Перейти до

Заземлення


batoks

Рекомендованные сообщения

як краще заземлити т.д. , якщо металева мачта заземленна до неї можна приеднувати чи краще окремо контур зробити,Що ви скажите про грозозохист на скільки його хватить, і чи доцільно його ставити

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

нанобридж хочу заземлити і рокет

заземли мачту, але дай ще дріт оцинкований 3мм суцільний починаючи 20 см. над мачтою в самий низ

 

контур: робиш з 3х арматур довжиною не менше 1.1м, діаметром не менше 12мм, зварюєш їх дротом 6мм, але не робиш трикутник нів’якому разі, а вздовж лінії тобто: |____>1м._____|____>1м.______| і забиваєш штирями в землю, до центральної арматури приварюєш болт, прикручуєш цей оцинкований дріт туди, а потім береш потужний паядбник, багато кислоти і добре це прикручене з’єднання заливаєш припоєм!!!!

 

мінус трикутника полягає в тому, що менша проща розсіювання струму і є пеерсічені струми!!!, а в лінії максимальна проща розсіювання, відповідно менший опір!

Відредаговано Кузьменко.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

....якщо металева мачта заземлена ...

 

Если мачта заземлена, зачем тебе делать контур??? 

И тут сработает закон Ома:)

Контур будет иметь сопротивление УСЛОВНО скажем 5 Ом а типа земля мачты 2 ом, какое получим общее заземление;)

 

Другое дело если контур будет гальваниски развязан с мачтой, а его полоса выходить на грозоприемник над мачтой.

 

я имею ввида можно ли нанобридж заземлить к мачте

И тут то же много вопросов.

Ответ, ключевое слово павлабор, дальше поиск.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

на днях буду ставить мачту 30м, саму мачту заземлять не буду, если получится поставлю ее на изоляторы, тросы растяжек через изоляторы -орешки. вверху мачты  на изоляторе будет стоять штырь диаметром 12мм , остро заточенный и своим проводом будут заземлен, единственно не решил каким проводом пустить вниз и как кинуть заземление с общей точки внутри гермобокса.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

на днях буду ставить мачту 30м, саму мачту заземлять не буду, если получится поставлю ее на изоляторы, тросы растяжек через изоляторы -орешки. вверху мачты  на изоляторе будет стоять штырь диаметром 12мм , остро заточенный и своим проводом будут заземлен, единственно не решил каким проводом пустить вниз и как кинуть заземление с общей точки внутри гермобокса.

Круто!:)

А если всеж долбанет в мачту!?

Изоляторя которые орешки вообщето используют для другого!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

прямое назначение орешков я знаю) мне главное, чтобы в трос молния не попала и трос не стал тоководом молниезащиты, тк внизу будет прикручен к вкопанному швеллеру

я думаю не должна в мачту шарахнуть , тк  молниеприемник на вверху мачты будет иметь меньше сопротивление чем мачта, получается стержневой вид молниезащиты.

можно дополнительно подстраховаться и кинуть сверху мачты вниз два троса ( со стороны  антенн ) и трос заземлить. получится  тросовый молниеотвод.

токовод  решил сделать с остатков стального троса растяжек , как раз по госту -не меньше 6 мм для наружного применения токовода.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

гыыыы

смотрю на Вас и удивляюсь

если молния даже рядом долбонет то все вышесказанное не спасет :)

а так получится что треснут изоляторы от ветровой нагрузки и халабуда сама развалится :) полегчает?

Відредаговано moriarty
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від imbiter
      потрібно 20шт по перерахунку з ПДВ....
    • Від toughkrua
      Пропонуємо комплексне рішення організації захисту комутаторів доступу від блискавки. Рішення складається з плати захисту, кронштейну для розташування плат захисту, і 19" дюймової панелі для організації підводу кабелів.
       
      Особливість нашого рішення полягає у щільності монтажа. Наприклад, на фото, що додаються, демонструється вузол з 5ма 24-портовими комутаторами.
      Панель висотою 1U вміщує 24 плати захисту. Кабель кріпиться у отворах за рахунок легкого загибу, що робить монтаж легким, при цьому фіксація достатня, щоб кабель не вислизував.
       
      Отвори в кронштейні без різьби під саморізи. Собі ми нарізаємо різьбу під гвинти.
       
      Вартість: плата захисту 1,9 уе; кронштейн на 11 місць 2,5 уе; панель 4 уе.








×
×
  • Створити нове...