AndreeKosiora Опубликовано: 24 травня, 2006 Опубликовано: 24 травня, 2006 Сдам в аренду веревкоход. Сутки - 50грн. Прекрасно ездит по стальной проволоке диаметром 2-3мм. Выполню монтаж сети любой сложности.
Zlobar Опубліковано: 24 травня, 2006 Опубліковано: 24 травня, 2006 Сдам в аренду веревкоход. Сутки - 50грн.Прекрасно ездит по стальной проволоке диаметром 2-3мм. Выполню монтаж сети любой сложности. О! Оставь аську или телефон.
hoan_gonsales Опубліковано: 24 травня, 2006 Опубліковано: 24 травня, 2006 Фотки в студию!!! Оно 150 метров со шнурком ф3 проедет?
Zlobar Опубліковано: 24 травня, 2006 Опубліковано: 24 травня, 2006 Продаешь? Также интересен воздухолёт ...для труднодоступных мест
AndreeKosiora Опубліковано: 24 травня, 2006 Автор Опубліковано: 24 травня, 2006 Все вопросы в аську 240969647. город Днепропетровск. Испытывалась на стальном канате 3мм. Продам - 70$.
AndreeKosiora Опубліковано: 24 травня, 2006 Автор Опубліковано: 24 травня, 2006 Также интересен воздухолёт ...для труднодоступных мест Как ты себе это представляеш. Все варианты которые я расматривал слишком стремные.
Zlobar Опубліковано: 24 травня, 2006 Опубліковано: 24 травня, 2006 Как ты себе это представляеш. Все варианты которые я расматривал слишком стремные. Например, Вжик из Чип&Дейла )
Zlobar Опубліковано: 24 травня, 2006 Опубліковано: 24 травня, 2006 Все вопросы в аську 240969647. город Днепропетровск. Испытывалась на стальном канате 3мм. Продам - 70$. В течении недели должен быть в Днепре. Покажешь в действии?
SProtsak Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 Продаешь? Также интересен воздухолёт ...для труднодоступных мест Робин-Гуд в помощь :loop:
Zlobar Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 Также интересен воздухолёт ...для труднодоступных мест Робин-Гуд в помощь :loop: Даете Робина в аренду? ))
SProtsak Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 Даете Робина в аренду? )) Нажаль зараз на руках. Є в наявності тренована макака із місцевого цирку :loop:
Zlobar Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 ...Є в наявності тренована макака із місцевого цирку :loop: Платня має бути в бананах?
SProtsak Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 Жарти жартами, але сам бачив, як за допомогою рогатки перекидували між 2ма 9типоверхівками дратву, прив`язану до якоїсь залізяки (до якої знизу небачив). Відстань між домами була метрів 50+-. Головне в такій справі не попасти в колегу на іншому будинку, чи у вікно якоїсь бабки. Що страшніше не знаю :loop:
Zlobar Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 Жарти жартами, але сам бачив, як за допомогою рогатки перекидували між 2ма 9типоверхівками дратву, прив`язану до якоїсь залізяки (до якої знизу небачив). Відстань між домами була метрів 50+-.Головне в такій справі не попасти в колегу на іншому будинку, чи у вікно якоїсь бабки. Що страшніше не знаю :loop: В нас теж цікава хохма була по радіодротах вирішили спускати кабель з одного будинку на інший нижчий Застрягало раз 20, витратили години три
SProtsak Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 В нас теж цікава хохма була по радіодротах вирішили спускати кабель з одного будинку на інший нижчий Застрягало раз 20, витратили години три Досить поширений спосіб, тільки, щоб перепад висот був >=30 градусів, і щоб скруток на первинних дротах небуло + масивний груз.
KLN.NET Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 Так. ОФФТОП... Верёвкоход сабжевый ещё продаёцо?! 70$? В Днепре?!
Zmei Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 Есть приспособа мона до 200м провешивать сразу если надо пишите подскажу де купить!!!!!!!!!!!!!
SProtsak Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 Есть приспособа мона до 200м провешивать сразу если надо пишите подскажу де купить!!!!!!!!!!!!! Що за приблуда? Принцип дії? Скільки коштує? Як кажуть: "фото в студію"
Zmei Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 Звичайна рушниця для підводного полювання (не зовсім звичайна) в якості рушійної сили використовуєтся ститнений газ (кисень). Перевиряли цю штуку вчора якщо нема сильного вітру прицільно можліва десь 220 м перекинути. Використовуєтся звичайний кивларовий реп діаметром десь 2-3 мм він витримує навонтаження десь 100кг. Все це гарно алеж ця рушниця коштує приблізно 1500уе :00:
SProtsak Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 Звичайна рушниця для підводного полювання (не зовсім звичайна) в якості рушійної сили використовуєтся ститнений газ (кисень). Перевиряли цю штуку вчора якщо нема сильного вітру прицільно можліва десь 220 м перекинути.Використовуєтся звичайний кивларовий реп діаметром десь 2-3 мм він витримує навонтаження десь 100кг. Все це гарно алеж ця рушниця коштує приблізно 1500уе :00: =) За таку ціну я сам по дротах на іншу кришу перелізу =:-/ шутка юмора. Ги, а як ловити (приймати) постріл такої рушниці на сусідній криші, якщо відстань до неї скажімо 70 метрів? Я б на таке не підписався :-0 Та й зовидить мене наша "доблесна" миліція із таким девайсом... довго буду їм пояснювати, що я не верблюд.
Zmei Опубліковано: 25 травня, 2006 Опубліковано: 25 травня, 2006 Це рушніця для подводного полювання!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loop: Коли випробували на даху куди требо було сртіляти поклали дошку тому що покрівля бу з шифера і все чудово стріла влучила точно!!!!!!
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВхід
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас