут головне масовість, так як в інституті, якщо всі не ходили на пари, то всіх не виженуть, наприклад якщ ціле місто не купить хліб в один день або не заплатить за газ.... тоді можна сміло очікувати на реакцію! треба щось, що заставить валитись їх методи, тоді вони запитають нас!!!

або третій варіант без масовості... хз, можна зробити якусь диверсію... як у фільмах, де команда невдах з 5 чоловік робить вчинки галактичного маштабу

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо дивитися наприклад з моєї точки зору, то тільки революція. Це звичайно буде егоїстично, але якщо більшість не хоче нічого зробити щоб жити краще, або їм і так добре тільки б не чіпали, то чому я маю погоджуватися з таким станом речей і не маю права принести зміни які відібються і на інших.

Я не за революцію в принципі. Але в даному випадку це єдиний шлях до змін на краще в майбутньому. Тому що, для іншого виходу потрібно щоб народ був більш свідомим і мудрим. В нас основна маса населення здатна хіба в прірву тягнути, а не будувати. Тому цю масу можна лише використати в своїх цілях. Тобто стати таким же самим маніпулятором.

Ну або просто "забити болт" на свій народ.

Тобто я бачу таких 2 варіанти. Або революція, або жити далі як і живемо.

 

Правда після революції людям таки прийдеться змінитися на краще чи змінити суспільство на краще, бо тоді справді з часом знову все стане як і тепер. Революція лікує наслідки а не першопричину.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

революція воно то добре... але щоб це не переросло в щось більше... в погроми і в громадянську війну...

думаю, нам це не доречі... і ще одне.. після революції, треба щоб була демократія, а може так вийти, що якийсь диктатор прийде знову...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а може так вийти, що якийсь диктатор прийде знову...

после нее пришел некто другой, не п@зд#ц, но очень похож)) с косой....

 

Не умеют нашил люди готовить революцию, многолетняя история тому пример

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...