Перейти до

Внесення в реєстр НКРЗІ


Рекомендованные сообщения

Добрий вечір.підскажіть що потрібно вказувати у пункті 11 в заяві для регістрації в реєстрі операторів/провайдерів НКРЗІ.

Вид діяльності суб’єкта господарської діяльності, який планується здійснювати

я хочу зарегіструватися як оператор.дякую

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я конечно дико извиняюсь, но с вопросами по заполнению бумаг (впрочем, как и с другими) вполне можно позвонить в рабочее время в НКРЗ по телефону, указанному на сайте, и Вы удивитесь, но они на них вполне нормально отвечают. Данная практика также может Вам помочь и с другими инстанциями.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Добрий вечір.підскажіть що потрібно вказувати у пункті 11 в заяві для регістрації в реєстрі операторів/провайдерів НКРЗІ.

Вид діяльності суб’єкта господарської діяльності, який планується здійснювати

я хочу зарегіструватися як оператор.дякую

Телекон это может сделать за вас. Оперативно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Телекон это может сделать за вас. Оперативно.

что сделать? заполнить анкету? там нет ничего сложного, чтобы платить за это юристам

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Добрий вечір.підскажіть що потрібно вказувати у пункті 11 в заяві для регістрації в реєстрі операторів/провайдерів НКРЗІ.

Вид діяльності суб’єкта господарської діяльності, який планується здійснювати

я хочу зарегіструватися як оператор.дякую

как оператор- Вам потребуется получить лицензию. а регистрация только для провайдеров

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Добрий вечір.підскажіть що потрібно вказувати у пункті 11 в заяві для регістрації в реєстрі операторів/провайдерів НКРЗІ.

Вид діяльності суб’єкта господарської діяльності, який планується здійснювати

я хочу зарегіструватися як оператор.дякую

как оператор- Вам потребуется получить лицензию. а регистрация только для провайдеров

 

Опять 25.... :) Если оператор и на вифи то да... лицензия на частоты, а если кабель и сеть ваша, и в планах предоставлять услуги по обслуживанию чужих сетей нет, и сдавать в аренду вы свою сеть не будете то лицензия не нужна, можете и как оператор регистрироваться.

 

А по поводу пунктов таки да, практически на все вопросы отвечают, даже на этот - про лицензию, кому нужна а кому нет, и даже в письменной форме после регистрации в реестре. Это для умных всяких служб которые требуют предоставить лицензию. Без этой бумажки очень трудно (практически не возможно) доказать той же налоговой (возможно сейчас что-то поменялось) что не нужна тебе лицензия, соответственно можешь быть на едином налоге, а так с оператором запрут в общую систему.

Відредаговано BARVIT
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не в чем, просто без оператора, провайдер не может иметь собственную сеть, он может гонять инет по сетям оператора.

Відредаговано BARVIT
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 провайдер телекомунікацій – суб’єкт господарювання, який має право на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій без права на технічне обслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку;

 

 

Таким чином, для здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг доступу до Інтернету та/або з технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення, телемереж суб’єкт господарювання повинен подати заяву про включення до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій з відповідним видом діяльності, територією та статусом (оператор або провайдер), відповідно до вимог статті 42 Закону у порядку, затвердженому рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 01.11.2012 № 560 та зареєстрованому в Міністерстві юстиції України від 22.11.2012 за № 1958/22270.

Оскільки вид діяльності з надання послуг доступу до Інтернету та/або з технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення, телемереж не входить до переліку видів діяльності, що підлягають ліцензуванню, визначеному частиною сьомою статті 42 Закону, необхідність отримання ліцензії на вказаний вид діяльності відсутня.

 

 

Ну и выходит что раз ты провайдер то не можешь не обслуживать не эксплуатировать сеть :) и соответственно накой вам сеть которую вы не можете эксплуатировать?

Відредаговано BARVIT
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

сеть может принадлежать провайдеру, но обслуживать ее он не будет... не? почему?

И пользоваться не будет? тогда кто ей пользоваться будет? А отсюда далее... і надання в користування каналів електрозв’язку...

 

Нет ну можно наверное растянуть сеточку на полляма денег, быть провайдером, и не раздавать вообще ничего, ну не пользуюсь я ей :) так построил от скуки, теперь могу всем сказать - что все таки может провайдер сеть иметь, ну а сеть его....

 

Вот чего то тут написано: До уваги суб’єктів господарювання, які включені зі статусом провайдер до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій

Звертаємо вашу увагу, що провайдер телекомунікацій набуває прав, відповідно до вимог статті 38 Закону України «Про телекомунікації» (далі – Закон), з урахуванням частини третьої цієї статті та обов’язків відповідно до вимог статті 39 Закону з урахуванням частини другої цієї статті.

Может чего-то старое, не искал я 38 закон и часть третью... может чего добавили к правам а может забрали :)

Відредаговано BARVIT
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

сеть может принадлежать провайдеру, но обслуживать ее он не будет... не? почему?

И пользоваться не будет? тогда кто ей пользоваться будет? А отсюда далее... і надання в користування каналів електрозв’язку...

 

Нет ну можно наверное растянуть сеточку на полляма денег, быть провайдером, и не раздавать вообще ничего, ну не пользуюсь я ей :) так построил от скуки, теперь могу всем сказать - что все таки может провайдер сеть иметь, ну а сеть его....

 

я тут реестр провайдеров глянул - толпа известных (в том числе мои знакомые) названий есть провайдеры и нифига не операторы... причем знакомые - строят все полностью "в белую"

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну не знаю кто и как в реестре, было бы все так просто - взял провайдера, лицуха не нужна, с налоговой никаких головняков, стройся в свое удовольствие.... сиди на едином и не парься. Просто проходил сам через это, и в НКРЗИ задолбендил звонками, четко и ясно сказали провайдер не вопрос - но без сетки, оператор запросто без лицензии с сеткой, но при определенных условиях, ты свою сеть не можешь дать в аренду и чужие сети обслуживать тоже не можешь. При вафле вопрос сам по себе отпадает лицензия нужна.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3. Провайдер     телекомунікацій     користується    правами, передбаченими частиною  першою  цієї  статті,  за  винятком  прав, передбачених пунктами 2,  3,  6,  7 частини першої цієї статті,!!ВАЖНО!!!  а також    має   право   на   підключення   технічних   засобів   до телекомунікаційної мережі оператора відповідно до законодавства. 
!!ВАЖНО!!!  

Смотрим пункты  2,3,6,7

 2) отримання ліцензій відповідно до цього Закону; 
 3) отримання номерного ресурсу; 
6)   присвоєння   телефонних   номерів   споживачам  у  межах виділеного  оператору  номерного  ресурсу та задіяння персональних номерів   у   порядку,  встановленому  національною  комісією,  що здійснює  державне  регулювання у сфері зв'язку та інформатизації; { Пункт 6 частини першої статті 38 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2392-VI ( 2392-17 ) від 01.07.2010 } 
7) з'єднання телекомунікаційних мереж,  що знаходяться в його власності або користуванні,  з  телекомунікаційними  мережами,  що знаходяться   у   власності  або  користуванні  інших  операторів, відповідно до цього Закону; 

ПУНКТ 4

4) планування та розвиток власних мереж;  

НЕ ЗАПРЕЩЕН

 

 

Короче с сетями оператора соединяться нельзя, НО! подключаться к оборудованию оператора - можно.

Відредаговано rsst
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А у кучи знакомых лицензия есть? Если есть то как бы она дается не на оператора или провайдера а дается на обслуживание и эксплуатацию мереж. а раз так то по идее они автоматом операторы, так как провайдер не может по закону этого делать. И если есть то это уже у НКРЗИ спросить нужно как так....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну? то-есть иметь ты сеть можешь - только сделать ничего не можешь верно? Согласно пункта 7.

7) з'єднання телекомунікаційних мереж, що знаходяться в його
власності або користуванні, з телекомунікаційними мережами, що
знаходяться у власності або користуванні інших операторів,
відповідно до цього Закону;

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

не с аплинком не с соседом ты соединить свою сеть не можешь - ну разве что контент ведрами наливать..... Ну обсуждалось уже мульен раз тут же на локале, правда к единому мнению так и не пришли - но оно и не нужно, кому надо - телефон в руки и НКРЗ

 

Что значит соединяться нельзя а подключаться к оборудованию можно? Это как вообще? Не соединение?

Відредаговано BARVIT
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

не с аплинком не с соседом ты соединить свою сеть не можешь - ну разве что контент ведрами наливать..... Ну обсуждалось уже мульен раз тут же на локале, правда к единому мнению так и не пришли - но оно и не нужно, кому надо - телефон в руки и НКРЗ

а також    має   право   на   підключення   технічних   засобів   до телекомунікаційної мережі оператора відповідно до законодавства. 

Это сказано прямо!

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1280-15/page3

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну в 7 пункте тоже сказано прямо :) Но раз таке покращення, может стоит перевестись на провайдера, так как

 

4. Оператори телекомунікацій зобов’язані за власні кошти
встановлювати на своїх телекомунікаційних мережах технічні засоби,
необхідні для здійснення уповноваженими органами
оперативно-розшукових заходів, і забезпечувати функціонування цих
технічних засобів, а також у межах своїх повноважень сприяти
проведенню оперативно-розшукових заходів та недопущенню
розголошення організаційних і тактичних прийомів їх проведення.
Оператори телекомунікацій зобов'язані забезпечувати захист
зазначених технічних засобів від несанкціонованого доступу.
{ Частина четверта статті 39 із змінами, внесеними згідно із
Законом N 721-VII ( 721-18 ) від 16.01.2014 - втратив чинність на
підставі Закону N 732-VII ( 732-18 ) від 28.01.2014; із змінами,
внесеними згідно із Законом N 767-VII ( 767-18 ) від 23.02.2014 } 

 

касается только операторов, про провайдеров там нет ни слова.

 

Нужно звонить в НКРЗ :) 

Відредаговано BARVIT
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

сеть может принадлежать провайдеру, но обслуживать ее он не будет... не? почему?

И пользоваться не будет? тогда кто ей пользоваться будет? А отсюда далее... і надання в користування каналів електрозв’язку...

 

Нет ну можно наверное растянуть сеточку на полляма денег, быть провайдером, и не раздавать вообще ничего, ну не пользуюсь я ей :) так построил от скуки, теперь могу всем сказать - что все таки может провайдер сеть иметь, ну а сеть его....

 

я тут реестр провайдеров глянул - толпа известных (в том числе мои знакомые) названий есть провайдеры и нифига не операторы... причем знакомые - строят все полностью "в белую"

Поймите, этот бардак когда-то закончится. И тогда эти провайдеры начнут кричать о произволе властей, хотя сами изначально нарушали и продолжают нарушать закон.

Відредаговано zachott
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Провайдером чи оператором мені потрібно стати щоб мати свою мережу?і які іще потрібні бумаги для цього? кабельний інтернет, а не wifi.

Відредаговано EuroNet
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

я тут реестр провайдеров глянул - толпа известных (в том числе мои знакомые) названий есть провайдеры и нифига не операторы... причем знакомые - строят все полностью "в белую"

Поймите, этот бардак когда-то закончится. И тогда эти провайдеры начнут кричать о произволе властей, хотя сами изначально нарушали и продолжают нарушать закон.

 

 

если бы было нарушением закона, этим бы массово пользовались органы для снятия денежных средств...

Відредаговано rsst
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від guest105
      при здачі звіту не працюють ключі віл привату.  Дзвонив на саппорт в загальному і всіх непрацює.  Хто як вирішує проблему юзає інші чи болт забили?
    • Від EuroNet
      Доброго дня.підскажіть що потрібно вказувати в 11-му пункті у заяві на регістрацію в реєстр оператора, провайдера? і чи можно в 10-му пункті вказувати район?
      я написав їм в заяві 10-тий і 11-тий пункт так
       
       
      а вони відповіли так:
      Підскажіть що потрібно вказати в 10-му і 11-му пункті?
      Дякую.
    • Від FOP_Osypenko
      Доброго дня, шановні колеги! Вирішив подати звернення до НКРЗІ через некоректну роботу Системи електронної звітності.
      Цікаво, чи в усіх така фігня твориться в кабінеті користувача СЕЗ? Чи лише оце в мене таке одного? Прокоментуйте, будь ласка.
       

       

    • Від FOP_Osypenko
      Вже другий місяць не вдається здати в НКРЗІ довбаний звіт 1-T: Сфера телекомунікацій. Спочатку СЕЗ вибивала помилки, тепер підписується, але приймати відмовляються.
       
      Розповім все по-порядку. Отже, під@ри (іншого слова не підберу) з НКРЗІ вигадали нам новий звіт, бо тих шести, що є, їм уже, бачте, мало! Звіт з'явився в СЕЗ (Системі Електронної Звітності).
      Операторам і провайдерам було розіслано повідомлення про необхідність здачі чергового нового звіту:

       
      При спробі підписати звіт з відміткою: «діяльність не здійснювалася», СЕЗ видавала наступну помилку:

       
      При цьому коли ставиш галочку напроти «діяльність не здійснювалася», то автоматично блокується введення даних в форму звіту.
      Подав запит щодо пояснення причин цієї помилки і отримав таку відповідь:

       
      Пізніше цю логічну помилку в СЕЗ виправили і підписати звіт все ж вдавалося без помилок. Ну, думаю, оце вже на цьому і закінчилися проблеми. Звіт здано, можна їсти французькі булочки.
       
      Але не тут то було! Звіт зі статуту «Підписаний» знову отримав статус «Чернетка». На електронну пошту паралельно прислали зауваження:
       
      І потім прислали ще нагадування про потребу здачі цього довбаного звіту, який ці дебіли самі відмовляються приймати!

       
      Далі намагаюся другий раз здати звіт. Підпис проходиться без помилок. Але знову відмовляються приймати і пишуть таке:

       
      Зараз подав вже третій раз цей кончений звіт! І додав пояснення, що в мене працівників НУЛЬ!

       
      Чекаю вже кілька днів, що приймуть довбаний звіт про те, що я НЕ ЗАЙМАЮСЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ і НЕ МАЮ ПРАЦІВНИКІВ! Ні чоловіків найманих, ні жінок, вашу мать!
      Вирішив зробити запит про надання ОФІЦІЙНОГО ПОЯСНЕННЯ причини відмови приймати звіт:

       
      І ці під@ри мовчать і не дають офіційного пояснення своїй тупості досі! Оце можна з цими виродками чиновницькими нормально бізнесом займатися?
    • Від FOP_Osypenko
      Отримав вимогу від НКРЗІ про здачу нового звіту. Складається таке враження, що тим під@рам немає чим займатися, і вони тільки те й роблять, що вигадують нам нові й нові звіти! Мучуся оце з подачею цього нового звіту і вибиває постійно помилки. Вже розпочав листування з їхнім фахівцем. Мучуся і думаю, а на який хер ми повинні всі ці звіти подавати цим недоумкам? Чому вони вимагають подавати в звітах комерційну інформацію? Задовбали вони вже своїми звітами взагалі то! Тому вирішив подати таку скаргу!
       

       
      До речі, скаргу подавав через сайт Урядового контактного центру https://ukc.gov.ua/
      Там дуже зручно подавати різні звернення. Відповіді надходять і зберігаються прямо в кабінеті користувача. Так що дуже рекомендую!
×
×
  • Створити нове...