Перейти к содержимому
Local

ingr

Сitizens
 • Публикации

  509
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  2

Последний раз ingr выиграл 30 июля 2017

Публикации ingr были самыми популярными!

Репутация

69 Очень хороший

О ingr

 • Звание
  Вампиреныш

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. KaYot, тут youtube.com/watch?v=_ILkLUE3Zxc розбирають Шевроле Болт з детальними поясненнями. Там є 2 кВт нагрівач і теплообмінник кондиціонера в системі охолодження батареї. Нагрівач підігріває батарею до 17 градусів, при необхідності, для швидкого заряду. Охолодження - ну жирують американці. Кондиціонер для акумулятора, коврик для мишки... Ну таке. Недавно пробігала новина про фторидні акумулятори. Говорять лише про більшу (8 разів) густину потужності і безпеку, але не про ресурс. Оскільки, при мсовому виробництві ціна напряму залежить від ваги компонентів, то можна сподіватися що така батарея буде, принаймні, дешевшою. Тоді, можливо, появиться економічний сенс в електромобілях.
 2. ingr

  синхронный канал, что это?

  В телефонії 2Мбіт синхронні канали формувалися доволі простим набором жорсткої логіки. Необхідність синхронізації в якійсь мірі була наслідком досяжної на той момент складності. Передача сигналів взаємодії між автоматичними телефонними станціями для встановлення зв'язку між абонентами (зайняття каналу, набір номеру, відбій) була в прямій залежності від доступної складності. Тобто, спочатку кожен з 30 розмовних каналів мав 2 сигнальні канали (бінарні 1/0 з швидкістю 2 кбіт) які передавалися в одному зі службових таймслотів. При тому використовувався цей ресурс доволі неефективно - зайнятість каналу відповідала передача постійної "1" в одному з сигнальних каналів а набір номеру - імпульсами з частотою 10 Гц (це навіть не 10 біт/с). Розвиток мікропроцесорів і впровадження їх в телефонії призвели до природного підвищення ефективності використання того каналу. Тобто, в каналі 64 кБіт/с побігла інформація між двома мікропроцесорами а не горою електромагнітних реле. Навіть при тому, що інформації побільшало - передавали не лише номер абонента й всіляку побічну інформацію (ім'я абонента і т.п.), ресурсів такого каналу вистачало на обслуговування величезної кількості розмовних каналів. Так що в наступних трактах в тому самому напрямку передавалося вже не 30 а 31 розмовний канал тому що не було потреби в ще одному каналі службової інформації. Таким чином отримали "загальний канал сигналізації" а сьома версія протоколу взаємодії є на сьогодні стандартом.
 3. ingr

  синхронный канал, что это?

  В телефонії був етап розвитку коли використовувалися тільки синхронні канали. Електричний сигнал з мікрофона перетворювався в цифровий вигляд аналого-цифровим перетворювачем (АЦП,розрядність 8 біт * 8 000 виборок в сек. = 64 кбіт/с). 30 таких каналів +2 службових для передачі телеметрії і сигналів керування "упаковували" в один потік 2048кбіт/с (2Мбіт або E1 в Європі). Навіть якщо канали не використовувалися - там передавалися 0 (при тому, з тими нулями боролися кодуванням, тому що втрачалася синхронізація). Тобто, кожен біт і кожен канал мав жорсткий момент часу в який він передавався. І він передавався гарантовано в той момент часу. Окрема проблема була з синхронізацією таких мереж в масштабах країни, коли необхідно було синхронізувати передачу не просто між двома точками а через ланцюг телефонних станцій і систем передачі. Коли виникла проблема передачі цифрової інформації між комп'ютерами - придумали "адаптер" (буфер) який замість виборок АЦП видавав в канал дані від комп'ютера. Відповідно, комп'ютер "мусів знати", що дані можна передавати не швидше і не повільніше 64*n кбіт/с (n-кратність нарощування швидкості). Відповідно, були стандарти ком-порта, в якому був окремий дріт синхронізації. Якщо у вас є мережа з каналами, комутаторами і модемами які підтримують ті протоколи то ви можете організувати для клієнта синхронний (або "гарантований") канал, в якому пінг буде йти між його компютерами 52,3474567456 мс завжди (желізобетонно, незалежно від навантаження від інших абонентів). Відповідно, продавали це за доволі великі гроші, тому що Інтернет на той час був дуже "негарантований".
 4. ingr

  Поиск представителей провайдера lanet.ua

  Зловживання не є особливістю саме наших правоохоронних органів - усім людям притаманна опортуністична поведінка. Але в де-яких спільнотах це доволі сильно виділяється. Як казав Антон Носик перед смертю - за два роки перебування на посаді директора мейла йому не поступило жодної законної вимоги від силовиків, цікавилися лише конкурентами, дружинами і любовницями...
 5. Li-ion з мобілок: 3.85V, 3.8V, 3.7V, 3.7V, 3.6V (написано на корпусі).
 6. Справа в тому, що перерозряд шкідливий для будь-якого акумулятора і це інтуїтивно зрозуміло. Трохи дивно, що задля збільшення ресурсу резервують аж 20% (натрапляв на аналогічні цифри в біосі якогось леново). Те що заряд до 100% шкідливий - це зовсім не очевидно. Хоча з критеріїв заряду і рекомендованих умов зберігання можна зробити саме такий висновок. Питання, на скільки 100% заряд зменшує ресурс? Або, на скільки можна збільшити ресурс використовуючи лише 60% максимального потенціалу? Доречі, 4.05 В це дуже близько до 80% заряду.
 7. Дуже цікаво. Якщо не секрет, як дійшли до номіналу 4.05В? Виробники типово описують режим заряду як обмеження напруги до 4.2В з відключенням заряду при падінні струму до 65-100мА. Тобто, воно дійсно не може працювати в буферному режимі "напряму" (хіба що керувати буферною напругою таким чином, щоб струм заряду падав до 0 при підході до 65мА). Але можна пробувати ноутбучний варіант, коли нормальне живлення 19 В а батарея з трьох банок дає 12,6-9 В, має окрему зарядку і включена в систему "через дідод". Один з виробників рекомендує зберігати акумулятори зарядженими на 50% і повністю заряджати лише безпосередньо перед використанням...
 8. KaYot, якщо не секрет, звідки рекомендації про обмеження максимального заряду для літієвих акумуляторів?
 9. ingr

  Поиск работы за кордоном

  "Бляхери" поводяться відповідно до створених умов. Переважна більшість людей поводяться відповідно до створених умов. Та дівчинка в Лексусі - також. Тобто, в появі "бляхерів" винна держава а в аварії з дівчинкою за кермом - люди які їй купили авто.
 10. ingr

  Поиск работы за кордоном

  Вісім місяців тому в Харкові збили 6 (шестеро) людей на смерть. Учасників затримали. Авто, мабуть, як кілька місяців з салону. Недавно на УНІАН про неї згадували. Хочете порівнювати? Може знайдемо статистику по "бляхерах" і "не бляхерах" і вже тоді "об'єктивно" порівняємо? Держава, звичайно, ніяким боком до існування анонімних "бляхерів" відношення не має, а всі "бляхери" апріорі винні і підлягають превентивній ізоляції від суспільства як такі що проявили свою небезпечну неповноцінність.
 11. ingr

  Поиск работы за кордоном

  Полеміка про оплату праці, очевидно, більш продуктивне заняття аніж діалоги з уявними абонентами про ціну на послугу. А полеміка важлива, тому що інколи відносно високооплачувані працівники збираються на заробітки за кордон. При тому що адекватних кандидатів на біржі знайти важко навіть на не складну роботу... От "засвітить" Dimkers контору і тут всі актуальні теми на формі стануть типу "шукаю монтажника".
 12. ingr

  4G прийшов

  В умовах міської забудови, в приміщенні за 200 м. (по Гуглкарті) від базової станції бувають проблеми з голосовим зв'язком. Який там інтернет? Комфортне використання доступу до мережі (саме комфортне, тобто без потреби вишукувати якісь кращі умови для прийому в межах кімнати, думати чи то сайт чи мобілка тормозить чи то користувачів в мережі забагато) реально можна гарантувати тільки через вайфай в тій самій кімнаті. Хоча, в одноповерховій Америці народ прямує до нових горизонтів https://www.ericsson.com/en/news/2018/5/4k-over-5g-at-u.s.-open
 13. ingr

  Балансир ER121 от MICROWATT

  hex@set, Ви просто інших не бачили Стосовно об'єктивності оцінки - припою тут забагато. І це також проблема. Так само, якщо би його було замало. От тільки оцінити вплив цього фактору на надійність доволі важко. А от якщо флюсу там нема (з фото не зовсім зрозуміло) - то це однозначний плюс. Загалом, стосовно зовнішнього вигляду ви сильно перебільшуєте.
 14. ingr

  Тестер электрики/сопротивления

  ut210e маленький і функціональний. Вимірює ємність (потенційно можна "прикинути" відстань до обриву на витій парі). Стосовно акумуляторів - можна вимірюючи напругу на першому потиснути "zero" і на наступних буде показувати відхилення від того першого. Можна постійний струм безобривно вимірювати. Але мало ймовірно, що такі виміри якось суттєво підвищать надійність мережі... Також цікавий ще детектором електричного поля (прихованої проводки).
×