Перейти к содержимому

Рекомендованные сообщения

Опубликовано:

Стоїть база 2 rocket m2 + антена ubnt 90градусів  30 клієнтів на антену  ефір чистий  у всіх пряма видимість , відстані до 3 км сигнали не нижче -66 . у всіх нанобріджі.. швидкість більше 1 мегабіта на юзера недає... думав через те що в половини клієнтів сигнали -48 - зменшив вручну потужнісь в кожного абона до межі -60 все без змін коли відключаю всіх юзерів від антени і сам приєднюся нанобріджом то по тесту більше 5м недає ... що робити???? може тітанум рокета поставити ????  танці з бубном непомогають міняв рокети міняв піктейли антени без результату... може є якась фішка з настройкою аірмаксу ???? 

Опубликовано:

Стоїть база 2 rocket m2 + антена ubnt 90градусів  30 клієнтів на антену  ефір чистий  у всіх пряма видимість , відстані до 3 км сигнали не нижче -66 . у всіх нанобріджі.. швидкість більше 1 мегабіта на юзера недає... думав через те що в половини клієнтів сигнали -48 - зменшив вручну потужнісь в кожного абона до межі -60 все без змін коли відключаю всіх юзерів від антени і сам приєднюся нанобріджом то по тесту більше 5м недає ... що робити???? може тітанум рокета поставити ????  танці з бубном непомогають міняв рокети міняв піктейли антени без результату... може є якась фішка з настройкою аірмаксу ???? 

В сумме сколько мбит/с дает на интерфейсе рокета ? 

Опубликовано:

горбики на спектрограмі це якийсь глюк прошивки замічаю його всюди на обладнанні з новою прошивкою але як бачите вони несильні .. шумів ноль під час тестування іншу секторку вимкнув а так в реалі вони розкидані на каналах перша 2442 а друга 2652 

post-13944-0-02699700-1387748421_thumb.jpg

Опубликовано: (изменено)

Какая версия прошивки сектора и клиентских точек?

Изменено пользователем SDE
Опубликовано:

Попробуй сменить частоту на 23хх, посмотреть как будет. С внешним каналом все в порядке? CCQ и аирмакс квалити сколько показывает?

Опубликовано:

сектор 5,5,3   клієнти не ниже 5,3 

 

А как обстоят дела на другом вашем секторе ?

 

 

горбики на спектрограмі це якийсь глюк прошивки замічаю його всюди на обладнанні з новою прошивкою але як бачите вони несильні .. шумів ноль під час тестування іншу секторку вимкнув а так в реалі вони розкидані на каналах перша 2442 а друга 2652 

 

Ну и спектр у вас однако, пробовали перешивать рокет на другую прошивку или заменить его ?

Опубликовано: (изменено)

такое ощущение что эзернет в 10-ке

езернет підєднаний до комутатор 450g дивився шойно всетаки в 100м ... 

 

 

сектор 5,5,3   клієнти не ниже 5,3 

 

А как обстоят дела на другом вашем секторе ?

 

 

горбики на спектрограмі це якийсь глюк прошивки замічаю його всюди на обладнанні з новою прошивкою але як бачите вони несильні .. шумів ноль під час тестування іншу секторку вимкнув а так в реалі вони розкидані на каналах перша 2442 а друга 2652 

 

Ну и спектр у вас однако, пробовали перешивать рокет на другую прошивку или заменить его ?

 

цікава річ зі спектром сам замітив але тестував шойно на інших 4рьох базах то те саме показує... правда там незнаю як працює бо немає ще такої загрузки і кількості абонентів .... може то обладнання лєве ???? що китайці почали китайців підробляти ??? 

Скиньте будьласка хтось свій прінскрін Airviwer на рокеті м2 в діапазоні від 2312 до 27,,,, цікаво глянути якщо  у вас такого немає то все тоді ясно....

Изменено пользователем seyn
Опубликовано: (изменено)

И кстати по поводу титанов - по моему зря выброшенные деньги, поэтому менять не торопитесь. В свое время наэксперементировались с ними, в итоге вернули обыкновенные рокеты, а часть перевели на Микротик.

Была уже когда-то проблема похожая на вашу, но только она была непостоянная, помогла замена БС. 

И вот мой скан эфира:

Изменено пользователем SDE
Опубликовано:

И кстати по поводу титанов - по моему зря выброшенные деньги, поэтому менять не торопитесь. В свое время наэксперементировались с ними, в итоге вернули обыкновенные рокеты, а часть перевели на Микротик.

Была уже когда-то проблема похожая на вашу, но только она была непостоянная, помогла замена БС. 

И вот мой скан эфира:

пізно сьогодні в 22:00 отримали тітанум рокет і замінили результату ноль.... а у вас теж бачу якісь піки на спектрограмі ... це реальні точки чи просто теж глюк прошивки ?? доречі на  тітанумі немає таких піків

Опубликовано:

 

На 2.3 пробовали тестировать??

пробував теж саме

 

Всё больше и больше напрашивается кабельная проблема...

Опубликовано: (изменено)

у меня такое было с включеным мониторингом Ubiquiti AirControl, после ее правильной настройки инет у народа побежал

Изменено пользователем adik_v
Опубликовано:

 

 

 

На 2.3 пробовали тестировать??

пробував теж саме

 

Всё больше и больше напрашивается кабельная проблема...

 

и это факт.

 

проблема вирішена... а був прикол з підгорівшим юзерским обладнанням.. юзер звернувся нет непрацює виключаю його антену все гуд включаю попа... зняв обладнання на нього заходить все гуд але  коли включити його то  все падає ... пробував включити його в режим ап то взагалі в офісі роутер з ноутом переставав працювати навіть на відстані 1 м..... Одним словом получилась непогана глушилка для віфі..... )))))

Опубликовано:

 

 

 

 

На 2.3 пробовали тестировать??

пробував теж саме

 

Всё больше и больше напрашивается кабельная проблема...

 

и это факт.

 

проблема вирішена... а був прикол з підгорівшим юзерским обладнанням.. юзер звернувся нет непрацює виключаю його антену все гуд включаю попа... зняв обладнання на нього заходить все гуд але  коли включити його то  все падає ... пробував включити його в режим ап то взагалі в офісі роутер з ноутом переставав працювати навіть на відстані 1 м..... Одним словом получилась непогана глушилка для віфі..... )))))

 

 

куплю. :)

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Похожие публикации

×
×
  • Создать...