Перейти до

Потрібно встановити опори Львівська обл.


Рекомендованные сообщения

~40 опор між селами

 

1. скільки опори (дерев’яні/залізобетонні)винесуть,

2. доки,

3. робота?

Відредаговано Кузьменко.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1 . дерев'яні опори 6м - 250-300грн + привоз з тернополя

2. проект - 2-4грн/м

3. від 40грн до 80грн (як договоритесь)- яма + встановлення опори 

по установці  - зверніться в Укртелеком - вони поставлять

Відредаговано logic
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

За опори в Тернополі відомо.

 

2. проект - 2-4грн/м

Це проект на протяжку лінії?

Цікавить проект і дозвільні документи на виділення земельної ділянки під опори та на їх встановлення.

 Хтось вже таке робив?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 опора і установка опор від 350грн/опора + так само як проект на підвіс кабеля по опорам РЕС 


2. в тернополі на даний час немає опор і скоро не буде

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

йдіть в міськраду і вам там все скажуть

Це напевно жарт.

Ви якщо не знаєте самі, краще не відповідайте взагалі.

Ось, наприклад, що мені відповіла знаюча людина:

Чтобы установить свои опоры необходимо:

- Выбрать трассу установки, поскольку от этого будет напрямую зависеть количество согласований. Если трасса идет вдоль дороги, то согласовывать её надо с собственником дороги (УКРАВТОДОР - если между нас пунктами, местные советы - внутри нас. пунктов.

- Заказываете в специальной организации (с лицензией и/или сертифицированными проектантами) проект.

- Подаете декларацию в ГАСК по месту производства работ (если в нескольких районах - то в каждом районе)

- При строительстве в населенных пунктах получаете в местных советах ордера на производство земляных работ по трассе установки столбов (Данный пункт пишу по опыту Симферополя. Возможно что в вашем случае местные советы и не принимали соответствующие Правила выполнения земляных работ)

- По итогам строительства подаете декларации в ГАСК о завершении строительных работ.

Це дещо більше ніж порада піти до міськради.

 

Цінність такого форуму не в тому, що тут зібрались найначитанніші чи найрозумніші люди. Цінність в людському досвіді.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

по-моєму, якщо вже бавитись з оформленням землі, то краще кабель прокласти в грунті.. а з точки зору дозвільної документації - принцип один і той же, що для опор, що для прокладки в грунт. Знаюча людина Вам його розписала майже вірно.   нажаль, по цінах  не скажу, опорами не займаюся.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

по-моєму, якщо вже бавитись з оформленням землі, то краще кабель прокласти в грунті.. а з точки зору дозвільної документації - принцип один і той же, що для опор, що для прокладки в грунт. Знаюча людина Вам його розписала майже вірно.   нажаль, по цінах  не скажу, опорами не займаюся.

В цій темі хлопці описують, як вони прокладають кабель під землею. Я їх запитав просте питання,але відповідь так і не отримав.

Відредаговано горянин
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Горянин, на просте питання є проста відповідь - те ж саме, коли клієнт попадає між стовпами. Є екілька варіантів, які, я думаю, ви і самі знаєте, питання в тому, що в будь-якому випадку треба копати.
вибачте за офтоп

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від SXM.U
      У фоні прийнятого НАКАЗУ комусь Обленерго змінили плату за доступ до опор? У наших краях (Вінницяобленерго) відверто ігнорують, мовляв, "у нас все як було", пропонуючи встановити нову "договірну ціну" в  19,5грн/оп.. На листи з вимогою "привести у відповідність" - мовчанка. Хтось з операторів/провайдерів піднімав цю тему? Десь на форумі про Тернопіль був топік, знайти, на жаль, не можу...
    • Від Maxxx
      Чекаємо наступного підвищення тарифів?
    • Від Інет.укр
      Що робити з таким начальником РЕМ?Коли перейшов дорогу великій канторі?
      п.с техумови є але на іншу фірму, але це їх не повинно цікавити я думаю, головне що за тех.умови оплатили і за опори платити будемо!
      Вызов@00380503725(00380503725345)_20200624125112.mp3
    • Від zas
      Яка зараз ціна за стовп Львівобленерго 0.4кВ? Коли вони останній раз піднімали ціну?
    • Від vit75
      Видел ящики на опоре РЕМ, запитаные от электро-проводов на этой же опоре, без счетчика.
      Кто так делает? Как выглядит по доках. Проект и договор с РЕМ есть. Что нужно делать? Новый проект? Дополнение к договору?
      И главное. Цена вопроса, одноразово и ежемесячно?
×
×
  • Створити нове...